PDA

View Full Version : [SOLVED]User abuse Play)Lol.me



KoNaMiGr
19-08-2009, 07:12 PM
Κατηγορούμενος User : Play)Lol.me
Game Name : NLho
Παραπτωμα του User : Μanners tromera
Hostbot : Da-inh-03 nomizw
eda3ei oloi 3eroume oti me ton lol.me exei paratrabh3ei brizei synexws mpenei me alla acounts kai to synexizei kati prepei na ginei parakalw banare te ton kai apo to site pou exei to Dont.lolme
Alla acount lol.mez Dont.lolme PlaY)lol.me eleos pia me auton392

giwta
19-08-2009, 07:16 PM
auto to paidaki den tha megalwsei pote...mia zwh tha einai ena vlammeno paidaki pou krivete pisw apo to pc tou kai vrizei...auto kai tpt allo alla den mporw na katalavw gt ton afinete akoma na paizei stin nol kai na simetexei sto forum...

KoNaMiGr
19-08-2009, 07:21 PM
auto to paidaki den tha megalwsei pote...mia zwh tha einai ena vlammeno paidaki pou krivete pisw apo to pc tou kai vrizei...auto kai tpt allo alla den mporw na katalavw gt ton afinete akoma na paizei stin nol kai na simetexei sto forum...

akirbws opws ta les file mou alla sobara ama ton eixa mprosta mou to 15xrono exei stoma pisw apo to pc kai milaei gia thn oikogeneia mou.Einai vouched grc kai xairetai kai milaei alla games dn pezei dioti 8a ton brisoun

ttzatzai
19-08-2009, 07:26 PM
ego an kai den eimai ipeythinos gia ta user's abuse exo paixei epaneilimenes fores me ton sigekrimeno paixti... vasika paidaki sigoura einai gt tetoia simperifora einai aplos aparadexti!!! vrizei...eironevetai...

kai to xeirotero apo ola einai oti eno ontos einai kalos paixtis kathos apo oti fainetai to katexei to athlima me ti simperifora auti den pas pouthena... ksero oti kanei sinexeia kainourgia acc alla oso perna apo to xeri mas as min paizei toul me auta pou exei idi... ;-)

o ipeythinos vevaia tha dei to replay kai tha apofasisei...apla ego kai san user leo tin apopsi mou...

xak
19-08-2009, 07:57 PM
Asxoloumastan otan htan admin o Lol.me 8a asxoloumaste kai twra .. Eleos exei ta perissotera abuse sto forum kai synexizei akoma asxeta oti allazei synexws account. Ti katalavaineis me to na vrizeis synexws ? Efoson den eisai euprosdektos edw re lol.me ti to kourazeis to 8ema.

Pisteuw oti prepei na apomakryn8ei h skia tou apo PADOU.

The_Green_Noob
19-08-2009, 08:25 PM
Profanws 8elei na einai to "8ema" tis sizitisis sto forum kai gi'auto den nomizw na allaxei simperifora. Apla xwris poli spam otan gnwrizete ta kainouria tou account ban me tin mia

DoNt.LoLme
20-08-2009, 08:03 PM
apo meros konami dn idate as poume manners?mono egw?are konami klapsa

giwta
20-08-2009, 11:14 PM
twra ti theleis na mas peis dld oti exeis dikio?kai oti ola ta post pou exoun ginei gia sena itan adika?kai oti den ekanes malakies otan isoun admin kai oti den vrizeis twra opote mpaineis se game?megalwse ligo mikre...megalwse kai sovarepsou!!!

KoNaMiGr
21-08-2009, 09:53 AM
apo meros konami dn idate as poume manners?mono egw?are konami klapsa

Egw sobara twra 8elw na se brisw kai as faw ban.Oloi auto na 8eloun kanoun edw mono to ban skeftontai .Mpetoblaka se exei bare8ei h koinothta kai eisai tyxeros pou dn exw ss otan ebrizes thn nol sthn grc alla na mou peis ti se noiazei>?Molis fas to ban kai apo grc pali edw 8a eisai sthn nol alla makari na exeis ena ip ban kai na pas sto eleos...ekei me ta alla eleopaida na pezetai dioti ekei sou a3izei mono

MvP-
22-08-2009, 11:35 PM
kl s leei re kolozwo lol.me mlk e mlk 10 xrwno ....................... alla p na ginis adras na mas pis p menis kai na mas ta pis afta se olous mas to zwo kai tetia sfaliares re aniparkte 8a trws vromiari e vromiari an eisai adras pes m tn dieu8insi s sto forum na ta poume kai tn dikia s kai t thunder_boy m ginate oloi mages piso apo ta pc palio gasma





P.S e dn ade3a ta pa kai as fao ban.

Andro
23-08-2009, 04:44 AM
Loipon auto ton tipo ton kserw einai poli BADMANNER kaii leaver. Se ena game pou paizame epidi exane eixe leavari...ALA DE TO EKANA POST <<Twra teleutea dn poli asxoloumee sto siteee..ALA IPARXOUNE POLOI XAZOI ADMINS pX. Ox111 eixe kanei Backdoor epid tsouxtike ala de milisa kai BouGatSaS me eixe kanei banned epidi kolousa kai me ekanan drop.ALA teCpa

ProKabros
23-08-2009, 05:52 AM
auto to paidi einai filos me ton priceofretards ti perimenes na einai ? tetia symperifora exoune osoi ton kseroune apo konta ton prince.. pote dn tha alaksei gt exoume pekse arketa games me auton... kai symperifora aparadekth poly spam:) mia alli fwra p exane ebrize to team t.. apla aparadekth

Sebasmios
23-08-2009, 01:24 PM
Ton exw petixei se game kai ta manners tou itan aniparkta.Flaming se olo to game.Mexri kai oi sumpaixtes tou to elegan..

MvP-
24-08-2009, 05:47 PM
as to di kapoios head admin na klisi ade!! exei meres to post

anarxi66
25-08-2009, 03:42 PM
to ban tha to fai alla pali tha kanei allo acc kai tha sinexisei to bioli tou...kati poio drasthko prepei na ginei ;)

PRinZeOfReTArDS
25-08-2009, 03:49 PM
pissa kai poupoula stn LoL.me :D xxaxa o rafas einai to kalitero paidi to xabale p bgazoume dn uparxei alla ontws to exei gamhsei ligo... apla eprepe na tn kserate apo konta einai oti kalitero : D

Warjo
25-08-2009, 03:51 PM
Κατηγορούμενος User : Play)Lol.me
Game Name : NLho
Παραπτωμα του User : Μanners tromera
Hostbot : Da-inh-03 nomizw
eda3ei oloi 3eroume oti me ton lol.me exei paratrabh3ei brizei synexws mpenei me alla acounts kai to synexizei kati prepei na ginei parakalw banare te ton kai apo to site pou exei to Dont.lolme
Alla acount lol.mez Dont.lolme PlaY)lol.me eleos pia me auton392

Απίστευτος.. Τέτοια συμπεριφορά δεν αξήζει ούτε σχολιασμό. Ακόμα ένα account banned σε όλα τα Hostbots.