PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : Ocla



oclahoma
04-08-2010, 04:34 PM
Το Battle.net account σας :Ocla

GameName : dunno

Hostbot : dunno

Paidia an ginete na dw to replay m gt den vriskw logo pou egina banned ... eimai sovaros player kai pezw kairo xwris na uparxei provlhma. ty

volakas
04-08-2010, 04:56 PM
Έγινες ban από τον biasths στις 3-8-10 because bad manners-apeiles.

8eo(rat)os
04-08-2010, 05:00 PM
User [Ocla] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-08-03 by [BIASTHS] because [bad manners-apeiles].
epishs 189 games-82% rate
kai epeidh kserw oti o BIASTHS einai sovaros admin kai m....ies de grafei..+ me 82 rate dn pas pouthena
koimisou hsuxos shmera! aurio me neo account ksanaperna

oclahoma
04-08-2010, 05:01 PM
Έγινες ban από τον biasths στις 3-8-10 because bad manners-apeiles.

meta apo 85% stay kai 200 games peripou tha ithela mia deuterh eukairia.den einai kai polu sovvaro reason oi apeiles xwris na proigoutan mute se mena i tpt tetio. ty!

Oxydow
04-08-2010, 06:30 PM
Exw paiksei arketa games me ocla k einai polu kalos player.einai ligaki eueksaptos ama ton kontrareis alla de nomizw se tetoio ba8mo pou na xreiazetai ban.oso gia to % sto eleos ksekinas game k arketes fores sto 5 katalhgeis na paizeis 3v2 opote k na bgeis peftei to %.apo mena exei to +1 gia unban anyway

volakas
04-08-2010, 08:26 PM
User [Ocla] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-08-03 by [BIASTHS] because [bad manners-apeiles].
epishs 189 games-82% rate
kai epeidh kserw oti o BIASTHS einai sovaros admin kai m....ies de grafei..+ me 82 rate dn pas pouthena
koimisou hsuxos shmera! aurio me neo account ksanaperna

Ρε συ με ποιο πρόγραμμα κάνεις copy paste ότι σου κάνει wisp το botaki; :)

oclahoma
04-08-2010, 08:35 PM
Ρε συ με ποιο πρόγραμμα κάνεις copy paste ότι σου κάνει wisp το botaki; :)

Se mena apeuthinese file? gt den katalava kai polu kala. :D

volakas
04-08-2010, 10:16 PM
Όχι σε σένα,στον dimlib

OmiPanseTa
05-08-2010, 10:33 AM
me ton ocla exoume peksei arketa game mazi DEN einai leaver k to stay rate tou exei ginei etsi apo dc k apo game p ligoun sto 5o lepto...mia defteri efkeria pistevo aksizei an k sto game p egine to ban tou dn epeza..+1 sto paidi !

prot0n0s
05-08-2010, 11:39 AM
1) dn exeis usarei akribws tn forma..2) kaneis pou kaneis ta misa erwtimata k se 2 apo auta dn 3ereis ...3) o BISASTHS einai apsogos k orimos an8rwpos k admin...4)ka8ara fenete pws dn 3ereis ti ginete...5) to stay s dn se helparei ka8olou...6) otan kaneis ena post na 3ereis ti s ginete..7) -1 sto unban ennoite tetia atoma gia mena dn exoun xwro se mia tetia prospa8ia

oclahoma
05-08-2010, 11:48 AM
den sublhrwsa swsta th forma gt eimai new .den exw kati me ton biasth proswpika kai den antilew oti les gia to ti eidous admin einai apla kserw oti itan mia kokoromaxia anamesa mas i opoia egine sta 2 lepta prin teleiwsei game 53 leptwn!.xwris na proigithoun mute kai ta loipa dioti to game eixe teleiwsei!.vevea egw den irtha na malwsw irtha na me voithisete na mporw na ksanapeksw game me to latremeno m account.

SmD_TaZ
05-08-2010, 12:22 PM
Το Battle.net account σας :Ocla

GameName : dunno

Hostbot : dunno

Paidia an ginete na dw to replay m gt den vriskw logo pou egina banned ... eimai sovaros player kai pezw kairo xwris na uparxei provlhma. ty

Sto arxiko sou post den ikseres giati eixes faei ban kai twra sto telefteo sou post arxizis kai mas ta les ena ena san na sou irthe flash kai ta thimithikes olla oxi file mou apo ti stigmi pou den exeis replay kai mallon den se simferei na valeis den yparxi periptosi na sou gini unban giati manners + apeiles pros admin auta prepei na kopoun kalo kalokairi kai kane new account kai paize pio hrema

ntopas
05-08-2010, 11:43 PM
kalispera ki apo emena.

loipon.epeidi anaferthike to name mou ki epeidi eimai ipetios gia to ban tou tha postarw mono mia fora legontas ti exei simvei kai legontas kai tin apopsi mou kiolas.

1)loipon apsimaxia den eixame

2)se olo to game spammare kai mas ekraze olous enw nikagame kai enw itan o xiroteros olwn mas (anitkeimenika)

3)tou ekana 3 i 4 mute twn 2 leptwn kai se kathe unmute sinexize ta dika tou....

4)twn proidopoiousa prin apo kathe mute oti to epomeno tha ienai ban alla den stamatage..ki egw apo malakia mou mporite na pite (apo lipisi mou isws epeidi entaksei to paidi mporei na elege diafora kai na mas zalize kai na mas ekraze,alla kaka ta psemmata den ebrise kai aisxra)den ton ekana ban para mono mute.

5)den tha ton ekana ban an ligo prin to telos den me apilouse prosopika legontas " re admin ela na mou kaneis mute apo konta ama eisai magkas...ktl...ktl...."

6)otan kanw lathos to paradexome, opws exw kanei suport se alla palikaria pou kanane unban request,enw tous eixa kanei egw ban kai postara kai eipa nai lathos mou as tou ginei unban

7)mou estelne wisp sinexeia tou tipou:"twra emplekses"
"apo avrio den tha eisai admin"
"tha deis ti tha patheis"
"emplekses me lathos atomo-den ksereis poios eimai egw"
"exw kanei polla kai mou kanoun unban epeidi exw ta mesa,twra tha me kanoun unban kai tha fas demote"
kai para polla akoma tetoia wisp....

8)twra to paizei athoa peristera alla ta parapanw pou anaferw einai alitheia kai an thelei as postarei na me diapsefsei.i gnwmi mou einai na min tou bgei to ban.

9)auto dixnei ti soi xaraktiras einai... http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41587-SOLVED-Users-Abuse-ocla&highlight=ocla

10)apo oti blepw oi perisoteroi exete katalabei ti stil einai o tipos opote oti kai na pw egw einai perito.

auta apo emena.

oclahoma
06-08-2010, 02:36 AM
to paradextika to lathos m kai pragmatika den exw kati mazi s eixa mia asxhmh mera auto einai olo.epidi den exei ksanakoustei to onoma m se fasaries antithetws, tha ithela mia deuterh eukairia gia ena unban sto eleos gia na mporw na sunexizw na pezw.2h fora den tha uparksei sta sigoura.twra pou eftiaksa kai icon apo ladders :D tha me xaropoiouse na ginomoun unban kai oute tha ksanaakoustw sth sunexeia.mh vgazeis grhgora suberasmata gia ena atomo pou to vlepeis 1h fora, i am not so bad person.

oclahoma
09-08-2010, 05:04 PM
pedia exei perasei 1 vdomada me to quest pou zhthsa.apla tha ithela na asxolhthei kapoios me to thema na parei mia apofash gt den borw na bw se game kai thelw na peksw!.

FuSiS_
09-08-2010, 07:13 PM
Βλαίπωντας αυτα που postare ο admin

κατα την γνώμη μου πρέπει να μήνει banned

-1

small_H0uz0uris
17-08-2010, 10:27 PM
ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΤΟ COMMUNITY EINAI TA MANNERS ! ! !

Aπειλές και οτιδήποτε άλλου περιεχομένου μαγκιές που αποσκοπούν στο να εκφοβίσουν τον admin
να διαχειριστεί σωστα το παιχνίδι στην δική μας κοινότητα δεν περνάνε ! ! !

Δεύτερη ευκαιρία ΔΕΝ θα έχεις γιατί από όσα ειπώθηκαν και παραδέχτηκες μου δωσες την εντύπωση ενός φτηνού εκβιαστή που μοιράζει απειλές πίσω από την οθόνη του + τα κακά manners που έχεις ! ! !

Rejected
Topic Closed