PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Left64Vegeta



Left64Vegeta
07-08-2010, 12:28 AM
Battle.net account : Left64Vegeta
GameName : (Δε θυμάμαι)
Hostbot : MGN-LIVE-03 ή MGN-LIVE-04
Admin Name : TOPMAYRJJJ
Reason : leaver
Λεπτό που έγινε το γεγονός : Γύρω στο 10'


Ξαφνικά η οθόνη μου έβγαλε τεράστια 3-D glitches, και πολύγωνα να αναβοσβήνουν και να κινούνται αριστερά και δεξιά. Το chat το έβλεπα κανονικά πάνω από τα υπόλοιπα στοιχεία, και μπορούσα να κουνήσω το ποντίκι και να γράψω, αλλά δεν έβλεπα τίποτα. Μερικά κομμάτια του παιχνιδιού συνέχιζαν να φαίνονται ανάμεσα στα αναβοσβησίματα, αλλά δεν μπορούσα να παίξω με τίποτα. Πάτησα 3 φορές printscreen, μήπως και τουλάχιστον έχω εικόνα να δείξω μετά το game, και τις 2 φορές μου έβγαλε ένα μήνυμα "Could not save screenshot. Disk is full", ενώ έχω πολλά GB ελεύθερα. Στο 3ο printscreen, μου έκλεισε ολόκληρο το warcraft, χωρίς καν μήνυμα σφάλματος. Δεν πρόλαβα να ειδοποιήσω στο chat τους υπόλοιπους ότι έχω πρόβλημα.

Δεν γνωρίζω αν εμφανίστηκε "Left64Vegeta has left the game voluntarily" ή "Connection Error".

Δυστυχώς δεν ήξερα ότι έφαγα ban, και έτσι μπήκα να παίξω άλλο ένα game. Έτσι, σβήστηκε το Last Replay, αν είχε προλάβει να αποθηκευτεί δηλαδή.

Μέχρι σήμερα, έχω παίξει γύρω στα 500 games, και έχω περίπου 92% stay. Λογικά μπορείτε να το επιβεβαιώσετε από τα stats μου.

small_H0uz0uris
11-08-2010, 05:36 PM
[Left64Vegeta] has played 496 games with this bot. Average loading time: 14.06 seconds. Average stay: 91 percent.

To stay rate σου είναι στα όρια του ικανοποιητικού . Επίσης είναι η δεύτερη φορά που κάνεις unban
request για τον ίδιο λόγο και σου συνιστώ να φτιάξεις που έχεις με το wc3 γιατί δεν μπορούμε να
δεχόμαστε συνέχεια την ίδια δικαιολογία ! ! !

Accepted
Topic Closed