PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Markoudis



Gianis_o_tsIMBA
09-08-2010, 05:58 PM
Το Battle.net account σας : Markoudis
GameName : AP*****
Hostbot : DA - 01
Admin Name : Gianis_o_tsIMBA
Reason : Leaver (λάθος μου για prolong επρεπε)
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Στο τελος

Αν και εξακολουθώ να πιστεύω οτι το ban είναι δίκαιο και επειδή το παιδί δεν μπορεί να loggarei για κάποιο λόγο κάνω εγώ το ποστ. Ο λόγος του ban είναι λάθος έπρεπε να γράψω prolong και κατά λάθος έγραψα leave (κεκτημένη ταχύτητα και συνήθεια).

Το ban έγινε επειδή αν και αρκετή ώρα περίμενε έξω απο την πηγή και προσπαθούσε να hookarei τον morph τον είχα προειδοποιήσει, αλλα δεν έκανα ban ακόμα γιατί είναι αλήθεια οτι ο morph προκαλούσε κιόλας. Στο τέλος όμως και λίγο πριν σπάσει η πηγή, με 2 νεκρούς (τους 2 έξω ) ο pudge hookarei μέσα στη πηγή χωρίς λόγο. Αυτός είναι και ο λόγος που έγινε το ban.

Ο ίδιος (όταν μπορέσει θα το πει και ο ίδιος) λέει οτι δεν είχε σκοπό το prolong και τα extra kills αλλά απλά άργησε να κάνει hook τους 2 έξω απο την πηγή. Επειδή στο game έπαιξε σωστά και δεν έδωσε αφορμή για κάτι συμφωνώ και εγώ να του αρθεί το ban γιατί είναι πιθανό να έχει δίκιο.

Δεν έχω κρατήσει replay δεν ξέρω αν κράτησε ο ίδιος αλλά πιστεύω οτι δε χρειάζεται.

HoLiC
10-08-2010, 07:15 AM
[Markoudis] has played 125 games with this bot. Average loading time: 5.64 seconds. Average stay: 97 percent.

Συμπεριλαμβανομένου αυτού και μιας και συμφωνείς και εσύ στην αφαίρεση του ban , το αίτημά σου θα γίνει δεκτό.Πέστου μόνο την επόμενη φορά να προσέχει τις κινήσεις του ingame.

ΑCCEPTED
#CLOSED#.