PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : Krit[O]nas



KapoiosAllos
14-07-2010, 09:57 AM
Admin name:------
Game name:AP......
Bnet name:KrIt[O]nAs_
Imerominia:Xthes..Mia mera prin kano to unban req.13-7-2010

Paides den kserw ti ginetai...Kserw oti exo milisei asxima paliotera sto forum alla ola auta ginonte apo aganaktisi...
Kai sto neo mou account dextika ban kai oute kserw ton logo kai oute thelo na ton matho. Apla pisteuo kserete poios eimai kai zito to unban mou....
Eimai kalos player kai pros theou oxi leaver.
chek ola mou ta account... Hey_Dude, KorgAkias.GR, KrIt[O]nAs_ .... Deite kai stats kai statsdota. Diladi eleos... Telos panton paidia den ksero to reason tou ban. xthes kiolas epaiza games. Alla den leavara. Tora an to ban egine after game kai den to katalava den kserw... Kai sto last game pou epaiksa apla teleiosan oi ores sto net kai ekleise to pc alla nomizo leei error kati...Den kserw paides ti ginetai...
To mono sigouro einai pos den leavara... Tha parakalousa gia to unban mou gia alli mia fora kai elkpizo na ginei dekto to aitima... Sas euxaristo polu...

prot0n0s
15-07-2010, 01:40 AM
3 acc k tr 4 auto nmz leei arkete,akoma se eixa sunatisei se ena game pou dn ekanes switch sta prwta deuterolepta na pane mazi 2 m8s me apotelesma olo to game na katastrafei.opote apo auta ta 2 gegonota apo emena exeis -1 gia to unban s.peretero dn 3erw mporei k na exw adiko

blah.
15-07-2010, 08:06 AM
eisai banned apo ton NinJaZz gia bad manners
re sava ka8e fora ta idia ?
krata ena account re c =/

KapoiosAllos
15-07-2010, 10:49 AM
1on to proigoumeno ban egine epeidi ena atomo eipe sta slot oti tha kanei switch kai meta patouse -no kai meta apo 1misi lepto parakalito ton evrise olo to team...Kai autos emeine abbanaristos pou stin teliki katestrepse to game ki ego epeidi ton evrisa efaga ban me tin ataka ton admins pos den einai ipoxreomenos na kanei switch ki ec den eprepe na vriseis...Gi auto ki ego elega apo tote panta -no sta switch...
As to xonepsoun oloi ma oloi pos to gameruin tha ginei opws kai na xei...An kapoios thelei na gamisei to game tha to gamisei ...kai apo tin alli mporei na vrisei kapoios epeidi tsatistike kai pera apo auto na einai kai gamo tous players...Telos panton...Den sinexizo allo...Ta xo pei 200 fores kai exo varethei...Vgalate 2-3 rulez kai nomizete pos kanate kati...
Kai file vasko kai se olous osous milane polu edw mesa...Ksereis oti ego oute me teams mpaino na paikso i mallon mpaino polu spania..Paizo monos me randomades kai gamaw kolarakia... Hey_Dude KorgAkias.GR kai KrIt[O]nAs_ Ante prostheste kills deaths assist kai vgalte simperasma...Den me noiazei an tha ginei unban...Xestika kiolas... Create new account...So easy.... Apo kei kai pera kalo kalokairi paides kala na peraste kala na eiste......
Kai gia to unban asto gamise to... Mou arkei apla oti to !statsdota ta deixnei ola...Pragmatika ola omws.An eisai stealer an eisai supporter an se noiazoun ta kills an ksereis na farmareis... Kai epeisis ta !stats an eisai leaver... Telos panton polla eipa pali...
Kalo kalokairi...

K[a]ne
18-07-2010, 07:26 PM
Ωραίος τρόπος να ζητάς unban.

Reject.

small_H0uz0uris
18-07-2010, 07:47 PM
Πάλι εσύ ?? Δεν σου είπαμε ότι δεν είσαι δεκτός στο community ??

Έχεις 3 bans και όλα για manners και μυαλό δεν λές να βάλεις ....προφανέστατη ελλειπής παιδεία και μυαλό

Το τελευταίο ban είναι από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?42592-SOLVED-User-Abuse-KrIt-O-nAs_-V_For_NoobS-SniperRifle-MadDog.woOf-asdpoasdpo&highlight=KrIt[O]nAs_)

ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΤΟ COMMUNITY EINAI TA MANNERS
είτε σ αρέσει είτε όχι ......δεν μας έχεις ανάγκη έλεγες αλλά όλο
στα δικά μας games παίζεις......:p

Rejected
Topic Closed