PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Ntelos



Darkness_GR
14-07-2010, 11:11 PM
Δεν θυμάμαι ποιος admin τον έκανε ban, πάντως το "leave" οφειλόταν σε διακοπή ρεύματος που έγινε στις 17/4/2010 και ο admin το θεώρησε εσκεμμένο και τον έκανε ban. Θα σας παρακαλούσα να τον κάνετε unban μιας που είναι φίλος μου, και τα account τα έχουμε χρόνια, δεν είμαστε leaveria. Αλλιώς δεν θα έκανα application, καθώς η λύση θα ήταν πολύ απλή: νέα accounts. Σας ευχαριστώ

Darkness_GR
15-07-2010, 10:01 PM
Θα ήθελα να προσθέσω ότι έχει 91% stay percent, το οποίο διαμορφώθηκε από leave που ήταν μόνο DC/διακοπή ρεύματος. Επιπλέον κάνω τώρα το request, παρ'όλο που το ban έγινε στις 17/4/2010 διότι εκείνη την περίοδο έπαιζε κυρίως WoW, αλλά τώρα στο σταμάτησε και ξανάρχισε τη Dota.

Pr3zakias.gr
15-07-2010, 10:24 PM
User [ntelos] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-04-17 by [aGG-ViTToRoS] because [leaver].

8a sou protina na vreis ton admin na erthei na postarei.

Darkness_GR
16-07-2010, 09:45 AM
Το account agg-vittoros δεν υπάρχει πια... Άμα κάνετε στο battle.net /profile agg-vittoros θα δείτε ότι έχει την εικόνα με το παιδάκι, που σημαίνει ότι το account έχει σβηστεί, οπότε δεν μπορώ να τον βρω. Το έκανα και copy-paste οπότε δεν υπάρχει περίπτωση λάθους. Κατά τη γνώμη μου πάντως εγώ θα έκανα το unban, για όλα αυτά που σας ανέφερα. Τα account τα έχουμε χρόνια. Αν είμασταν leavers θα κάναμε απλά καινούρια accounts. Σας Ευχαριστώ.

Darkness_GR
18-07-2010, 09:54 PM
Tελικά το account name υπάρχει, απλά είναι με κάτω παύλα και όχι απλή παύλα. Θα τον καλέσω να ποστάρει.

eZiO)
18-07-2010, 10:12 PM
dn kserw pios admin me ekane ban alla egw oute leavara oute tpt.mou leei gia illegal votekick.prox8es tp prwh eixa paiksei game.ka8aro game 5v5 k to apogeuma eixa ban. dn kserw ti egine alla plz unban.
na tonisw oti exw 96% percetage

Darkness_GR
21-07-2010, 11:10 AM
Γεια σας και πάλι. Ο admin που έκανε το ban δεν μου απαντάει, του μίλησα αρκετές φορές, και δεν έχω πάρει καν απάντηση, για παράδειγμα ότι θα σου μιλήσω μετά το game... Έβγαλα ένα screeshot που για 6 λεπτά δεν μου απάντησε. Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να του μιλήσετε εσείς ή να κάνετε το unban. Εξάλλου δεν έφταιγε ο φίλος μου αφού ήταν διακοπή ρεύματος. Όλοι αξίζουμε μια δεύτερη ευκαιρία. Ορίστε και το screenshot:
http://i32.tinypic.com/dc8n75.jpg

small_H0uz0uris
27-07-2010, 02:39 AM
User [aGG-ViTToRoS] is not an admin on server [europe.battle.net].

Από τη στιγμή που ο συγκεκριμένος δεν είναι πια admin και το ban είναι από τον Απρίλη θα δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στον φίλο σου να μας αποδείξει ότι δεν είναι leaver ! ! !

Accepted
Topic Closed