PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Kavlomiris



mermigas
02-08-2010, 06:54 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin:kavlomiris

* Game Name:ap?????

* Παράπτωμα του Admin:ban xoris logo,no ban gia manners m8 tou ke prolong

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:den 8imame

Pedia signomi pou rotao ala afto to pedaki pos egine admin?ELEOS.....
Parte popcorn mpires ke dite replay......
Na sas po ke ti ekane me liga logia:
1 : Ban 1 player gia 1 "zwon"pou ipe.xoris warn i mute.
2: Den kani ban m8 tou pou lei "mana sou" meta to ban pou erikse.(2ban pane poli se 1 game :P)
3 : Tou leo gt den kanis ban ke kani ban kapion namelesssss (5"s") eno eprepe ban namelessss (4"s")
4 : Mou lei ke an ikanopii8ika (me liga logia me lei zwo opou prin mou ipe oti den tou aresi i leksi)
5 : Prolong arketi players........e ke sis enoite pos ke aftos.

Tespa ta logia ine perita dite replay.
Hf.

Phobia
02-08-2010, 07:30 PM
prwta ap ola imoun sto game...k evlepa ti egine...k milousa k skype me tn kavlomiri...an eseis 8elete se ka8e game na sas apokaloun zwa k na sas vrizoun tote ka8iste se auta ta game...egw pantws san Zilean dinw +1 ston kavlomiri...

stfu_pls
02-08-2010, 07:42 PM
simera egine to gegonos?o kavlomoiris prox8es egine demote ban kai shitlist se ola ta bots..opote dn exei noima to thread..

zAcE
02-08-2010, 07:54 PM
katse re file. afto pws egine simera?? mipws einai kapoias allis meras? exete tpt proswpika? simfwna me afto to post de paizei na exei admin rights simera o kavlomiris
--------30-07-2010
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?44100-SOLVED-Admin-Abuse-kAvLoMiRiS&p=291652&viewfull=1#post291652

as apantisei kapoios ipefthinos plz gt kati periergo simvainei....

L3stat
02-08-2010, 11:59 PM
Έγινε ένα λάθος και δεν περάστηκε το demote + ban στα eleos bot για τον Kavlomiris. Διορθώθηκε όμως τώρα.

Το ban του NameLeSsSss αλλάζει και μπαίνει reason manners.


Solved.