PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : TiMoRoS77



TiMoRoS77
19-08-2009, 10:35 PM
opws eipe o filtatos redbu11 ekana leave ksero sto 51...kai 8a sas eksigisw ton logo..
Opws elega kai sta games eixa sixna thlefonimata...Afto me ekane na mn mporw na pezw kai na milaw taftoxrona alla mono na milaw...toulaxiston afto sini8izw otan me pernoun thlefono..enimerosa ta paidia oti milaga sto thlefono kai giafto den mporousa na peksw...To ksero leave to ekana dioti oi goneis m leipoun gia epaggelmatiko taksidi stn ameriki kai afti ti stigmh meno stn giagia m kai pezw apo kei...To olo 8ema htan epeidi eprepe na paw na parw kati apo to supr market giati ekleine se misi ora kai einai arketa makria me ta podia...Kai afeterou to game htan xameno...An 8elete kante kai ena subject kai rotiste an exw ksanaleavarei pote se game...POTE dn exw kanei ksero leave..Afto to ekana dioti sas eipa tn logo...la8os mou de pou den to eipa sta paidia oti eprepe na figw..alla giati to kanate 8ema afou to game htan xameno...htan sto 10 pou ekei pezotan akoma nai mazi sas kai gw gia to demote.. alla sto 51 kai xameno?
Den kserw oi head admins 8a apofasisoun...
Pantos o logos p ekana leave htan aftos sas to orkizomai

giwta
19-08-2009, 10:49 PM
to oti sou etyxe kati dekto alla to oti to game itan xameno kai ekanes leave min to anafereis toso sixna...den einai dikaiologia auto gia na vgeis...

KoNaMiGr
19-08-2009, 10:54 PM
re file to 8ema einai auto?h oti o pur3 KLEINEI TO THREAD XWRIS NA MILHSEI O ACCUSED USER?RE EINAI SOBARA PRAGMATA AYTA??KAI SE ENA ALLO THREAD TO PAIDI LEEI OTI PREPEI NA PAEI ME TON PATERA TOU STHN DOULEIA KAI AUTOS LEEI DEMOTE EPEIDH EKANE LEAVE

twist3r
19-08-2009, 11:13 PM
afou kses oti exeis douleia se 1 wra protou ksekiniseis game poios o logos na mpeis na paikseis??
MH MPAINETE RE PAIDIA SE GAME AN EINAI NA TIN KANETE SE 3 TETARTA..ELEOS APLO EINAI

DotAddicteD
19-08-2009, 11:19 PM
re file to 8ema einai auto?h oti o pur3 KLEINEI TO THREAD XWRIS NA MILHSEI O ACCUSED USER?

+1 oute 40min dn eixe sti dia8esi tou...

Pure
19-08-2009, 11:37 PM
opws eipe o filtatos redbu11 ekana leave ksero sto 51...kai 8a sas eksigisw ton logo..
Opws elega kai sta games eixa sixna thlefonimata...Afto me ekane na mn mporw na pezw kai na milaw taftoxrona alla mono na milaw...toulaxiston afto sini8izw otan me pernoun thlefono..enimerosa ta paidia oti milaga sto thlefono kai giafto den mporousa na peksw...To ksero leave to ekana dioti oi goneis m leipoun gia epaggelmatiko taksidi stn ameriki kai afti ti stigmh meno stn giagia m kai pezw apo kei...To olo 8ema htan epeidi eprepe na paw na parw kati apo to supr market giati ekleine se misi ora kai einai arketa makria me ta podia...Kai afeterou to game htan xameno...An 8elete kante kai ena subject kai rotiste an exw ksanaleavarei pote se game...POTE dn exw kanei ksero leave..Afto to ekana dioti sas eipa tn logo...la8os mou de pou den to eipa sta paidia oti eprepe na figw..alla giati to kanate 8ema afou to game htan xameno...htan sto 10 pou ekei pezotan akoma nai mazi sas kai gw gia to demote.. alla sto 51 kai xameno?
Den kserw oi head admins 8a apofasisoun...
Pantos o logos p ekana leave htan aftos sas to orkizomai Loipon.
Ok eixes douleia.
Giati den ipes tipota sto game?
ekanes alt+qq xoris na peis tipota,ekanes.
An ine na kanoun leave h admins kai meta na lene sto forum "eixa douleia".
E den ginete etsi re file.

TiMoRoS77
20-08-2009, 12:26 AM
koita pure...
an eides opws egrapsa kai pio prin mporei kakws na mn to pa..
kai distixws den to ksera oti 8a mou proekipte afto teleftea stigmh mou to pe kai mena kai eprepe na figw epeidi ekleine se misi ora...An to hksera apo noritera nta3i logiko htan na mn mpw KAN sto game.. ti na pw.. kante oti 8elete

KiTz
20-08-2009, 10:11 AM
Όσοι δεν μπήκατε στον κόπο να διαβάσετε το ποστ παρακαλώ να μην μπαίνετε στον κόπο να απαντάτε αδίκως.

Το παιδί είπε πως του ΕΤΥΧΕ, δεν ήταν κάτι που είχε προσχεδιάσει. (τουλάχιστον έτσι λέει)

Βέβαια καλό θα ήταν να ενημερώσεις πρώτα αντί να κάνεις ξερό leave έτσι ώστε να είναι και οι υπόλοιποι παίκτες καλυμμένοι.

ας δείξουμε λίγη επιείκια

TiMoRoS77
20-08-2009, 11:04 AM
Kitz afto eipa kai ligo pio panw.. Oti mporei na htan la8os mou pou den to eipa...

KatDeLuna
20-08-2009, 11:16 AM
Arxika den exw tipota proswpiko me kanenan apla ekfrazw tin gnwmi mou. Loipon, ti nohma exei kapoios na kanei ksero QQ kai meta na leei "kati mou etuxe" k na tin glitonei? Sthn sugekrimeni istoria p.x. (tpt proswpiko ksanalew) meta apo tosa tilefwna to paidi borei kalista na pige k gia cafe. Kai o opoiosdipote borei na kanei to idio legontas p.x. "epathe o filos m ena atuxhma trexw sto nosokomio" pou to exw akousei polles fores. Poso mallon an kapoios den pei k tpt... Ta rules prepei na einai rules gia na kratietai to league.

giwta
20-08-2009, 11:22 AM
merikoi edw mesa pragmatika den niwthete...niwste ena game einai tou etyxe kati eprepe na figei ekane lathos pou den to eipe ok alla ti na kanei?luna esy na fantastw an sou tyxene kati den tha efeuges tha kathosoun na teleiwseis to game e?ante re sovareuteite ligo kai min to paizete oloi eksipnoi!!!

KatDeLuna
20-08-2009, 11:35 AM
giwtaki den eipa oti tha kathomoun eipa oti i poini prepei na einai i idia. Nomizw pws esu den eisai sovari stin parousa katastasi giayto skepsou ligo tin epomeni fora prwtou grapseis kati tetoio

Mpla
20-08-2009, 01:37 PM
Kala re osoi milate eidate to replay?? O pur3 exei dikio. Efage death kai meta ekane KSERO leave. Pate kala oloi sas? Lete na itan simptosi oti efage death kai meta ekane leave dld oti kati tou etixe tin stigmi pou pethane?
Apla ta pragmata to paidi nebriase kai leavare. Kai afto fainetai sto << aftos einai o logos sas to orkizomai>> Tha orkizosastan an legate alithia? Ego oxi pantos... ( tha elega ti na po afto egine apo kei kai pera kante oti nomizete)


P.S. hmoun dipla ston redbu11 se olh ti diarkeia tou game kai i simperifora tou itan aparadekth.
P.S.2 o redbu11 tou erikse ban ( nai ksero einai lathos na rixneis ban se admin kai prepei na kaneis admin abuse alla to paidi to ksexase kai den prolaba na tou to po) check tora an iparxei to ban... Ekan kai unban ton eafto tou

TiMoRoS77
20-08-2009, 02:07 PM
1on lew ali8eia kai opios 8elei me pistebei kai ksereis giati orkistika pitsirika? GIATI LEW ALI8EIA kai me tn orkismo mou prospa8w na sas peisw..
2on Ekana unban ton eafto mou dioti sas eipa leavara xwris na pw tpt ontws blakeia mou ara to ban htan adiko giafto kai ekana post...Eite ekane o redbu11 eite oxi post egw 8a to kana kai 8a lega oti ekana kai unban tn eafto m..
Loipon se afto to post DEN 8ELW TIS GNWMES SAS ante giati poli me exete tsantisei me tn sumperifora sas..8elw enas head admin na dei to replay na dei ti egrapsa kai na apofasisei...afto telos

Mpla
20-08-2009, 02:29 PM
1on lew ali8eia kai opios 8elei me pistebei kai ksereis giati orkistika pitsirika? GIATI LEW ALI8EIA kai me tn orkismo mou prospa8w na sas peisw..
2on Ekana unban ton eafto mou dioti sas eipa leavara xwris na pw tpt ontws blakeia mou ara to ban htan adiko giafto kai ekana post...Eite ekane o redbu11 eite oxi post egw 8a to kana kai 8a lega oti ekana kai unban tn eafto m..
Loipon se afto to post DEN 8ELW TIS GNWMES SAS ante giati poli me exete tsantisei me tn sumperifora sas..8elw enas head admin na dei to replay na dei ti egrapsa kai na apofasisei...afto telos
ma enas admin exei idi apofasisei...

ektos tou oti pigene afk kathe ligo k ligaki.
Ekane kai ksero leave sto 51.


Demote ton admin timoros77 (by pur3)(http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=5202)

+ oti den ksereis ta rules. Unban prepei na ginontai mono epita apo unban request. Mporeis ostoso na bgaleis ban pou exeis dosei o IDIOS mesa se 24 ores .

P.S. agori m pas kala? << Ekana unban ton eafto mou dioti sas eipa leavara xwris na pw tpt ontws BLAKiA mou >> To les oti ekanes blakia kai meta les oti to ban einai adiko?!?!?!!? kai meta emena leei pitsirika...

P.S.2 tis gnomes thes den thes tha tis akouseis. Giati polu apla afti h koinotita den apotelite mono tous admin alla kai apo paixtes. Exoume to dikaioma na milisoume kai na krinoume tous admins. An esena tora den se simferei afto ti na po. Opos leei kai o kostas ( nova)d0menica ) i users exoun perisotera dikaiomata apo admins

TiMoRoS77
20-08-2009, 02:41 PM
agorina mou o pur3 to eipe afto prin kala kala akousei tin gnwmi mou...Meta apoti katalaba allakse h apofasi tou pros to kalitero pistebw...as faw lvl 1 warn gia to unban pou ekana Ok se afto alla sas eipa giati to ekana..KAI DEN HMOUN AFK DEN MPOREIS NA TO KATALABEIS AFTO?? MILAGA STO THLEFONO MPITI EISAI?

Mpla
20-08-2009, 02:45 PM
agorina mou o pur3 to eipe afto prin kala kala akousei tin gnwmi mou...Meta apoti katalaba allakse h apofasi tou pros to kalitero pistebw...as faw lvl 1 warn gia to unban pou ekana Ok se afto alla sas eipa giati to ekana..KAI DEN HMOUN AFK DEN MPOREIS NA TO KATALABEIS AFTO?? MILAGA STO THLEFONO MPITI EISAI?

Den asxoloume allo as apofasisei kapios na telionoume... kai ti tha pei mpiti eisai?!?!

TiMoRoS77
20-08-2009, 02:46 PM
simainei oti eisai blakas den katalabaineis ti sou lew...Exeis delay ston egkefalo kai argeis na epeksergasteis afta pou sou lene e ?

Pure
20-08-2009, 03:03 PM
loipon to kano lock giati ksefigate.
Timoros77 tin apofasi tha tin parei o head admin.

D0MeNiCa
23-08-2009, 12:31 PM
simainei oti eisai blakas den katalabaineis ti sou lew...Exeis delay ston egkefalo kai argeis na epeksergasteis afta pou sou lene e ?

Eixa skopo na min se kanw demote,dioti se olous mporei na tuxei kati kai na prepei na bgoume apo ena game,alla afou milas toso asxima sto forum mas tha gineis demote,oi admins prepei na einai paradeigma pros mimisi.