PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : EimaiMeHlithio



EimaiMeHlithio
30-07-2010, 02:24 PM
Proxtes meshmeri,sto prwto game p bhka na paiksw,molis eixame kanei picks benei mesa h theia m kai m leei trakare o bro m....ekleisa amesws to pc den eida poios ekane ban kai den eipa tpt sto chat efyga kateytheian.Ta stats m den htan tromera alla den eixa sxedon kanena leave se game kai den tha elega pote m teteia dikaiologia apla kai mono gia na kratisw ena name....
(kala einai o aderfos m,enas malakas epese pisw tou otan perimene se fanari)

lord_fe4n0r
30-07-2010, 04:57 PM
Ta stats m den htan tromera alla den eixa sxedon kanena leave se game

se kapoia leavareis omws?:/
apo oti katalava den edwses kan reason sto game oti feugeis gia kapoio sovaro logo
an edines ena sovaro logo opws edwses edw pisteuw o admin tha borouse na diksei katanohsh kai na ginei end to game kai na pane ta paidia sto next game
anyway
-1 apo mena

EimaiMeHlithio
31-07-2010, 02:47 AM
se kapoia leavareis omws?:/
oxi megale den enoousa auto me ta oxi tromera stats ,apla den exw ta apeira games...leave den kanw kai gia to oti den eipa tpt,ekeinh th stigmh Ekleisa to pc kai efyga me th mia xwirs na skeftw,esy dld ama akouges teteia nea tha kathosoun na chatareis?tespa gnwmh sou na nomizeis oti tha antidrouses kalytera.Tespa apla skepsou ligo pio anthrwpina kai sto katw katw den tha kathomai na apologoumai,eipa ti egine apla kai mono gt m arese ekeino to name me ta games p xa

Saint[P]
31-07-2010, 05:38 AM
+1 sto unban tou paidiou..pisteuw pws themata 'real life' einai akrws simantikotera apo tin DotA..poso mallon themata pou exoune na kanoune me tin ugeia kai tin oikogeneia mas..kai efoson itane kai toso epeigon thewrw pws den uparxei logos na to suzitame peraiterw..auta apo emena gl me to unban sou xD

P&L

lord_fe4n0r
31-07-2010, 08:28 AM
ena "soz prepei na fugw" de pisteuw na pernei panw apo 10 sec na to grapseis
kai gia 10 secs de tha swzes tpt afou to kako eixe ginei idi, anyway
safws kai real life>dota
kalese ton admin edw an boreis na pei ti gnwmh tou gia to ban kai an sumfwnisei gl

EimaiMeHlithio
01-08-2010, 11:38 PM
o admin pou me ekane ban einai o volakas.Apo th meria m ti allo xriazete?

volakas
02-08-2010, 07:15 AM
Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο.Θα συμφωνήσω με lord,ίσως θα μπορούσες να πεις ότι πρέπει να φύγεις μπας και αποφύγεις αυτή τη διαδικασία.Αλλά εντάξει είναι πολύ σοβαρός ο λόγος και το σημαντικότερο να είναι οκ ο αδερφός σου.Έχεις +1 για unban από μένα λόγω της σοβαρότητας του leave και μόνο για αυτό.gl

υ.γ.: Να ακολουθείς άλλη φορά την φόρμα,το έχω δει 2 μέρες τώρα το request και δεν πρόσεξα ότι σε είχα κάνει εγώ ban γιατί το είπες με δεύτερο post.

EimaiMeHlithio
02-08-2010, 01:05 PM
ok tnx gia thn katanohsh to all

Greekgod
02-08-2010, 05:48 PM
Ntax deikste ligi katanoisi kai kante ton unban...Fisika real life>Dota opote den nomizw na xreiazetai kati allo...Den nomizw na eipe tetoio pragma apla kai mono gia na ginei unban ena acc...+1 gia to unban kai gl apo mena...

EimaiMeHlithio
04-08-2010, 12:15 PM
kapoia telikh apanthsh omws tha xoume? perimenw toses meres.... diakopes oloi?

loukoumakhs
04-08-2010, 12:17 PM
e krima to paidi.. simfwnw kai egw oti ta zhthmata "real life" einai polu anotera apo tis dotes kai ta paixnidakia, prosopika kai egw an mou sinevene kati paromio de kserw an tha milaga sto pc, alla oute kan an tha to eklina prin fugw

+1 kai apo mena gia to unban

DaRkShInEsS
04-08-2010, 01:12 PM
Ok gelasa me ton Dr.House ... :) Prepi na po pws i dota k ta games dn exoun k tosi megali simasia sti zoi mas aplos mauta ksexname provlimata k diaskedazoume :) Kai semena an simvene tpt tetio oute pc 8a eklina k oute porta ! +1 unban !

EimaiMeHlithio
05-08-2010, 02:02 PM
ti tha ginei omws poses meres kai mia telikh apofash den exei dwsei kaneis.....

small_H0uz0uris
09-08-2010, 03:54 AM
Δεν έχεις και το καλύτερο stay rate αλλά θα πιστέψω ότι κάτι σοβαρό συνέβη και έπρεπε ν αποχωρήσεις

Ελπίζω να είναι καλύτερα ο αδερφός σου και να μην ξαναπάθει ζημιά ! ! !

[EimaiMeHlithio] has played 160 games with this bot. Average loading time: 11.34 seconds. Average stay: 90 percent.

Αccepted
Topic Closed