PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : IcEmAn(buffs)



IcEmAn(buffs)
19-07-2010, 11:35 PM
Dn 8umamai poios admin me ekane ban sto name apla to mono p 8elw na pw einai oti to sygekrimeno acc to xw 4xronia einai to prwto m o sygkekrimenos admin 8a mporouse apla na koita3ei ta stats m kai 8elw na tou pw oti anagastika na fygw enw eixa void kai eimoun me polu kalo score gyrw sto 12-5 an 8ymamai kala kai sto 30' i wra itan 8.50 kai stis 9wra eixa agwna podosfairou opote anagastika kai mh eprepe na fygw ap to game ekeino 8a mporouse na ktlvei pl apla oti dn itan proi8elimeno leave mono kai mono dioti imoun se kalo dromo sto game :( epishs zhtaw syggnwmi bebaia gia to leave einai ap ta liga p xw kanei se sxedon 500games p eixa sto acc kai 8a 8ela polu na me unbanarete dioti einai symboliko to name ekeino exw pai3ei para polla kala games me ayto kai an me katalavainete einai to prwto kai kalo name dn a3izei twra gia ena game na xalame tis kardies mas!!!!! Eyxaristw polu

ntopas
20-07-2010, 12:19 AM
koita an ontws eixes void kai isoun 12-5 pou les sigoura isxiei i dikaiologia pou itheles na figeis opote
+1 giauto
ALLA:re magkes mpenete se ena game.ok?

efoson p.x. exete kapia douleia stis 9 gt mpenete 8.30 se game?

afou kserete oti to game diarkei apo 25lepta ews kai 85......

basika meso oro 40-50 lepta (gia na eimaste pio akribei..)

pws eiste toso sigouroi oti prolabenete se misi wra na teleiwsete to game?

to lew auto gt exw dei apira unban req na lene "eixa ton tade char kai imoun 25-0 alla eixa douleia ki eprepe na figw...ktl...ktl"

afou ksereis apo tin arxi re file oti se misi wra prepei na figeis MIN MPEIS STO KOLOGAME! gt na tous to xalaseis dld?

mpes otan tha exeis 1+wra eleftheri...

ReBelos[AspR]
20-07-2010, 11:05 AM
Imoun kai ego st sigekrimeno game me tn iceman...odoc eixe void kai t pigaine kala alla eixe mia douleia kai anagastike na figei..:/..la8os tou vevea alla pisteuo oti t a3izei mia deuteri eukairia exei pl kala stats m auto t acc..kai dn exei 3anafaei ban..+1 apo menA..

lord_fe4n0r
20-07-2010, 03:50 PM
to oti eisai kalos paiktis i exeis kala stats de nomizw na s dinei to dikaiwma na kaneis leave
an ksereis oti de tha prolaveis na teleiwseis ena game
exw paiksei game me to palikari arketes fores kai an thumamai swsta exei kala manners.

+1 gia unban apo mena alla upologize swsta to xrono s m8

K[a]ne
23-07-2010, 08:16 PM
Είσαι τυχερός που είδα εγώ το request και είμαι επιεικής.

Όταν ξεκινάς ένα game το λογικό είναι να υπολογίζεις ότι θα πάρει ως και μία ώρα. Να μου έλεγες ότι ήταν στο 60' και έφτασε η ώρα να φύγεις θα το καταλάβαινα. Αλλά στο 30';; Ξέρεις πολλά παιχνίδια να τελειώνουν στο 30';

Επίσης έχεις 90% stay rate πράγμα που δε βοηθάει καθόλου.

Σέβομαι τα 500 games σου (αν και πολλοί τα έχουμε κάνει) και τη συγγνώμη σου.

10 μέρες ban μόνο. Ξανακάνε request 1/8/2010.

REJECTED