PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : twr4_me_thimase



twr4_me_thimase
28-07-2010, 12:02 AM
Λεπτομέρειες :

* Το Battle.net account σας :Twr4_Me_Thimase
* GameName :ap.....
* Hostbot :eleos
* Admin Name :TgK.Anwt3ros_Gr
Λεπτομέρειες
eimai admin e3igisteto sto admin pou mirase aploxera to ban se dc. me to pou xekinise to game den prolava oute pick den prolava na kano kai epesa dc. kai eno eipirxe mate mou sto game kai tou eipe oti eimai admin aytos me banare. ekana checkban epexa meta ena game kai den fenotan giayto den exo na postaro kai to lastreplay
* Reason :leaver
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :sto proto lepto eimai admin me 850 games kai 97 stay

Anwteros
28-07-2010, 12:10 AM
Φιλε στο game φάνηκε σαν στεγνο leave.. αλλα μπορει να ηταν οντως dc οπως λες εφοσον ησουν σε net και προπαντων με mate.. οποτε εγω συμωνω να γινει unban. Δεν ειχα κακη προθεση.

twr4_me_thimase
28-07-2010, 12:19 AM
apla epidi den eiparxei replay exigo oti to dc egine prin kan pickaro me to pou 3ekinise to game. alla apla ama evlepes ta stats tha evlepes oti me 850 games se ap game xoris na exo pari heros kati simvenei eixa kai to mate mesa kai mou leei efaga ban kai den to pisteya. tespa na doun h staff na me kanoun unban.

Dean.Winchester
28-07-2010, 12:47 AM
imoun sto game me to nick Man]es egw dn mporo na katalave afou itan sentinel enw emeis scourge p katalave pos itan stegno leave...??? veveos itan dc ton milousa posi ora k dn apantouse k meta epese timed out... +1 SUPPORT

twr4_me_thimase
28-07-2010, 01:22 AM
entaxi to paidi ekane lathos... eimai admin opote ama eide leave eprepe na postari to game sta admin abuse.

apla to game eitan ap kai prin 3ekinisi grafi timed out .ego den pira heros opote fenete oti kati egine ama ekane ena check 'h esto koitouse stats tha katalabene oti den eitan leave ... to thema einai na to doun h staff gia to unban mou.

twr4_me_thimase
29-07-2010, 01:36 AM
tha dei kaneis ayto to post?????

CL.Thanos
29-07-2010, 01:27 PM
ligi upomoni file mou k ola tha ginoun dn mporoun oi armodioi na einai olh mera edw :D

twr4_me_thimase
01-08-2010, 01:07 PM
re paidia v lepo mpenete mesa kai kanete unban alla post kai ayto den to vlepete...


pls exo 4 meres banarismenos apo lathos pou ekane enas admin...

eimai admin kai den to exei dei kaneis to post... ti na kano???

tha to koita3i kaneis???

FuSiS_
01-08-2010, 02:01 PM
Δηλαδή το ότι εισαι admin τι σημαίνει ,

οτι δεν πρέπει να τρώς ban για plugging;

3 φορές έχω πάθει το ίδιο πράγμα όπως εσυ

και πολυ απλα περιμένω το unban δεν το παίζω καποιος..

twr4_me_thimase
01-08-2010, 02:14 PM
eimai 4 meres banarismenos ... dld den epitrepete na paixo. den zitao timoria tou admin. me ekane ban xoris na kanei ena check kai eno eipe o mate oti eimai admin. apla eime meres banarismenos xoris logo... kai den to vlepei kaneis.

EPESE TO INTERNET KAI ME PETA3E ... SE ENA GAME POU DEN EIXAN 3EKINISEI TA CREEP ... KAI EGINA BAN APO LA8OS TOU ADMIN GT EIDE (TIMED OUT) KAI ME BANARE.
EGO VOITHAO STIN SOSTI LITOURGIA TON PAIXNIDION KAI GIAYTO EGINA ADMIN AMA EIMAI BANARISMENOS KAI PAIZO ME ALLO ACC DEN VOITHAO SAN ADMIN.
TO OTI EIMAI ADMIN SIMENEI OTI DEN 8A KRI8O APO ENAN ADMIN ... EIPARXOUN TA ADMIN ABUSE NA ME KRINOUN OI STAFF...

lord_fe4n0r
01-08-2010, 04:54 PM
EGO VOITHAO STIN SOSTI LITOURGIA TON PAIXNIDION KAI GIAYTO EGINA ADMIN AMA EIMAI BANARISMENOS KAI PAIZO ME ALLO ACC DEN VOITHAO SAN ADMIN.


kai prin gineis admin etsi milages?

mono kai mono ta caps m ti dinoun...
den sxoliazw tin suberifora s
eisai den eisai admin edw eisai enas aplos user kai perimeneis opws oloi
den exeis eidiki antimetopish san admin, that tan adiko gia tous upoloipous users
gia des edw (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?40989-READ-IT!) ligo ti leei sti deuteri seira
kane upomoni kai mi spamareis plz, ty

JimmyRamPage
01-08-2010, 05:14 PM
pedia kapoios na to dei asap ayto

ektos tou oti opws leei kai o filos einai admin kai dn mporei o ka8e tixarpastos adminakos na ton krinei para mono apo clan manager kai panw (isws kai o 8eos, dn eimai k sigouros bebaia)

exei kai 4 meres to pedi na bei san admin kai ta bot einai etoima na katareysoun apo ta user abuse

as ton epanaferei kapoios
isa isa pou prolabenete!!!

twr4_me_thimase
01-08-2010, 06:58 PM
kai prin gineis admin etsi milages?

mono kai mono ta caps m ti dinoun...
den sxoliazw tin suberifora s
eisai den eisai admin edw eisai enas aplos user kai perimeneis opws oloi
den exeis eidiki antimetopish san admin, that tan adiko gia tous upoloipous users
gia des edw (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?40989-READ-IT!) ligo ti leei sti deuteri seira
kane upomoni kai mi spamareis plz, ty
sou tin dini to caps??? kai??? apagorevete na grafo me caps?? ox sorry man.
edo milaei gia tous user.... ego eimai admin... kai an gia na timoritho eprepe na gini sta admin abuse(kati pou den egine) kai eimai 4 meres banarismenos gia ena dc.... ego 3ero oti admin den mporei na banari admin ... mporei na kanei ena admin abuse kai na timorithi o admin gia to logo pou kaleite... ego eimai banarismenos kai apla perimeno..

lord_fe4n0r
01-08-2010, 07:09 PM
sou tin dini to caps??? kai??? apagorevete na grafo me caps?? ox sorry man.

de nomizw na se eirwneutika
kai otan milaw gia user milaw sto forum
sto forum eisai apla enas user kai san user tha dikseis tin idia upomonh me tous allous
kai mena pou eimai admin me eixe banarei admin kai ekana mono ena post kai auto itan otan anoiksa to thread,den ekatsa na spamarw meta
opote kane upomonh kai diorthose ta manners sou ligo mate

twr4_me_thimase
01-08-2010, 07:28 PM
nomizo ta manners einai kala... den milao asxima kai den eirtha na tsakotho me kapoion.
apla me to pou ekana to post apo piso eirthe milise o admin pou me banare perimeno 4 meres kai epidi simera fyegi kai ayth h mera tha perimeno kai 5 mera. kai sto kato kato egina admin gia kapoio logo kai den ton a3iopoio me to na eimai banarismenos. na kano acc kai na paizo einai eykolo alla na mpo se ena game na kanoun dio leave na vrizoun tris manes den to mporo.. gia to sorry den eironevomai.. pragmatika zitao sorry alla ekneyrizome pou perimeno toses meres na gino unban gia kati pou den eftega. o allos den eide timed out otan epesa. me kanei ban.. dld apli logiki . mpeno se ap game. kai prin pickaro pefti to internet sto proto lepto. an patisis stats vgazei 860 games 97 stay... dld kai mialo na min exeis katalabeneis oti den einai leave.. kai ego meno mia vdomada banarismenos gia tetoio logo... an pezeis ena game exeis score 0-8 kai kanei leave enas ekei skeftese ligoterogia na banaris, an kai pali me to timed out to psiloskeftese an ontos einai leave 'h dc..

lord_fe4n0r
01-08-2010, 07:32 PM
boreis na kratiseis ena replay kai ta names apo opoion prepei na banareis kai na to kaneis meta to game.
na loggareis me to admin account s boreis akoma.
upomonh na dei to thread enas armodios.
spamarontas to mono pou tha katafereis einai na duskoleueis ti thesi s

RsP
01-08-2010, 07:56 PM
Αφού και ο admin δίνει θετική ψήφο,αλλά και ο user δεν έχει παρελθόν θα αφαιρεθεί το ban.
Αίτημα δεκτόν.

Accepted.
Closed.
(sorry για πρίν δεν το είδα)

twr4_me_thimase
01-08-2010, 08:51 PM
oti nane leme ??? o admin eirthe kai milise

Anwteros
01-08-2010, 08:52 PM
Οπως ειπα και πιο πανω.. δεν ηθελα να τον κανω ban.. δεν ιξερα οτι ειναι admin.. απλα ειχε φανει σαν leave και τον εκανα... ζητω συγνωμνη και δεν θα ξανα γινει..