PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : SUPREME)



Anti-leaver
15-07-2010, 03:05 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: SUPREME)
Game Name:AP...
Παράπτωμα του Admin:ekana spam stin arxi kai me exone mute ton estelna wisp na mou to bgalei kai epefta meta apo kati xronia me kanei unmute ton lew ade gia tra malaka kai troo kick kai ban kateftian
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: 9

fisika epidi me ekane ban kai kick den exw to replay exw mono aftin tin foto http://s880.photobucket.com/albums/ac4/xagiouken/?action=view&current=Ban.png

InHumanity
15-07-2010, 03:12 PM
les gia mia fwto(ss) ala dn tn exeis anevasei..

Tr3l0s)
15-07-2010, 04:00 PM
m exei dhmiourghsei k mena provlhma autos o admin sto parelthon...apeiles,vrisies,kick apo to lobby aneu logou...kati prepei na ginei!!!

Anti-leaver
15-07-2010, 07:14 PM
ebala tin foto ok

j3ns3n
15-07-2010, 09:53 PM
Isos k na einai ligo travigmeno to kickban sou.. alla gia stasou ligo na ta paroume apo tin arxh ta pramata!!
SPAMARIS (opos o odios les) apo tin arxi tou game k dikeos tros ta mute!! k an to spamarisma einai epanilimeno tote eisai eristikos k dixnei oti grafeis starkidia's ta dio prota olous tous usres k meta ton ekastote admin!!
BOMOLOXIS asistola ton admin meta to unmute epidi tolmise na se sinetisi .. pragma pou dixnei oti oxi mono ton egrapses sta kakala's alla k oti eisai ESU o kapios pou den anexete to paramikro sta games.. poso malon to mute epo enan administrako
E sorry file alla pas gureuontas!
Den lew pws oi admins einai alan8astoi k exoun to apirovlito alla k eseis min to travate to sxini!!

Anti-leaver
15-07-2010, 10:09 PM
egrapse 15 sires gia na kataliksis oti ton brizw alla oxi aftona kai otan brizw den vrizw manes i panagias ama pw kamia fora lew gamw Tin p... MOY oxi sou tespa den pistebo oti aksizw kai ban meta to martirio pou traviksa...kai den katalaveno giati eistai oloi toso pseftiki xrisimopis ti leksi vomoloxia les kai eisai apofitos panepistimiou filosofos kai thes na diksis tous tropous sou enas aplos user eisai se ena forum niosto ligw se parakalw

nikos47
15-07-2010, 10:49 PM
Isos k na einai ligo travigmeno to kickban sou.. alla gia stasou ligo na ta paroume apo tin arxh ta pramata!!
SPAMARIS (opos o odios les) apo tin arxi tou game k dikeos tros ta mute!! k an to spamarisma einai epanilimeno tote eisai eristikos k dixnei oti grafeis starkidia's ta dio prota olous tous usres k meta ton ekastote admin!!
BOMOLOXIS asistola ton admin meta to unmute epidi tolmise na se sinetisi .. pragma pou dixnei oti oxi mono ton egrapses sta kakala's alla k oti eisai ESU o kapios pou den anexete to paramikro sta games.. poso malon to mute epo enan administrako
E sorry file alla pas gureuontas!
Den lew pws oi admins einai alan8astoi k exoun to apirovlito alla k eseis min to travate to sxini!!

sugnomi r man p ta ksereis ola auta uparxei replay? d ksero ti eipe akrivos alla gia manners ban den provlepetai opote to lathos einai 100% tou admin. tora d ksero ti akrivos eipothike oste na uparksoun pithanes kuroseis gia ton user

electro
16-07-2010, 12:17 AM
oso afora ton apo panw user : ''d ksero ti eipe akrivos alla gia manners ban den provlepetai ''
enas admin mporei na kanei ban gia manners ( efoswn meta apo epanilimenes ipodikseis k mute o user den sinetistei)
Twra oso afora ton sigekrimeno admin ektos apo ta parapona pou akougontai exw proswpiki empeiria kathws to parakane pali se game dinontas end (meta apo leave prin to 12 vevaia) xwris omws na kanei pause to game , na rwtisei to team tou an thelei end ,opws exw dei tous perrisoterous admins na kanoun, sto all chat k efoswn ginei gnwsto apo olous to game na ginei end
Oson afora to apo panw exw stoixeia ( ss k replay ) k mporw na ta post ean m zitithei

Apopsi m einai pws oi admins tha prepei na einai kapws elastikoi ( an ontws isxiei oti ton eipe " m***" mia fora)

Sigoura oi armodioi tha doun k tha apofasisoun dikaia

yoko
16-07-2010, 12:43 AM
kick gia manners den yfistate opote an ithele na kane eprepe na ton afisei se olo to game mute.ayto einai to lathos tora xoris replay poios kserei ti ebrizes ki esy gia na ftasei se simeio na se bannarei

Jok3rak1
16-07-2010, 08:01 AM
to ss einai me maphack i mou fenete? ? ? WOOT ?

prot0n0s
16-07-2010, 08:21 AM
dn ti8ete 8ema apsogos admin to paidi fail abuse.akoma to les k monos spamareis ti les dn 3eroume k meta pas k kaneis wisp k tn les apo oti mas eipes malakas ti allos 8elei to mute einai gia na se iremisei oxi gia na probeis se wisp

Andromalius
16-07-2010, 08:55 AM
to ss einai me maphack i mou fenete? ? ? WOOT ?

Ontws stin photo p anevase fenete na exei MH:),as to checkaroun oi armodioi.

Anti-leaver
16-07-2010, 02:17 PM
ontos tora to proseksa den exw MH ama thelete tsekarete to den exw provlima fenete otan efaga to disconect fanike o xartis GAMATO!!!

Jok3rak1
16-07-2010, 06:26 PM
ontos tora to proseksa den exw MH ama thelete tsekarete to den exw provlima fenete otan efaga to disconect fanike o xartis GAMATO!!!

ahahahahhaha fail . mh einai afu fenode ola ti m les tora esu .

SmD_TaZ
16-07-2010, 06:48 PM
Den kserw an exei mh giati den to exo dei pote mou

ala an den kano lathos to game otan liksi i pesis den yparxi poia war sto game ara den exei kai fog

Episis den tha htan 1-5

Pame sto abuse

+1 lvl warn gia kick eno den yparxi thema kai logos afou ton eixe mute apla ban kai stay sto game

An ontos einai alitheia to oti eipes malakas kai tpt parapano tha thimiso oti ta rules lene oti to manners einai stin krisi tou admin vevea an to ekanes se privet fasi kai ton eipes apla malaka tha einai kai poli aplo to /ignore name apla pragmata.

As erthei kai admin na mas pei ti dikia tou apopsi alla to 1 lvl warn gia kick einai standar.

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

a kai mi ksexaso an se kani kick dc klp klp pali to replay mporis na to kaneis save kai an den to exeis kanei kai den exeis peksi dota apo tote... tote einai to lastreplay

nikos47
16-07-2010, 09:46 PM
oso afora ton apo panw user : ''d ksero ti eipe akrivos alla gia manners ban den provlepetai ''
enas admin mporei na kanei ban gia manners ( efoswn meta apo epanilimenes ipodikseis k mute o user den sinetistei)
Twra oso afora ton sigekrimeno admin ektos apo ta parapona pou akougontai exw proswpiki empeiria kathws to parakane pali se game dinontas end (meta apo leave prin to 12 vevaia) xwris omws na kanei pause to game , na rwtisei to team tou an thelei end ,opws exw dei tous perrisoterous admins na kanoun, sto all chat k efoswn ginei gnwsto apo olous to game na ginei end
Oson afora to apo panw exw stoixeia ( ss k replay ) k mporw na ta post ean m zitithei

Apopsi m einai pws oi admins tha prepei na einai kapws elastikoi ( an ontws isxiei oti ton eipe " m***" mia fora)

Sigoura oi armodioi tha doun k tha apofasisoun dikaia

opa sostos man, kick ithela na grapso oti de provlepetai oxi ban

Gig3Rnaut
16-07-2010, 10:40 PM
d einai oute o prwtos oute o telebtaios admin pou to kanei ayto...fail to kick tha to krinoun me epieikia
pistebw oi armodioi

gr0bis
18-07-2010, 09:09 AM
oso afora ton apo panw user : ''d ksero ti eipe akrivos alla gia manners ban den provlepetai ''
enas admin mporei na kanei ban gia manners ( efoswn meta apo epanilimenes ipodikseis k mute o user den sinetistei)
Twra oso afora ton sigekrimeno admin ektos apo ta parapona pou akougontai exw proswpiki empeiria kathws to parakane pali se game dinontas end (meta apo leave prin to 12 vevaia) xwris omws na kanei pause to game , na rwtisei to team tou an thelei end ,opws exw dei tous perrisoterous admins na kanoun, sto all chat k efoswn ginei gnwsto apo olous to game na ginei end
Oson afora to apo panw exw stoixeia ( ss k replay ) k mporw na ta post ean m zitithei

Apopsi m einai pws oi admins tha prepei na einai kapws elastikoi ( an ontws isxiei oti ton eipe " m***" mia fora)

Sigoura oi armodioi tha doun k tha apofasisoun dikaia

Αν έχει leaver πριν το 12 το game ο Admin δεν είναι υποχρεωμένος να ζητήσει end απλά το δίνει.....
Όσο για το kick λάθος ένα warn θα το έχει σίγουρα.....

outcast
18-07-2010, 02:12 PM
me 1-5 sto 9 kai axe me 2 stout shields k na m spammarei k apo panw na me leei k mlka...E einai polla gia na ta antexei enas an8rwpos...

nikos47
18-07-2010, 02:20 PM
antexeis den antexeis ta rules omos einai rules k dn eixes kanena dikaioma na kickareis efoson den provlepetai

outcast
19-07-2010, 09:25 AM
egw pleon to kick den to usarw parea me ban. Ban k mute kanw. Syni8ws o paikths thn kanei monos tou meta apo ligo :P

p.s. a na mhn xexasw to squelch fysika gia ta prive :P

TOPMAYRJJJ
21-07-2010, 06:20 AM
ma8e na paizeis xwris mh kai meta kane kai kanena report

SUPREME)
21-07-2010, 08:28 AM
Kαι έρχομαι να κλεισω τον "φαυβλο κύκλο"
Οταν ποσταρεις ΟΛΟ το replay και δειξεις τι έχει υπωθει κατα όλη την διάρκεια του game τότε να έρθεις να postareis. Δε μπορεις να βγάινεις με ενα SS που δειχνει μονο το ban που σου έριξα και να λες οτι "ελα μωρε δεν έγινε και τιποτα το σπουδαιο". Οσο αναφορά για το WH σου δε θα το σχολιασω καν.

Επισης αγαπητε electro απο την στιγμη που leavarei καποιος, και μου ζητηθει στο allies end, τοτε ναι θα δωσω end, δε χρειαζετε να βγω με την ντουντουκα να το ανακοινωσω, αυτονοητα πραγματα ειναι.

Οσο αναφορα εσενα trel0s) εσυ ησουν αυτος που οταν μπήκα σε game μαζι με 3 lan μου μας εκανες kick, λογος? αγνωστος! "Stats σκεπτώμενος" θα το έλεγα εγω.
Τωρα τα περι "apeiles,vrisies,kick apo to lobby aneu logou" που σου δημιουργησα τι και πως τα σκαρφίστηκες, μονο εσυ γνωρίζεις..

Kαι παρεπιμπτοντος το game εκεινο είχε δωθει end επειδη ηταν στο 9, μη μιλωντας εκ του ασφαλους.

mormegil_
21-07-2010, 10:23 AM
me 1-5 sto 9 kai axe me 2 stout shields k na m spammarei k apo panw na me leei k mlka...E einai polla gia na ta antexei enas an8rwpos...

hahhaha to etheses poly wraia.. alla ypervoliki h adidrash tou admin.. to malakas dn einai logos gia ban... malaka lew mexri k ti mana mou!

konops
21-07-2010, 03:44 PM
Όταν η ηλιθιότητα του κόσμου περνάει τα όρια της βλέπουμε users που τραβάνε ss τον εαυτό τους με maphack.

http://i880.photobucket.com/albums/ac4/xagiouken/Ban.png
Όσο για αυτό που λές ότι επειδή γίνεται dc εμφανίζεται ο χάρτης, πέστο καλύτερα στον περιπτερά της γειτονιάς σου και ίσως σε πιστέψει. Σου παραθέτω και photo.

http://img269.imageshack.us/img269/4958/wc3scrnshot072110163233.jpg (http://img269.imageshack.us/i/wc3scrnshot072110163233.jpg/)


Σε ευχαριστούμε που μας έδωσες την χαρά να σε κάνουμε ban σε όλα τα bots του league μας.

ADMIN ABUSE / DENIED
Topic Closed.