PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : EternalBelief



EternalBelief
18-07-2010, 11:53 PM
•Το Battle.net account σας : EternalBelief
•GameName : De thimamai pados itan mode AR
•Hostbot : MGN
•Admin Name : raketas
•Reason : leaver
•Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 4-5 i think

Exw 520+ games sta bot, me stay 93%.. de kserw poios itan o admin.. de kserw pote efaga to ban, apla epese i sundesi (Sunithes fenomeno gia connex). De thelei kai polu.. :/
Edit: To Ban egine stis 17/07, to ekana simera to request giati den iksera pws na to kanw k mou eipan.

electro
19-07-2010, 12:57 AM
file otan mpeis sto bnet, vres enan opoiondipote admin kai rwtise ton. Mporei na s pei apo poion exeis to ban , pote egine kai episis gia poio logo. Epeita simplirwse ta stoixeia tis formas kai prospathise na vreis ton admin pou s kerase to ban na erthei k na postarei edw eite gia support eite gia na pei ti gnwmi tou sxetika me to thema.
P.S. sry pou petagwmai ksekarfwtos k postarw, alla apoti exw dei auta s lene apo to staff an den exeis tis aparaitites plirofories gia to unban

gl

DruiT
19-07-2010, 03:33 PM
nai re file omws ti fteei to paidi exei pai3i tosa games...mono pou se leei 520+ games dld ti eine leaver?? plaka mou knc kai etixe enas admin na ton bannari....i admin lene oti gia tin klteri xrisi ton bot prepei na help tous users ara prepei na ton dosoun plirofories .... o kathenan prospathei na ftasei 200 games gia na ginei admin autos exei 520+ games kai dn exei zitisei gia admin .... eine adiko na xathei etc to account....

lord_fe4n0r
19-07-2010, 07:25 PM
eite 5o eite 500o game paidia an enas thelei na leavarei tha to kanei.
de lew oti einai leaver to paidi pros theou
apla o arithmos twn game den einai panta toso aksiopistos

kathimerines sinithws meta tis 10-10:30pm eimai online an thes kane ena wisp lord_fe/lord_fe4n0r na koitaksw to reason

kronos.
19-07-2010, 08:08 PM
nai omos an tora pou exi to pedi 500 pexnidia kai fai ban meta ti 8a kani 8a katsi na pezi na ta 3anapari?.... meriki nebriazoun kai ftiaxnoun alo name kai xalane games sta pexnidia.... kai an exei stay 93% einai poloi kalo asxeta pou iparxi kai megalitero alla se olous mas exi tixi kati kai na klisoume to bnet idika se afton pou exi pexei 500 games ee mia fora den 8a eklise to rebma den 8a kopike i sindesi den 8a sinebene kati anageo?

EternalBelief
20-07-2010, 11:37 AM
brika ton admin imerominia kai reason ta diorthosa sto post m ... pisteuw auto na boithisei... apla na episimanw pws sta 520+ games.. gurw sta 30 einai "leave" pou de simainei oti bgika epd eiami leaver. Tuxainei polles fores na trww disconnect, na me petaei to battlenet, na petaei to bot kai min ksexnate pws den einai liges oi fores pou kapoios bgainei prin kan arxisei to game h sto prwto lepto.. kai kathws to game einai 4vs5 ap tin arxi sunexizoun kai oi upoloipoi gia new game. Uparxoun tropoi pou xrewnese me leave, xwris na eisai leaver. E ti na kanw? imoun atuxos.. ki egine to kako.. to thema einai twra ti tha ginei.. kai einai adiko na eimai banned, enw uparxoun tosoi akuroi pou me 60% stay kukloforoun kai xalane games.

edit: ostoso, den exw petuxei ton admin online na milisw mazi tou.

S.L.I.C.E
20-07-2010, 09:56 PM
edit: ostoso, den exw petuxei ton admin online na milisw mazi tou.

Vres ton edw sto forum kai stiltou msg (kataprotimisi oxi prive gia na to dei kai to staff)
Tora gia to unban +1 apo mena tosa games me 93% dixnei an m ti alo oti dn eine leaver

EternalBelief
23-07-2010, 08:02 PM
Vres ton edw sto forum kai stiltou msg (kataprotimisi oxi prive gia na to dei kai to staff)
Tora gia to unban +1 apo mena tosa games me 93% dixnei an m ti alo oti dn eine leaver

De mporw na ton brw pouthena, egrapsa sto profile tou, tou esteila pm, ton ekana ki add sto battle.net mpas kai ton petuxw.. kai TPT! afantos edw kai poses meres.. kai exei mia bdomada pou ekana tin aitisi, pou adika efaga ban.. kai de mporw kai na paiksw.. eleos.

DruiT
24-07-2010, 12:16 PM
telika tha ginei unban to paidi... epeidi perimeni epimona na play sto eleos ... :/

Unistall
24-07-2010, 03:24 PM
are argyraki m t travas :P
exo paiksei mazi t pano apo 150 games, pote de leavare akomi k otan eprepe/mporuse p.x. 3v5 no switch. einai feregio paidi, afiste to na paiksei dota @ eleos afu ego den mporo epd den exo t gnisio cd sti genetira :(
btw...93% stay mia xara einai. ean thimitheis oti paizame akomi k otan koluse to simpan sta bot gia kamia week....... teleia einai to 93, oxi apla kala.

last+not least, +1 gia unban

filuthkia :)

small_H0uz0uris
27-07-2010, 04:17 AM
Λόγω των πολλών σου games σε συνδυασμό με το όχι κακό stay rate θα σου δώσω μια δεύτερη ευκαιρία να μας αποδείξεις ότι δεν είσαι leaver ! ! !

[EternalBelief] has played 533 games with this bot. Average loading time: 11.42 seconds. Average stay: 93 percent.

Αccepted
Topic Closed