PDA

View Full Version : O Paul provlepse...FURIAS ROJAS!!



ReKVieM_Mo
09-07-2010, 05:17 PM
Provlepse ESPANA to "magiko" xtapodi Paul p telika ap oti fenete den egine trofh twn orgismenwn germanwn meta ap tn htta ston imiteliko..

To apotelesma auto fisika efere xara s mena k s olous tous Ispanous k katafere na anxwsei tous Oranie..

Prwsopika elpizw o Paul na 3anakanei to 8auma t k to vradi tis kuriakis o San Iker na sikwsei tn koupa stn ourano t Soccer City Stadium..!!

Vamos ESPANA!!

V3noM)
10-07-2010, 05:10 PM
αυτος ο paul προβλεψε κ αλλα world cup ?

γιατι εγω φετος εμαθα την υπαρξη του..

HyrkanianBlade
10-07-2010, 05:43 PM
ότι ας πούμε βάζουν το αγαπημένο του φαγητό στο κουτί με την ομάδα προτίμησης των bookies το σκέφτηκε κανείς? :S

Bibou2
10-07-2010, 06:15 PM
o venom exei makran to pio kalo sign sto nol/.../
paizei na kathse me tis ores na koitas tis vizoumpes tis allinis....

Corona_boy
10-07-2010, 06:53 PM
ότι ας πούμε βάζουν το αγαπημένο του φαγητό στο κουτί με την ομάδα προτίμησης των bookies το σκέφτηκε κανείς? :S

Dn paizei filos gt auto me ton paul ginete dhmosia kai einai pl oi tsiroi p 8a bgainan kai 8a elegan oti einai sthmeno..opote nmz dn isxuei..

HyrkanianBlade
10-07-2010, 07:38 PM
ε δεν είπα πως το βάζουν στα κρυφά το φαϊ :S

1kill_forf0x
11-07-2010, 08:35 AM
Dn paizei filos gt auto me ton paul ginete dhmosia kai einai pl oi tsiroi p 8a bgainan kai 8a elegan oti einai sthmeno..opote nmz dn isxuei..

Dld einai poio logiko na exei mantikes ikanotites to xtapodi as poume......

V3noM)
11-07-2010, 09:01 AM
Dld einai poio logiko na exei mantikes ikanotites to xtapodi as poume......

Καμμια απλα ενα ακομα παιχνιδι των media μπας και βγαλουν τπτ φραγκα για τα εξωδα αποστολης :)

pLAStik-MaideN
11-07-2010, 02:55 PM
Provlepse ESPANA to "magiko" xtapodi Paul

Paul?! FFS.
Einai poli logiko na dwseis onoma se ena xtapodi.
Tou fwnazeis "paul agori mou?" kai afto sou kanei mpourmpoulithres

dn_eimai_banned
11-07-2010, 03:06 PM
epidi einai to 1o match sto opoio kanei problepsi to xtapodi xoris na simmetexei i germania,elpizo na kanei kai to 1o tou la8os.

ReKVieM_Mo
11-07-2010, 07:30 PM
Ara dld m auta p lete(oti dld einai kolpo twn ipeu8inwn tou enidriou na vazoun to agapimeno t fagito)Simenei pws autoi p tou vazoun to fagito prepei na einai mades gt mexri stigmis exoun 8x8..malista..gia na skeftw..ergazomenoi tou enidriou madeuoun 100% ta apotelesmata twn agown t mudial..arage gt einai ergates akoma??Aiwnies apories..

HyrkanianBlade
11-07-2010, 07:36 PM
ότι μπορούν να συννενοηθούν με Bookies σου πέρασε απο το μυαλό?(το ποιο?)

ReKVieM_Mo
11-07-2010, 07:54 PM
malista..ara lipon iparxei ena organomeno kolpo to opios stinei agwnes k exei na kanei me to enidrio tou paul..dn borw na katalavw gia e3igise m..gt opws les idika esi p me 3es k apo x8es dn exw mualo..gia e3igise m lipon..

HyrkanianBlade
11-07-2010, 11:01 PM
αρχικά ο ορισμός του Bookie

http://en.wikipedia.org/wiki/Bookie

τώρα που το ξεκαθάρισαμε κατάλαβες τι εννοώ? δεν στήνουν τα match για τον paul...ffs...

ReKVieM_Mo
11-07-2010, 11:32 PM
αρχικά ο ορισμός του Bookie

http://en.wikipedia.org/wiki/Bookie

τώρα που το ξεκαθάρισαμε κατάλαβες τι εννοώ? δεν στήνουν τα match για τον paul...ffs...

re agorh m ase tn bookie s rwtaw pia einai i gnwhmh s gia to gegonos auto..dld oti to malakio auto exei 9x9 stous agwnes..egw pisteuw pws apla ETIXE..s akouw..

RsP
11-07-2010, 11:41 PM
Ντάξ ο αγώνας μου θύμησε Αετό Αργυρούπολης vs Θύελλα Μπραχαμίου-ερασιτεχνισμός και λάθη και από τις 2 πλευρές.Η διαιτησία εμετικά προσκείμενη πρός την Ισπανία.Μακράν ο χειρότερος και πιο αντιαθλητικός τελικός απο το 90.

V3noM)
12-07-2010, 10:24 AM
Ντάξ ο αγώνας μου θύμησε Αετό Αργυρούπολης vs Θύελλα Μπραχαμίου-ερασιτεχνισμός και λάθη και από τις 2 πλευρές.Η διαιτησία εμετικά προσκείμενη πρός την Ισπανία.Μακράν ο χειρότερος και πιο αντιαθλητικός τελικός απο το 90.

Αφου τους ειχαν ταραξει στις κλωτσιες μην λεμε μλκιες..

Πως να μην δωσει καρτες .. Δεν ειδες τι σκληρος αγωνας γινοταν ?

Και εγω δεν ευχαριστηθηκα πολυ τον αγωνα επειδη δεν ειχε πολλες φασεις αλλα οκ τελικος ειναι μην περιμενεις και 5 γκολ .

Προσωπικη γνωμη : Η Ισπανια επαιξε καλυτερο ποδοσφαιρο και δικαια το πηρε.

Ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ Ικερ Κασιγιας το σηκωσε το κυπελο και γουσταρα απιστευτα , ο RAMOS επαιξε μπαλαρα και ο Ινιεστα δεν παει πισω. Ο Βιγια ναβαγισε και ο Ντελ Μποσκη αποδιξε σε ολους οτι ειναι προπονητης ανωτερης κλασεις ! :)

Corona_boy
12-07-2010, 10:35 AM
etc MORE ESPANA Makran i pio poiotikh omada tou kosmou me paixtes sta haf oi opoioi mono europa league dn exoun parei akoma,kai 8a itan krima kai adiko na to paroun oi olandoi me 2 paixtes .... sneijder kai robben,,oso gia tin diaithsia apla tragikh kai dn einai mono se auto to match antia8litiko to karatistiko xtuphma mono etc mporei na xarakthristei to xtuphma tou de jong ston alonso kai me enan van bomel o opoios apo to match me tin brazilia exei xortasei 3ulo.^^

ReKVieM_Mo
12-07-2010, 11:41 AM
Ντάξ ο αγώνας μου θύμησε Αετό Αργυρούπολης vs Θύελλα Μπραχαμίου-ερασιτεχνισμός και λάθη και από τις 2 πλευρές.Η διαιτησία εμετικά προσκείμενη πρός την Ισπανία.Μακράν ο χειρότερος και πιο αντιαθλητικός τελικός απο το 90.

Den borw na katalavw apo p siberanes pws i diaitisia itan iper tis Ispanias??Mia fash pes m pou adiki8ike i ollandia..egw 8a s pw mia xaraktiristikh..28min i klotsia [THIS IS NETHERLANDS] tou Dejon ston X.Alonso..dikai pagosmia prwta8litria oi Furias Rojas..

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:22 AM ----------


Paul?! FFS.
Einai poli logiko na dwseis onoma se ena xtapodi.
Tou fwnazeis "paul agori mou?" kai afto sou kanei mpourmpoulithres

File ta parapwna sou ston idioktith tou :)

1kill_forf0x
12-07-2010, 12:55 PM
Ara dld m auta p lete(oti dld einai kolpo twn ipeu8inwn tou enidriou na vazoun to agapimeno t fagito)Simenei pws autoi p tou vazoun to fagito prepei na einai mades gt mexri stigmis exoun 8x8..malista..gia na skeftw..ergazomenoi tou enidriou madeuoun 100% ta apotelesmata twn agown t mudial..arage gt einai ergates akoma??Aiwnies apories..

Dld esy pisteueis oti to xtapodi(pou dn vlepei kan ti simaies exoun ta koutia apla epilegei 1 apo ta 2)exei mantikes ikanotites....Skines Rock.

ReKVieM_Mo
12-07-2010, 01:27 PM
Dld esy pisteueis oti to xtapodi(pou dn vlepei kan ti simaies exoun ta koutia apla epilegei 1 apo ta 2)exei mantikes ikanotites....Skines Rock.

Den vlepeis omws t grafw apo panw...pisteuw pws apla etixe..isws k tis 9 fores na etixe..t na s pw..logikh e3igish dn iparxei..

Corona_boy
12-07-2010, 01:47 PM
to xtapodi einai germaniko sto match Germania-Ispania pios o logos na valoun opws lete to"agaphmeno faghto" tou xtapodiou stin ispania?
Apla tuxainei dn eipe kanenas oti vlepei tis shmaies twn e8nikwn omadwn kai epilegei..

HyrkanianBlade
12-07-2010, 02:36 PM
δημοσιότητα για το ενυδρείο το λένε....

dn_eimai_banned
12-07-2010, 03:02 PM
enas ap tous xeiroterous telikous olon ton epoxon pragmatopoi8ike xtes.
bebaia,einai logiko otan ftanoun 2 omades tipou ispanias kai ollandias na min paizete podosfairo.
oson afora ston diaititi,an eksairesoume tin fasi tou de jong,egerne safos pros tin ispania.
telos,gia to xtapodi,einai profanes oti to xtapodi den einai sigxroni pi8ia,alla kati paizetai me to fagito t.

jimkills
12-07-2010, 03:36 PM
enas ap tous xeiroterous telikous olon ton epoxon pragmatopoi8ike xtes.
bebaia,einai logiko otan ftanoun 2 omades tipou ispanias kai ollandias na min paizete podosfairo.
oson afora ston diaititi,an eksairesoume tin fasi tou de jong,egerne safos pros tin ispania.
telos,gia to xtapodi,einai profanes oti to xtapodi den einai sigxroni pi8ia,alla kati paizetai me to fagito t.

po nai re mlk 8imase ti karatega klotsia tou de jong ston alonso tou gamise to spiti :SS

ReKVieM_Mo
12-07-2010, 03:39 PM
δημοσιότητα για το ενυδρείο το λένε....

Den s rwtaw gia to "GIATI" s rwtaw gia to "PWS"..

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------


enas ap tous xeiroterous telikous olon ton epoxon pragmatopoi8ike xtes.
bebaia,einai logiko otan ftanoun 2 omades tipou ispanias kai ollandias na min paizete podosfairo.
oson afora ston diaititi,an eksairesoume tin fasi tou de jong,egerne safos pros tin ispania.
telos,gia to xtapodi,einai profanes oti to xtapodi den einai sigxroni pi8ia,alla kati paizetai me to fagito t.

x0a0xa0a!!an dn pezei i Ispania bala tote pios pezei??I Gallia?I Agglia??I Germania p prepei na euxraristei tn 8eo p efage mono 1 k dn ekane fash..i Italia??Pios??

PaRDaLi_KaTSiKa
12-07-2010, 04:18 PM
Η αλήθεια είναι ότι η Ισπανία παίζει μπαλάρα και δίκαια το σηκωσε

HyrkanianBlade
12-07-2010, 04:30 PM
[QUOTE=ReKVieM_Mo;281599]Den s rwtaw gia to "GIATI" s rwtaw gia to "PWS"..[COLOR="Silver"]

Ζητάνε γνώμη bookies, βάζουν αγαπημένο φαϊ στο φαβορί. Simple.

dn_eimai_banned
13-07-2010, 11:30 AM
file an i ispania epaize tin bala p les,tote gt evale 8 goal se 7 match?kai pistepse me,an den paizontan paixnidia kato apo to trapezi,i ispania POTE den 8a eperne to mundial.
kai nai i germania paizei 1000 fores kaliteri bala,opos kai i argentini.

ReKVieM_Mo
13-07-2010, 05:42 PM
Tote GIATI?? tn peta3e e3w i ispania(tn germania) gt???k na m peis pws ekane etc mia adepi8esi k evale to goal..monoterma itan..2 fasis ekane i germania..to sout t kedira k t kroos..twra i argendini den pezei bala..oxi me tn maradona coach..exei paixtes ala o ka8enas pezei monos t..solo game..

dn_eimai_banned
13-07-2010, 08:39 PM
katarxas prepei na ksereis oti einai liges fores p o kaliteros kerdizei,oxi mono sto podosfairo alla genika.den ksero an exeis parakolou8isei palaotera pagkosmia kipella podosfairou,alla i germania paradeigmatos xari,otan pire to kipello to 1990 eixe gtp omada.ki omos vgike 1h.fetos epekse poli kaliteri bala,omos exase.me rotas giati?den ksero an eides ton agona(fantazomai ton eides)alla sto teleutaio lepto tou 1ou imixronou ipirkse mia fasi stin perioxi tis ispanias,p itan olofanero penalti.kai oso kali omada kai na einai i ispania(p den einai alla leme tora)den 8a eixe tin psixologia gia na girisei to match.
telos,gia tin argentini,exei to aparaitito iliko,alla xreiazetai enan proponiti,tipota allo.

ReKVieM_Mo
13-07-2010, 11:08 PM
[QUOTE=dn_eimai_banned;282399]katarxas prepei na ksereis oti einai liges fores p o kaliteros kerdizei,oxi mono sto podosfairo alla genika.den ksero an exeis parakolou8isei palaotera pagkosmia kipella podosfairou,alla i germania paradeigmatos xari,otan pire to kipello to 1990 eixe gtp omada.ki omos vgike 1h.fetos epekse poli kaliteri bala,omos exase.me rotas giati?den ksero an eides ton agona(fantazomai ton eides)alla sto teleutaio lepto tou 1ou imixronou ipirkse mia fasi stin perioxi tis ispanias,p itan olofanero penalti.kai oso kali omada kai na einai i ispania(p den einai alla leme tora)den 8a eixe tin psixologia gia na girisei to match.
telos,gia tin argentini,exei to aparaitito iliko,alla xreiazetai enan proponiti,tipota allo.[/QUOTE

I fasi auth itan ena markarisma tou Puyol an 8imame kala panwstn Ozil k auto itan ka8arotato..k auto dn to lew egw..to legane k oi efimerides k ta a8litika site p diauasa..(dn lew gia tous karagkiozides tis net)..twra an esi ekei ides penlaty..auto einai diko s 8ema..odos i diaitisia sto mundial itan xiristi ala sto match auto dn egine aliwsh..

1kill_forf0x
14-07-2010, 08:16 AM
Rekviem na sou thimisw apla oti sto match Germania-Ispania stin arxh eixan bgalei to xtapodi na "provlepei" nikh Germanias k tin mera tou match allakse gnwmh k "provlepse" Ispania...

MiLaNeZoS
14-07-2010, 08:42 AM
kalo eine na kserete oti to podosfero meta to 2000 exi pethani diladi apo tote pou ksekinisan i eteries stiximatos sxedon ola ta pexnidia eine stimena i milan kai i real exoune xorigo tin bet win ^^
gia to mundial tora epidi pezane ethnikes tha itan ligo diskolo na stinane pexnidia an kai pisteuo olo kai kati pextike anyway ena videaki tou pique gia prosekste ti kani

http://www.youtube.com/watch?v=ii387pzvyD0&feature=player_embedded

ReKVieM_Mo
14-07-2010, 02:56 PM
Rekviem na sou thimisw apla oti sto match Germania-Ispania stin arxh eixan bgalei to xtapodi na "provlepei" nikh Germanias k tin mera tou match allakse gnwmh k "provlepse" Ispania...

Den to gnorizw auto p les file..egw 3erw pws apla provlepse ispania..twra dn 3erw t ekane arxika :/

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------


kalo eine na kserete oti to podosfero meta to 2000 exi pethani diladi apo tote pou ksekinisan i eteries stiximatos sxedon ola ta pexnidia eine stimena i milan kai i real exoune xorigo tin bet win ^^
gia to mundial tora epidi pezane ethnikes tha itan ligo diskolo na stinane pexnidia an kai pisteuo olo kai kati pextike anyway ena videaki tou pique gia prosekste ti kani

http://www.youtube.com/watch?v=ii387pzvyD0&feature=player_embedded

hahaha!!E tn mlk..ektos apo gay einai k bixlas :/

dn_eimai_banned
14-07-2010, 03:42 PM
dld esi ti akrivos perimenes na simvei gia na to 8eoriseis alliosi?
kai akomi kai an 8eorisoume oti afto itan ka8aro,ti exeis na peis gia to KANONIKOTATO goal tis paraguays p akiro8ike xoris logo ston proimiteliko??

ReKVieM_Mo
14-07-2010, 06:56 PM
dld esi ti akrivos perimenes na simvei gia na to 8eoriseis alliosi?
kai akomi kai an 8eorisoume oti afto itan ka8aro,ti exeis na peis gia to KANONIKOTATO goal tis paraguays p akiro8ike xoris logo ston proimiteliko??

I mipws to ka8arotato penalty ston fabregas??...egine kamia aliwsh sto match tis germanias k dn to paratirisa??gia pes m..exw kefia smr..kaneme na gelasw..ela boreis..give your best shot..

dn_eimai_banned
15-07-2010, 03:19 PM
me tin idia logiki tou penalti ston fabregas,8a eprepe na do8ei kai epanalipsi sto penalti tis paragouays...

ReKVieM_Mo
15-07-2010, 08:11 PM
me tin idia logiki tou penalti ston fabregas,8a eprepe na do8ei kai epanalipsi sto penalti tis paragouays...

Aide...kala egw s lew gia to foul(penalty) p ekane panw ston fabregas meta tn apekrousi t penalty o termatofilakas..:S

dn_eimai_banned
16-07-2010, 03:22 PM
den nomizo oti afti i antipara8esi mas odigei pou8ena,gi afto proteino na stamatisoume edo.

ReKVieM_Mo
16-07-2010, 03:45 PM
den nomizo oti afti i antipara8esi mas odigei pou8ena,gi afto proteino na stamatisoume edo.

simfwnw apolitos :)..oti k na leme ta pragmata dn alazoun..;D