PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : soto4ever



soto4ever
27-07-2010, 05:33 PM
27/07/2010 kata tis 18:10 epeza me filous apo lan me Spider_BS kai Malborakias13 se ena apo ta spam bot game sto /j eleos se ap 5v5 de 8imame pio sigkekrimeno game ...

kai distixos xaname kai pano se ena death mou efaga lost connection kai trela8ika kai nomiza oti me kickarane epidi de ta pigena kala sto game itan kai admin paron o Zace kai me bannare epidi nomize oti leavara epidi ixa xalia score 2/10 kai tou eksigisa oti den ekana leave alla me petakse kai mou ipe oti oute aftos me kickare kai mou ipe na er8o edo na zitso unban....

Otan exasa ti sindesi itan parontes oi 2 proanaferomeni filoi mou kai idan pos den ekana leave kai katef8ian milisan stous ipolipous pektes giati riksane kick kai apantisan sigkekrimena pos de mou eriksan kick alla P****A .... de 8a asxoli8o me tin vrisia to mono pou 8elo einai unban gia na mporo na paizo sta games toy eleos.

Paidaros
27-07-2010, 05:43 PM
Den nomizw na leei psemata...an kai den mou polu arese pou molis eftia3es to acc sto forum. +1 sto unban. Krima to paidaki...

zAcE
27-07-2010, 06:00 PM
nai nai nai. opws ta leei to palikari. itan 2-7 kai sto 2-8 epese. den iksera oti itan me tous allous se lan kai den itan ena klassiko plug. profanws den exei rep opote to anevazw egw.
kai opoios to dei,plz na checkarei to prolong kai to unpause sto telos tou game. ekeini tin wra eksigousa ston soto4ever oti den efage kick kai pou na erthei gia to unban tou kai distixws de borousa na prosexw poli to map.

SpiDeR_BS
27-07-2010, 06:20 PM
pedes to kserw to pedi arketo kairo kai dn leavarei...eimastan sto net pareaki kai pezame kai ksafnika efaga dc....xoris na ginei metrish h kati tetio(lag dld)kai nomizame oti tn kikare kapios epidi dn epeze kala...
adiko ban kai poly biastiko :(
elpizw na tou to bgalete ty!

kai o admin pou tou tokane +fonei me to unban kai nomizw tha minlhsei kai aftos!

8eo(rat)os
27-07-2010, 08:04 PM
fainetai na agwnia polu apo ton tropo grafhs tou!:P ntaksei krima anagasthke na kanei kai acc sto forum giauto to logo apoti fainetai
2nd chance apo mena
+1 gia to unban

soto4ever
28-07-2010, 07:21 PM
efxaristo gia to support paidia oso gia to forum den ixa idea gia tin iparksi tou an kai to vlepo poli active :)

volakas
28-07-2010, 07:35 PM
Από ότι φαίνεται δεν έκανε leave ο φίλος +1 για unban και από μένα

K[a]ne
01-08-2010, 04:27 AM
Αφού συμφωνεί ο admin κι έχεις και άριστο stay rate (97%) θα σου δωθεί 2η ευκαιρία να αποδείξεις ότι δεν είσαι leaver. (©meepeises)

ACCEPTED