PDA

View Full Version : Admin Application : Lath0s_H0tk3y



Lath0s_H0tk3y
15-07-2010, 02:47 PM
Personal Info

Your name: Panagiotis

Age: 21

Your country:Ελλάδα

Occupation: Foititis

Spoken languages: Ellinika,Agglika(proficiency)

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: Lath0s_H0tk3y

Former experience and/or safelisted channels: Kyriws eleos, ligo garena
Your activity and average playtime each week: Paizw peripou 3-4 wres ti mera kai alles toses ti nyxta :) (40 kati wres ti vdomada peripou)

Which time of the day you usually play: Mesimeraki kai vradi (meta ta mesanyxta)

How long you have been playing DotA: Apo tin 5.84

Your ability to communicate with others: Kali

Have you read the rules and agree to follow them?: Nai

How do you react/behave when you're under pressure?: Hrema kai prospa8w na iremisw tin katastasi.
Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): An einai ypervolikes nai.

Is there anyone who can vouch for you?: Exw paiksei me polla paidia sto Nol, twra den kserw an 8elei kanenas..

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional):

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Giati yparxoun arketes fores pou loggarw kai den vriskw kanena game, opote as kanw egw.
Why should we pick you and what can you offer to us: Opws eipa 8a ftiaxnw games tis wres pou eimai online, opote borw na prosferw diaskedasi sta atoma pou einai sto channel :)

A few things about yourself: Spoudazw mixanikos H/Y, i sxesi pou exw me ta pc einai kyriws gia gaming i mousiki, grafw mousiki, paizw DotA.

Additional information: Tpt :)

pLAStik-MaideN
15-07-2010, 03:31 PM
Den eimai 100% sigouros alla prin tria peripou xronia (tote pou den ipirxe nol kai epeza eleos) eixa pe3ei game mazi tou kai akolou8ise to e3hs peristatiko:
Eimastan adipaloi kai eimastan sto idio lane. Me pigene aima kai afou me peire 3 kills me rwtise apo pou eimai. Egw tou eipa 8essalonikh kai arxise na gelaei, na me koroidevei sto all kai na leei ratsistika sunthimata kai na me apokalei Voulgaro kai oti h Ellada stamataei sthn Thessalia...
Eixe stigmatistei sthn mnhmh mou to peristatiko kai giafto to 8imame meta apo 3 xronia. Den exw kanena logo na lew psemata h asinartisies mono kai mono gia na spamarw. Alwste se kamia periptwsh den tha apokalousa kapion ratsisth (xwris na einai) gt gia mena einai to xeirotero olwn.
Twra ama mphke allos sto acc tou, Den 3erw. Ama ta elege gia plaka ola afta (oute gia plaka den ta leme, tespa), Den 3erw.
Den ta egrapsa ola afta gia na enoxopihsw ton anthrwpo ws ratsisth, oute gia na tou xalasw to application tou, pio polu 8a hthela na akousw ti exei na pei gia ta legomena mou, an ta apodexete h an ola afta einai mia pare3igisi... Min vgazete viastika simperasmata apo to post mou. Allwste eipa den eimai 100% sigouros. Mn ton parw sto laimo mou ama exw lathos kapou...

Lath0s_H0tk3y
15-07-2010, 10:25 PM
prin apo 3 xronia imoun Kozani apo opou kai katagomai... Volo spoudazw

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

episis (an kai asxeto) ipirksa melos akroaristerwn organwsewn opote den exw kanei ratsistiko sxolio pote gia kanenan oute irl oute sto internet. mallon pareksigisi file mou

pLAStik-MaideN
16-07-2010, 12:34 AM
prin apo 3 xronia imoun Kozani apo opou kai katagomai... Volo spoudazw

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

episis (an kai asxeto) ipirksa melos akroaristerwn organwsewn opote den exw kanei ratsistiko sxolio pote gia kanenan oute irl oute sto internet. mallon pareksigisi file mou

Sorry gia tis kathgories m8. Apla 8imame oti AFTO akrivws to sigekrimeno acc me eixe ferei se duskolh 8esh kai me apokalouse Voulgaro. Mporei kapios friend sou na mphke sto acc sou. Alla friend me teties apopseis 8a mou peis duskola vriskeis. Mporei na htan pio pola xronia pisw to peristatiko. Pezei na exei kai 5 xronia... Tespa sou ekana ruin to appl sou (btw oreo) me tis katigories mou. Kata kapio tropo xarika pou me diepsefses gt arxisa na anarotieme ti katharmata kai koble3ikoi anthrwpoi pezoun dota. Afta. bb kai soz

Lath0s_H0tk3y
16-07-2010, 05:17 PM
Hehe, xairomai pou kseka8arisame ta pramata :) Padws pistepse me yparxoun polloi kobleksikoi mesa sto game, (px kapios leei ton allo alvano kai 8ewrei oti to alvanos einai vrisia...) tespa kalo gaming :P

ksaplostras
21-07-2010, 12:11 AM
Welcome!!!

P.S. Unbaned.