PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : OmiPanseTa



OmiPanseTa
19-07-2010, 06:20 AM
Battle.net Account : OmiPanseTa
GameName : ar23xxx
Hostbot : MGN-LIVE-xx
Admin Name : TOPMAYRJJJ
Reason : Giati epese to revma..
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : giro sto 30 nomizo..20-30

epidi epese to revma afaga ban...rotisa 2 mates pios m ekane ban gia na to sizitiso mazi t k na vroume mia lisi..alla kaneis tous dn mou milise..poso malon m eipe name t admin...exo peksei 150 games k exo 91% stay sta bot public bot sas...ta proigoumena leave itan same reason...revma k dc xoris kapio ban omos....episeis prin afto to game efaga critical error s proigoumeno game p prospathisa na pekso..(ksero..gantemia sto full) eimai anixtos na sizitiso t ban mou. ty .

ioli
20-07-2010, 04:45 PM
krima na peftei to revma kai na trwei kapoios ban...kante unban ston omi!+1 apo mena!

electro
20-07-2010, 08:12 PM
File m auto pou exeis na kaneis einai otan mpeis pali sto bnet, na vreis 1 opoiondipote admin k na ton rwtiseis gia to ban s. Mporei na s dwsei tis plirofories pou apaitounte gia na kaneis ena unban request pou plirei tis proipotheseis tou forum( pote egine to ban, apo poion admin k gia poio logo) Ystera ela pali edw kai ksanakane to post s me oles tis plirofories k sintoma kapoios apo to staff tha s dwsei mia apantisi

FuSiS_
20-07-2010, 08:28 PM
+1 και απο εμένα δεν ειναι σωστό να γίνονται τέτεια bans.

OmiPanseTa
20-07-2010, 10:26 PM
to name t admin itan afto : TOPMAYRJJJ . gia na min grafo new req. ty pantos paidia..pistevo s olous pos exei simvei kati paromio..

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

aa..kserei kaneis ti grafei otan peftei to revma gia to reason tou leave ??

Dean.Winchester
21-07-2010, 12:00 AM
vsk file m oxi oti dn se pisteuo..etsi opos ine ta pragmata xriazotan ena replay...to mono p exeis na kaneis ine na kaneis /w ton admin k na to fereis edw na pei ti gnomh t....meta tha to analavoun h armodioi.

OmiPanseTa
21-07-2010, 01:06 AM
i alithia einai pos t estila k pm..alla dn tou zitisa na erthei ap to topic....replay dn mporo na exo giati esvise to pc..to bot exei omos..e?

Tr3l0s)
21-07-2010, 10:41 AM
+1 sto paidi einai skilled k no leaver!!!

deathmasterious
22-07-2010, 01:30 PM
+1 ston omi den eine leaver kai tha eprepe na di o admin oti itan dc adiko ban

b0mbastiC_
22-07-2010, 03:27 PM
+1 Ston FILO m ton Omi... Paizoume sinexws mazi games sto eleos kai den exei leavarei pote.... !

OmiPanseTa
23-07-2010, 09:52 PM
Epidi me ton admin dn pistevo na vro kapia akri...oi moderator pistevo na voithisoun...prospathisa 4 meres na miliso mazi tou..distixos traviksa 2 ss mono..sto proto p eipe pos tha erthei na postarei o admin alla dn emfanistike...kai apo kei k pera kathe mera t zitao m polu evgeniko tropo na erthei k dn mou apantaei kan sta wisp mou...mporeite na t deite kai sto ss....perimena kaliteri antimetopisi ap ton admin...gia mena dn aksizei na einai admin!!..ekane lathos (eksalou oloi kanoume) k dn ton katigoro gia lathos ban...dn m pirakse stin arxi..alla tora i adiaforia tou me pirakse....t na po...elpizo na vro dikio...ty

OmiPanseTa
24-07-2010, 12:55 AM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?32346-TOPMAYRJJJ&highlight=TOPMAYRJJJ afto einai to application tou topmayrjjj ...opos diavazete k monoi sas o idios tonizei. 1) pos einai euxaristos antrwpos kai t aresei na milaei me ton kosmo na linei ta problimata me dialogo kai oxi me prakseis. 2)pos einai epikoinoniakos .... ego dn to eida aftes tis 4 meres p prospatho na epikinoniso mazi tou..sinexia me grafei..k dn pistevo na iparxei i dikiologia "itan chanel k apo ta spam ton allon dn to prosexe" i itan wc..dn itan sto pc k tetia...dn prospathisa 1 fora na epikinoniso...alla 4 meres sxedon sinexia...+ton ekana friend..k evlepa s pio game einai kathe stigmi..pragma p simenei oti kata pasa pithanotita me agnoouse..:\

TOPMAYRJJJ
27-07-2010, 04:41 AM
to paidi mou to eipe oti epese to reuma kai tha ekana to post gia na bgei ala dn eixa to password apo to nick mou gt mou to pirane kai kanane abuse kai to pira shmera to prwi apo ton ksaplostras rotisteton. as ginei unban to ban apo to paidi .

small_H0uz0uris
27-07-2010, 04:53 AM
To stay rate σου δεν είναι και το πλέον ικανοποιητικό :

[OmiPanseTa] has played 168 games with this bot. Average loading time: 12.11 seconds. Average stay: 91 percent.

Μιας που ο admin όμως δίνει την θετική του ψήφο παρόλη την επίθεση που έγινε εις βάρος του στα posts
θα σου δώσω μια ευκαιρία για να μας αποδείξεις ότι δεν είσαι leaver..

Nα είσαι προσεχτικός όμως γιατί την επόμενη φορά θα υπάρχουν κυρώσεις ! ! !

Αccepted
Topic Closed