PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Daxterinos



daxterinos
14-07-2010, 01:28 AM
Personal info :
Your name : Kyrillos
Age : 16
Your country: Greece ^^
Occupation: Ma8iths deuteras ta3is lukeiou (twra 8a paw :P)
Spoken languages: Greek , english and russian
----------------------------------------------------------------------------------------
Experience , playtimes and general info:

Battle net account : Daxterinos
Former experience and/or safelisted channel : eimoun se polles kales , kakes kai mesaies clan (p.x. dgc ) omos twra eipa na katevw pros ta ellinika kanalia ^^ vare8ika tous non-english spammers :S
Which time of the day you usually play: hmm twra pia p dn exw ipoxrewseis teliwsa sxoleia k tc ... gg kaiw apo 4 mexri 16 dota :P
How long you have been playing DOTA : 6 xronakia ... xaris kati filarakia :P
Your ability to communicate with others: ta paw teleia me olous kai me oles ^^ oute vrisidia oute tpt ... good mannered opos leme ... aplos dn maresoun oi tsakwmoi .. dn vgazoun pou8ena , ena game dota einai outosiallos :/ dn a3izei alla etsi kai alliws oloi oi admin exoun agapisei kai proskinisei to command !mute ;P
Have you read the rules and agree to follow them ? nai kai dn 8a m einai ka8olou diskolo na tous akolou8isw ... m exoun simvei kai xeirotera .. alla outosiallos eimai good mannered ... ta rules einai part of my life ^^
How do you react/behave when you're under pressure : pote dn eimai under pressure ... :P eleu8ero pouli eimai :P alla kai pali isxuei auto p eipa kai prin (i am good mannered)
Do you have any problems in listening/following your seperior's orders ? pistepse me oxi ... ama i3eres ton patera m 8a ktlvns gt :P
Is there any who can vouch for you ? koita na deis dn 3erw kai polla paidia .. epeza se mi ellinikes clan k etsi ... twra 8a piasw filies .. mn m anxoneste :D iparxei omos enas ( o_jack_pidi3e) filarakia eimaste :P k m exei pei oti einai admin
Willing to discuss your application on ventrillo ? (optional) oti 8es skype, ventrillo auta einai leptomeries :P
Final thoughts
Why do you want to become an admin : einai polla .. proton dn 8a adikisw kanenan ... deuteron ta mute kai ban commands einai aparetita gt otan paizw dn 8a leavaroun :P 8a einai proeidopoiimenoi (exw sixa8ei tous leavers pragramatika kata 1000 % ) triton na paizw me filarakia epeidh sini8ws 5ades kai tetoia dn katafernoume na mpoume dld 8a mporw na xrisimopoiw to !hold kai alla aplos auta einai ta vasika ;/
Why should we pick you and what can you offer us : koita prwta apola ego dn adikw kanenan se game me end , bans kai mutes ... deuteron 3erw na xrisimopoiw bot kai mporw na krataw ama 8elete se periptwsh 3erw go p 8a exei pa8ei to pc p ta sikwnei kai tetoia ... episis eimai good mannered kai exw parapolous friend p einai sto eleos (exw parapoli kali empeiria apo dota )
A few thing about yourself :
asxoloume me pc idietera ... auti einai i kateu8insi p 8a parw fisika ... paw e3w me filous mparakia voltes kai tetoia ...
Additional information:
Exw pai3ei stin zwh m apeira game dota ... twra poses ekatontades / xiliades einai dn eimai sigouros ;/ exw teleia empeiria apo hostbots kai episis ta atoma p paizoun sta bot t eleos dn einai kai toso (pro) na pw epeidh sto e3wteriko einai para poli imba kai 3ekinisa apo ta diskola ... ma8aina monos kai twra eimai kai ego enas apo tous imba player ;P mporw na kanw kai test game ... dn exw problem ( eimai apo tous kaliterous support players p 8a exete dei stin zwh sas )

Bibou2
14-07-2010, 02:02 AM
-1 logo ilikias
-1 kathos olo to apply eiani gia klamata
-1 pou exeis paiksei apeira games enw eisai molis 16 ki egw p eimai 23 tolmaw na po oti edxw paiksw giro sta 1500 games

Saint[P]
14-07-2010, 02:37 AM
Ligo skliros o Bibou alla sumfwnw mazi tou...den exw provlima me tin ilikia vevaia gt opws exoume ksanapei enas 16aris mporei na exei to mualo 20ari kai o 20aris na exei mualo 15ari..oson afora to application tou paidiou mporw na pw oti einai kapws travigmeno..lupamai :S -1

daxterinos
14-07-2010, 09:14 AM
kk :)

goodface23
14-07-2010, 04:02 PM
+1 apo mena gia ton filo mou ton daxterino...3erei ta rules kai pisteuw pws mporei na antape3el8ei stis prosdokies enos admin... :)

daxterinos
14-07-2010, 08:21 PM
koita 3erw oti einai etsi opos einai alla auti einai i ali8eia ... exw pai3e poli perissotera apo 1500 game k mporw na sto apodei3w .. exw friends m tous opious exw pai3ei para polla game kai dn milaw gia kana 2 filous...

Dark_Avenger_GR
14-07-2010, 09:51 PM
Exoume paiksei me to palikari kai einai kalos paikths kai me swsta manners. +1 apo mena

Bibou2
14-07-2010, 10:39 PM
koita 3erw oti einai etsi opos einai alla auti einai i ali8eia ... exw pai3e poli perissotera apo 1500 game k mporw na sto apodei3w .. exw friends m tous opious exw pai3ei para polla game kai dn milaw gia kana 2 filous...

auto pou sou eksigo einai oti dn einai eukolo na pistepsei kaneis oti exeis peksei tosa games..
ksereis ti simainei na eisai esu kai i 4 filoi sou stin 100stada tis 2 protes vdomades ton rank games sti garena?
milame gia worldwide rank...
gi auto sou lew asto kalitera///....///

kai kati vasiko... ti simainei !hold kai 5ades?
o logos pou thes an gineis admin eiani na kavlonis otan patas ta mute kai na exeis stadar place gia tous friends sou?
dld oi alloi users einai se psilodeuteri triti moira?

daxterinos
14-07-2010, 11:28 PM
hmm... 3ereis exeis dikio alla legontas games ... enoow kai auta p kanoume rmk kai etsi ... twra sta kanonika koita dn einai me tpt tosa alla s lew 3erw na paizw kai auto dn 8a fainete me akriveia apo ta posa game exw pai3ei (kiomos soz gia ta games .. alla etsi ta ipologisa ola mazi) kai twra auto p les einai teleios la8os gia to tritokosmia deuterokosmia moira ... enow oti 8a perimenw na vgei t epomeno game kai 8a kratisw 2-3-4- slot prin kan mpoun oi alloi users t channel ... dn eipa tpt gia kick ... kai gia ta mute ... einai ena meros tis euxaristisis kai tis iremias... 8a to pataw oxi gia na mn akouw kapion i na t lew sks kai na to paizw magas kai tetoia ... alla ama vlepeis kapion na prizei 1000 % kai oloi na t lene sks ... t na ton afisw etsi ?? s lew r exw kali empeiria apo bot edo kai toso kairo p paizw dn exw adikisei kanenan... kai pisteuw kalitera na alla3eis gnomi gia emena epeidh m exeis parei me poli kako mati :/ mono kai mono gia auto me ta games :S

oOGrKilLeROo
15-07-2010, 11:41 AM
Exoyme peksei me to paidi ena game estww p thimame xthes.Exei kala manner kai kserei na pezei.Twra oso gia tin ilikia pisteyw pws den exei simasia gt oloi exoyn dikaioma efoson paizoyn.Poso oi mikroteroi p exoyn pio poly xrono....alla to thema einai kai aytoi na katalavenoyn ti thesi toys kai na ferontai analogos.

FaiTH)GR
15-07-2010, 02:14 PM
+1 ston daxterino kalos players kai kala manners

TheSlither
15-07-2010, 06:10 PM
me daxterino exoume pai3ei polla games mazi apo g arena ,,, kalo paidi , good player kai teleia manners.... a3izei na ginei admin +1 apo mena ;)

L3stat
16-07-2010, 05:36 PM
hpiwn tonwn atomo, me poli kala manners kai megali ipomoni kai epimoni :P.
Pisteuw tha einai xrisimos sto admin team mas.

daxterinos
16-07-2010, 05:41 PM
haha ;P ty

tuli_tuli
16-07-2010, 08:06 PM
+1 apo mena giati pezei kala .. ton exo dei se games

daxterinos
16-07-2010, 08:23 PM
ela re tuli :D thanks re

TOPMAYRJJJ
17-07-2010, 10:05 PM
+1 kai apo emena

Chatrix
17-07-2010, 11:26 PM
support sto paidi kathws exei pl kala manners:)

Demonikos
18-07-2010, 06:28 AM
ektos tou oti to application mou fenetai ligo bebe,epai3a ex8es mazi tou kai me prokalese lektika otan me skotwse xwris na ftanoume se ypervoles omws.8elw na pw dld oti den krataei thn psyxraimia tou kai eimai sigouros oti 8a kanei kataxrhsh twn !muteall kai !ban commands

-1

daxterinos
18-07-2010, 11:58 AM
exeis replay giauto p les ... epeidh k ego mporw na lew polla mono kai mono gia na mn parei kapoios to admin access ;) ama vreis replay steilto mia

christopher
18-07-2010, 03:28 PM
einai sthn banlist mou san backdoor lvl 2 tower bot
epeidh den nomizw na kserei ta rules kala


-1

daxterinos
18-07-2010, 03:35 PM
re me douleuete ???? steile replay ... kai ama eisai stin clan tis niren ... tote mlkies einai auta p les ... aplos dn 3es apo rules... otan exeis mpei apo mid kai ta exeis spasei ola kai pas na spaseis ta katw racks ... DN EINAI BACKDOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

christopher
18-07-2010, 03:37 PM
daxterinos :<<<<re me douleuete ???? steile replay ... kai ama eisai stin clan tis niren ... tote mlkies einai auta p les ... aplos dn 3es apo rules... otan exeis mpei apo mid kai ta exeis spasei ola kai pas na spaseis ta katw racks ... DN EINAI BACKDOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >>>>



den nomizw na espases sto sugkekrimeno bot exeis htta , xwris na symainei oti den espases alla milame gia tower kai katarxhn den ksereis kan pio einai to lvl 2 tower tespa , den anoigw pereterw syzhthsh

Y.Γ. __ niren __ <<εχει νικη . Για να ειναι banned λογω του admin που εκανε το ban στο bot της h3w ειναι εγκυρο και ειναι εμπιστος .το ενλογω ban δεν αποτελει κριτηριο για την μεμονομενη ενεργεια που ισως εκανε και αυτο γιατι δεν ειναι στα bot της NOL και δεν ειναι απο admin της NOL , πραγμα που δεν εχει καμια επιρροη για να μην γινει admin στην NOL . Εγω προσωπικα εχω εμπιστοσυνη στους admins της clan μου , πληροφοριακα μπορειτε να ρωτησετε ποσους εχω κανει demote και kick απο admis και απο την clan για την μη ορθη χρηση των εντολων και των κανονων , παρ'ολα αυτα δεν νομιζω να αποτελει εξαιρεση το συγκεκριμενο ban . πιστευω στην δικαιη κριση σας για την αποφαση του συγκεκριμενου player να γινει admin .. λογω το οτι με εμπλεξε σε αυτην την υποθεση και βάλει εναντιον εμου και της clan ειναι και απο εμενα αρνητικα (-1) >>

συνεχιζω το edit σημερα 24 ιουλιου και οπως ειχα πει εισαι στην banlist μου οπως και banned στην H3W οριστε και το screenshot απο το game http://www.mediafire.com/?pbci413zs8xz113
οποιοσδηποτε υπευθυνος θελει μπορω να του στειλω το replay

3kdik
18-07-2010, 03:47 PM
re me douleuete ???? steile replay ... kai ama eisai stin clan tis niren ... tote mlkies einai auta p les ... aplos dn 3es apo rules... otan exeis mpei apo mid kai ta exeis spasei ola kai pas na spaseis ta katw racks ... DN EINAI BACKDOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

egw xwris na eimai se clan , etyxe se game na kanei to idio se rack gia na parei win , replay den exw apla lew ti eida twra me pisteyete h oxi einai diko sas thema

-1

christopher
18-07-2010, 04:04 PM
xaxaxax pws fenetai o anthrwpos pou exei teliwsei nomikh ,dikhgore tou diabolou niren

daxterinos
18-07-2010, 04:10 PM
mazeutikate i pareoula twra ... ka8olou e3ipno ... kai pali s lew.. o ka8enas mporei na kanei ban opion 8elei ... apo tin stigmi p dn to eida to ban ,epeidh 100% dn to efaga enw paizame .. tespa s lew xwris replay dn dikaiologis tpt ... akou kei m fere parea na gemisoun psemata kai anohsies to apply m... kai ma8e na grafeis kapws swsta epeidh dn vgazei kanenas akri apo to typing s ;)

ksaplostras
26-07-2010, 03:31 PM
Average stay: 89% (!)

Επίσης δεν έχεις παίξει τον απαραίτητο αριθμό παιχνιδιών για να διεκδικήσεις θέση admin.

Rejected.