PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Serbitoros3



Serbitoros3
13-07-2010, 05:48 AM
unban request

Το Battle.net account σας : Serbitoros3
* GameName : ar11349
* Hostbot : 03
* Admin Name : supreme)
* Reason : Timed out
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : kapou sto 35-40


Εχω 720 παιχνιδια με αυτο το username με 96% staying στα bots.Ξεκινάω απο εδώ,για να δειξω οτι ουδε ποτε,δεν εχω βγει απτο παιχνιδι χωρις πρώτα να λήξει. Με τον supreme) είχε γινει ενα μπερδεμα. Με πεταξε απτο παιχνιδι με timed out και επειδη ειμουν με ενα battle net φιλο μεσα,θεώρησε οτι "τράβηξα" καλώδιο ώστε να βγω απτο παιχνίδι με ασφάλεια.Το θεμα ηταν ομως οτι,εγω απτο σπιτι παιζω,και δεν ειμουν lan ώστε να βγει και ο battlenet φιλος μου μαζι.Και θεώρησε ετσι οτι το εκανα σκοπίμως.Μίλησα αργότερα και με τον ίδιο τον supreme) και καταλήξαμε στο οτι όντως εχω δικιο,και οτι δεν είχε γινει σκοπίμως. Όταν βρω και τον ιδιο online θα του πω να ρθει να πει και την δική του αποψη εδώ,αλλα θα ήθελα να φυγει το bann οσο γινετε πιο συντομα,γιατι το να ξεκινας νέους λογαριασμούς δεν ειναι και ότι καλύτερο..

Ευχαριστώ και θα περιμένω τις εξελίξεις.

Levedia
13-07-2010, 08:28 AM
Εγω ειμαι ο battlenet buddy που λεει το παιδι. Εχω παιξει παρα πολλα games μαζι του και δεν τον εχω δει ουτε μια φορα να κανει leave. Γενικα πολυ ενταξει τυπος, δεν προκαλει φασαριες και γενικα δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα για ban. Μπορειτε να δειτε και μονοι σας τα stats και to stay rate του. Ημουν και εγω στο game, οπου μετα το ban μιλησα στον supreme) μεσα στο game και τελικα παραδεχτηκε και ο ιδιος το λαθος του. Το παιχνιδι εγινε πολυ προσφατα, αν θυμαμαι καλα χθες τα ξημερωματα, οποτε σιγουρα θα το θυμαται ο admin. Δεν με νοιαζει αν θα υπαρξουν κυρωσεις για τον supreme) (αν και εδω που τα λεμε ενα warn θα ηταν ο,τι πρεπει, ετσι για να μαθει να προσεχει τι γινεται), απλα να γινει δεκτο το request γιατι κριμα ειναι να πεφτουν τετοια bans. Aυτα απο μενα.

Cheers!

empalasa
13-07-2010, 02:56 PM
loipon epeidi exthes to vradu se o,ti game mpike o supreme imoun kai gw mesa.....mazi kathomastan de mou eipe kamia tetoia istoria....oute thymamai oti epese kapoios....epeidi kserw ton supreme se connection error pote de kanei ban gia plug kai mpourdes.afou lete oti milisate kante post ti sinomilia sas de mporei na min tin traviksate.....episis autos pou leei oti epese na xerei oti se tetoies periptwseis to replay ginetai save automata...akous ekei o allos na leei kai gia warn kiolas....eleos...

Levedia
13-07-2010, 03:56 PM
Εγω δεν ειπα για βραδυ μαγκα. Ειπα ξημερωματα, φαση 6-7 το πρωι. Γι αυτο χαλαρωσε και αφου τον ξερεις τον τυπο πες του να σκασει εδω να τα πει και μονος του για να ληξει το σκηνικο.

SUPREME)
13-07-2010, 07:52 PM
Levedia, καλο θα ηταν να κρατας μια ουδετερη σταση προς τον αλλον και οχι "πες του να σκασει εδω τον τυπο" Οκ εισαι αλανι, αλλα ετσι οπως μιλας δε θα βγαλεις και τιποτα. Ο Serbitoros3 εχει δικιο έπεσε και του ριξα ban, μη σκοπιμως μεν, αλλα δεν αλλαζει το γεγονος. Μιλησαμε και στο b.net αλλα απο οτι βλεπω δεν ύπηρξε καποιο νεο. Ενα συγνωμη απο την θεση μου στον Serbitoros3.

P.S To συμβαν εγινε πριν 2 μερες και οχι εχθες.

Prodotaexe
13-07-2010, 09:54 PM
loipon.. Egw exw pai3ei panw apo 100 games me tn tupo.
dn thimamai se kanena game na exei leavarei.
Mallon tha egine kati me to internet t..
Tespa +1 apo mena gia to unban.
Good Luck!

HoLiC
15-07-2010, 01:11 AM
Aφού τα λύσατε μεταξύ σας και δεδομένου ότι όντως έχεις σε 722 παιχνίδια 95 % average stay , το αίτημά σου θα γίνει δεκτό.

ACCEPTED.
#CLOSED#.