PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Lazarosg



j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:10 PM
Kalispera paides..

stis x8es (14/5) o lazarosg me bannere logw badmanners..
Ontws,ton evrisa,den diafwnw ALLA itan mesw /w..
enw DEN imoun se game..
to 'palikari' akomi dn exei postarei tpt kai eimai banned dixws logo..
gia checkarete to sas parakalw..

j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:12 PM
to nick mou einai xwris _ sto telos.. :)

GoSu-
15-05-2009, 12:15 PM
Screenshot??? Apodiktika stoixeia?..Den???...Pou 8es na kseroume an pragmatika ali8euei auto pou egrapses sto post s?

j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:19 PM
kala re file plaka kaneis ?
egw 8a kanw post sc ??
o allos me bannare..egw na postarw TI ?

Playlandos
15-05-2009, 12:20 PM
Xreiazomaste kapia photo i kati sxetiko allios to 8ema 8a liksei edw

BTW Kordelio pas sta net pou einai stin plateia???

j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:23 PM
nai stn plateia..alla genika paw euosmo otan einai gia net..

GoSu-
15-05-2009, 12:27 PM
Eprepe na postareis screenshot apo to ban kai i8ela na dw ti tou eipes esy etc wste na se bannarei...

j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:30 PM
opws eipa kai stin arxi...NAI TN EVRISA...alla gi auto iparxei kai to squelsh/ignore...
DN tn evrisa se game OUTE sto channel...toso aplo einai..

Playlandos
15-05-2009, 12:39 PM
Screenshot den exeis ara den boroume na kanoume kati tha gineis unban
Closed

j3r0n1m0_
15-05-2009, 01:22 PM
Gia poio logo egine to allo post mou closed xwris kamia e3igisi...?
pate kala ?? SC o lazarosg prepei na valei..oxi egw...
an einai filaraki sou i' kati sxetiko dn paei na pei pws dn mporei na faei ban..swsta ??

Izzi
15-05-2009, 02:47 PM
Loipon 8a i8ela na pw ena duo pragmatakia. Katarxin stamatiste na kanete lock ta treads. Katantaei aidia. Ta treads paides na kleinoun mono otan exei lu8ei to 8ema i otan peftei to spam tou spam. Sto proigoumeno post tou j3r0n1m0_ to 8ema ,giauton toulaxiston ,emeine anoixto, kanete close kai stin ousia ton anagasate na anoiksei allo tread.
Oso gia to ban tou, mallon exei xa8ei ka8e logiki. Zitate apo ton user pou efage to ban na anevasei ss. Kala eiste sovaroi ? Anti na ta zitate apo ton Admin pou ton ekane ban ta zitate apo ton user? 8as mas trelanete teleiws diladi ( Gia na min vgei kanenas oti eimai kolitari tou,ton j3r0n1m0_ den ton gnwrizw oute san player oute san atomo).
Oso gia to ban, an ontos ton evrise ton admin me Wisp na sas para8esw loipon ta logia enos user : To whisp einai i eleu8eri ekfrasi tou bnet kai boroume na leme oti 8eloume! . I 8a kanete ta ban swsta kai me vasi stoixeiwn i min ta kanete ka8olou .
An einai opos ta lete paides 8a kanw polu apla ban opoion user egw den goustarw kai 8a grafw dipla badmanners. An me rwtisei kanenas 8a lew me evrise me wisp. kai afiston ton allon na psaxnei gia ss. Ffs dld...

Playlandos
15-05-2009, 03:34 PM
LOIPON epidi mallon den blepete kala egw to apantasia kai to kalipsa pliros to thema kai eipa oti egine unban (ekana edit 1 fora giati ksexasa na grapsw unban) kai kati gia na telionoume edw me auto to thema giati paratrabikse o j3r0n1m0 egine unban giati den yparxei logos pou egine ban , dioti den ebrise mesa se game tis nol alla se wisp , etsi loipon kai egw borw na paw se ena game me tn j3r0n1m0 kai na tn brizw oso thelw ALLA SE WISP oxi mesa sto game autos DEN EXEI KANENA dikaiwma na me kanei tpt giati opos ksanaeipa ITAN SE WISP , elpizw na sas kalipsa IZZI den yparxei logos pleon na kratame oute auto oute to proigoumeno thread anoixto

AtSuNaKaToN
15-05-2009, 08:13 PM
Ta 2 threads eginan merged, den yparxei logos na lete to idio pragma 2 fores kai na pianete xwro sto forum. :cool:

Devil'sAdvocate
15-05-2009, 09:08 PM
Ekfrazw epifylakseis an ws community eimaste diatethimenoi na epitrepsoume na brizontai melh mas estw kai mesw wisp, AN auto enoxlei ena apo ta dyo meri. Genika loipon den tha prepei na les oti se wisp lew oti thelw. An twra autos pou ton enoxloun ta ybristika mynhmata parei kapoia screenshot kai ta parathesei mazi me to report tou tote nomizw oti kapoio warn tha ginei ston parabath estw kai an htan mesw wisp. Thelw, loipon, na sou tonisw oti i AITIOLOGIA sou einai lathos. I swsti aitiologia tha eprepe na einai oti o Jeronimo tha ginei unbaned epeidi o Admin ton banare xwris apodeikseis (screenshot) kai xwris na ekfrasei tin enoxlhsh tou gia ta ybristika sxolia tou Jeronimo. Authairetes poines den epitrepontai kai h sygkekrimenh poinh (ban) einai o orismos authairetou ban..