PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : LoCoFW



LoCoFtW
11-08-2010, 05:10 PM
* Το Battle.net account σας : LOCOFTW
* GameName : ap*****
* Hostbot : dn thumame
* Admin Name : rikis_o_burizas
* Reason : apo oti mou eipan me ekane ban me reason ''using leaver'' se 3v3
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : vsk auto to ban egine ektos game giati an itan mesa sto game tha to eixa dei enw egw den eida kati kai den i3era oti eimoun banned. to anakalupsa smr pou me petage apo ta games

Rikis_O_Burizas
11-08-2010, 05:27 PM
* Το Battle.net account σας : LOCOFTW
* GameName : ap*****
* Hostbot : dn thumame
* Admin Name : rikis_o_burizas
* Reason : apo oti mou eipan me ekane ban me reason ''using leaver'' se 3v3
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : vsk auto to ban egine ektos game giati an itan mesa sto game tha to eixa dei enw egw den eida kati kai den i3era oti eimoun banned. to anakalupsa smr pou me petage apo ta games

Na itan mesa sto game de ginotan, apo ti stigmi pou eprepe na dw action log na dw poios apo tous 3 sas usare ton leaver. Proieidopioisa na mi usarete leaver gt to game itan 3v3 kai den eixate dikaioma, alla esy me egrapses.

C0uP_d3_GrAcE
11-08-2010, 06:09 PM
Kata tin gnomh mou an usare kapoios leaver se 3v3 tote to ban htan anapofekto...
Ara o Admin ekrine analoga....

LoCoFtW
11-08-2010, 06:52 PM
riki an mporouses na m steileis to replay i na dwseis link pls .. gt an einai to game pou nmz ekanes prolong kai usara leaver (den eimai sigouros)


epishs den exw diavasei pouthena sta rules oti apagoreuete i xrhsh ton leavers (isws kai na mou 3efuge)

Greekgod
11-08-2010, 07:10 PM
Otan mia omada exei arithmitiko meionektima tote mporei na usarei ton leaver me i xwris items...Otan sto game oi omades einai ises oswn afora tous paixtes(ennow 4v4 i 3v3) den mporei kamia omada na usarei ton leaver i tous leavers kai prepei na einai sti morfi freeze sto circle tou ka8enos...Elpizw na egina katanoitos...

Rikis_O_Burizas
11-08-2010, 07:11 PM
riki an mporouses na m steileis to replay i na dwseis link pls .. gt an einai to game pou nmz ekanes prolong kai usara leaver (den eimai sigouros)


epishs den exw diavasei pouthena sta rules oti apagoreuete i xrhsh ton leavers (isws kai na mou 3efuge)

Na sou steilw to replay? De provlepetai. De to xw diavasei pouthena sta rules (isws kai na mou ksefyge).

LoCoFtW
11-08-2010, 07:16 PM
y lathos mou 3anaeida ta rules kai provlepete ban gia xrhsh twn leavers.
Alla tha ithela na dw replay gt an to ekana (p den nmz) me tin parathrhsh sou tha stamatousa kathws exw faei ban gia ton idio logo palia.Opote gia na stiri3eis to ban sou prepei na exeis kai stoixeia :)

Rikis_O_Burizas
11-08-2010, 07:18 PM
y lathos mou 3anaeida ta rules kai provlepete ban gia xrhsh twn leavers.
Alla tha ithela na dw replay gt an to ekana (p den nmz) me tin parathrhsh sou tha stamatousa kathws exw faei ban gia ton idio logo palia.Opote gia na stiri3eis to ban sou prepei na exeis kai stoixeia :)

Nomizeis. :D

LoCoFtW
11-08-2010, 07:25 PM
Tcp egw auto to post to ekana gia unban kai oxi abuse prws esena opote perimenw apanthsh apo to staff.Epishs i xrhsh tou leaver epitrepete apo tin omada me to arithmitiko meiwnektima (alla opws proeipa den thumame kan to game opote tha prepei na parathesis to replay)

Rikis_O_Burizas
11-08-2010, 07:33 PM
Tcp egw auto to post to ekana gia unban kai oxi abuse prws esena opote perimenw apanthsh apo to staff.Epishs i xrhsh tou leaver epitrepete apo tin omada me to arithmitiko meiwnektima (alla opws proeipa den thumame kan to game opote tha prepei na parathesis to replay)

1) Lathos yfos gia unban request.
2) Mou les oti ekana prolong enw meta les de thymasai. Tlk thymasai i oxi?
3) Ari8mitiko meionektima einai to 3v3? Se poia tainia to eides afto? Sti theoria tou xaous mipws?
4) To ban to tsimpises giati synexises na usareis leaver meta apo paratirisi mou. Pou simainei oti den to kanes mono mia fora. Synexeia mou tyxainei afti periptwsi, na usaroun leaver otan theloun poly na kanoun def, enw den tous epitrepetai. Kanw tis systaseis, kapoioi stamatoun, kapoioi oxi kai trone ban meta pou vlepw to replay. Alla na zitisoun kai ta resta meta sto forum? De mou xei ksanatyxei. Kai na mou lene oti ekana kai prolong? A XA KALO E?

Gt to sovarepses? Oraia pernagame pou kaname tous xazous prin.

LoCoFtW
11-08-2010, 09:06 PM
To 3v3 to grafeis esi san reason .. egw den thumame ti kai pws .. pera apo afto egw lew oti den usara leaver esi apodeikse to! episis den me endiaferi i gnwmi sou. apla zhtaw unban :D

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------


Otan mia omada exei arithmitiko meionektima tote mporei na usarei ton leaver me i xwris items...Otan sto game oi omades einai ises oswn afora tous paixtes(ennow 4v4 i 3v3) den mporei kamia omada na usarei ton leaver i tous leavers kai prepei na einai sti morfi freeze sto circle tou ka8enos...Elpizw na egina katanoitos...

Ty , egines :)

Rikis_O_Burizas
12-08-2010, 01:05 AM
To 3v3 to grafeis esi san reason .. egw den thumame ti kai pws .. pera apo afto egw lew oti den usara leaver esi apodeikse to!

Ehm, synithws o user prepei na kratisei replay pou na apodeiknyei afta pou ypostirizei, oxi o admin :D.


episis den me endiaferi i gnwmi sou. apla zhtaw unban :D



Ma poios sou eipe oti tosi ora lew ti gnomi mou? Ta gegonota lew, se game pou egine xthes kai esy tyxaia de thymasai. Elpizw kapote na thymitheis ti pragmatika egine :D.

LoCoFtW
12-08-2010, 01:33 AM
Ehm, synithws o user prepei na kratisei replay pou na apodeiknyei afta pou ypostirizei, oxi o admin :D.

an me ekanes ban mesa sto game tha kratousa replay , alla pou na fantastw poso .... .Den me ekanes ban kai etc den upirxe logos na kratisw replay.Epishs efwson les oti to elen3es meta na deis poios usare ton leaver shmenei oti to exeis , opote den fantazomai na einai duskolo na mas to dwseis gia na stiri3eis tis apofasi s

Rikis_O_Burizas
12-08-2010, 09:09 AM
an me ekanes ban mesa sto game tha kratousa replay , alla pou na fantastw poso .... .Den me ekanes ban kai etc den upirxe logos na kratisw replay.Epishs efwson les oti to elen3es meta na deis poios usare ton leaver shmenei oti to exeis , opote den fantazomai na einai duskolo na mas to dwseis gia na stiri3eis tis apofasi s

Epeses apo ta synefa? Na fantasteis poso...? Poso?? Ti poso? Oloklirwse ti frasi sou.
Oso gia to ban, de xreiazetai na stiriksw kamia apofasi. O logos mou arkei. To na mou les esy na valw to replay kai na ypostiriksw tin apofasi mou leei emmesws oti me apokaleis psefti, oti adika se bannara kai pws exw hobby na bannarw ta paidakia meta apo ta games pou kerdizw. Me ti diki sou nootropia eprepe se kathe unban request na trexei o admin na vazei to replay se kathe pikrameno san kai sena me 40 games pou tha r8ei klegontas kai tha leei "den ekana leave/flame/bd, o kakos admin adika me bannare, na valei to replay gt egw de thymamai tpt".
Efkairia loipon na kaneis ena neo account, na anevaseis kai to stay rate sou. Elpizw na mi kaneis to idio lathos 3i fora.

LoCoFtW
12-08-2010, 03:23 PM
Epeses apo ta synefa? Na fantasteis poso...? Poso?? Ti poso? Oloklirwse ti frasi sou.
Oso gia to ban, de xreiazetai na stiriksw kamia apofasi. O logos mou arkei. To na mou les esy na valw to replay kai na ypostiriksw tin apofasi mou leei emmesws oti me apokaleis psefti, oti adika se bannara kai pws exw hobby na bannarw ta paidakia meta apo ta games pou kerdizw. Me ti diki sou nootropia eprepe se kathe unban request na trexei o admin na vazei to replay se kathe pikrameno san kai sena me 40 games pou tha r8ei klegontas kai tha leei "den ekana leave/flame/bd, o kakos admin adika me bannare, na valei to replay gt egw de thymamai tpt".
Efkairia loipon na kaneis ena neo account, na anevaseis kai to stay rate sou. Elpizw na mi kaneis to idio lathos 3i fora.


to poso den mporw na to oloklhrwsw gt fantazomai den epitrepete sto forum.. Efoson den egine ban mesa sto game dn eixes dikaioma na elen3eis esi to replay alla eprepe na to kaneis post sta user abuse kai ne se apokalw pseuth..epishs efoson exeis to replay (afou to elen3es na deis poios usare ton leaver) den tha sou ekane kopo na to postareis edw sto forum wste 'ta mikra kai anwrima paidakia' na stamatisoun na milane kai na se kathgoroun




Ps. Me to na eirwneuese ginese pio geloios apo oti eisai

Keep up the good job :D

Rikis_O_Burizas
12-08-2010, 04:04 PM
to poso den mporw na to oloklhrwsw gt fantazomai den epitrepete sto forum.. Efoson den egine ban mesa sto game dn eixes dikaioma na elen3eis esi to replay alla eprepe na to kaneis post sta user abuse kai ne se apokalw pseuth..epishs efoson exeis to replay (afou to elen3es na deis poios usare ton leaver) den tha sou ekane kopo na to postareis edw sto forum wste 'ta mikra kai anwrima paidakia' na stamatisoun na milane kai na se kathgoroun




Ps. Me to na eirwneuese ginese pio geloios apo oti eisai

Keep up the good job :D

User abuse? Eisai vathia nyxtwmenos. Fysika kai mou kanei kopo na postarw to replay. Alli douleia den eixa na anevazw replay kathe fora pou me apokaloun psefti. Ase pou ama postarw to replay tha stamatiseis to paralirima sou, kai exeis polla na dwseis akoma. Synexise ti klapsa.

Capetan_Roshan
12-08-2010, 04:19 PM
y lathos mou 3anaeida ta rules kai provlepete ban gia xrhsh twn leavers.
Alla tha ithela na dw replay gt an to ekana (p den nmz) me tin parathrhsh sou tha stamatousa kathws exw faei ban gia ton idio logo palia.Opote gia na stiri3eis to ban sou prepei na exeis kai stoixeia :)

Είσαι σοβαρός ρε man??? Αφού μόνος σου είδες ότι στα rules δεν πρέπει να χρησιμοποιείς τους leavers αν τα team είναι ισάριθμα... Και αντί να κάνεις γαργάρα και να πεις ότι "Ναι όντως συγγνώμη έκανα λάθος παρακαλώ για μία ευκαιρία τους head admin..." Κάθεσαι και αναλώνεσαι σε μία ατελείωτη κουβέντα.

Και όχι μόνο αυτό... ζητάς και replay από άλλους και μάλιστα με "περίεργο" τρόπο. "Εννοείς αυτό που έκανες prolong????"

Και όχι μόνο αυτό... λες ότι είχες φάει και ban για τον ίδιο λόγο παλιότερα.

Και όχι μόνο αυτό... πουλάς και πνεύμα... Αν θες να στηρίξεις το ban πρέπει να δώσεις replay. OXI ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ.... Aν θες να στηρίξεις ΕΣΥ το unban σου πρέπει να δώσεις replay...

Και όχι μόνο αυτό.... -1 από μένα στο unban. Για τον τρόπο που μιλάς ενώ ξέρεις ότι έχεις κάνει λακαμία και για το ότι έκανες 2 φορές το ίδιο λάθος. Καλό new account.

LoCoFtW
12-08-2010, 04:48 PM
Είσαι σοβαρός ρε man??? Αφού μόνος σου είδες ότι στα rules δεν πρέπει να χρησιμοποιείς τους leavers αν τα team είναι ισάριθμα... Και αντί να κάνεις γαργάρα και να πεις ότι "Ναι όντως συγγνώμη έκανα λάθος παρακαλώ για μία ευκαιρία τους head admin..." Κάθεσαι και αναλώνεσαι σε μία ατελείωτη κουβέντα.

Και όχι μόνο αυτό... ζητάς και replay από άλλους και μάλιστα με "περίεργο" τρόπο. "Εννοείς αυτό που έκανες prolong????"

Και όχι μόνο αυτό... λες ότι είχες φάει και ban για τον ίδιο λόγο παλιότερα.

Και όχι μόνο αυτό... πουλάς και πνεύμα... Αν θες να στηρίξεις το ban πρέπει να δώσεις replay. OXI ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ.... Aν θες να στηρίξεις ΕΣΥ το unban σου πρέπει να δώσεις replay...

Και όχι μόνο αυτό.... -1 από μένα στο unban. Για τον τρόπο που μιλάς ενώ ξέρεις ότι έχεις κάνει λακαμία και για το ότι έκανες 2 φορές το ίδιο λάθος. Καλό new account.

Otan matheis na diavazeis 3anaela .. eipa an m ekanes proidophhsh opws les den tha sunexiza an ontws to ekana egw gt exw faei kai paliotera ban.. epishs esi 3es an itan isarithma ta team ??

Ps. mi grafete 'lamakies' mono kai mono gia na anevasete posts

Capetan_Roshan
12-08-2010, 04:57 PM
Ps. mi grafete 'lamakies' mono kai mono gia na anevasete posts

Έχεις δίκιο... Γιατί άλλωστε να πιστέψω έναν admin με 1000+ games αντί για ένα user που κάνει unban request χωρίς replay, απαντώντας μάλιστα με ύφος...

A! Και good luck με το request σου... :)

LoCoFtW
12-08-2010, 08:55 PM
Έχεις δίκιο... Γιατί άλλωστε να πιστέψω έναν admin με 1000+ games αντί για ένα user που κάνει unban request χωρίς replay, απαντώντας μάλιστα με ύφος...

A! Και good luck με το request σου... :)


Gt o admin me ta 1000+ games den me ekane ban mesa sto game opws provlepete egw gt na krathsw replay ?


A ! ty :)

8eo(rat)os
12-08-2010, 11:12 PM
giati de les na katalaveis oti apla ban mesa sto game DEN htan dinato na ginei? sou leei eprepe na eksetasei poios xrhsimopoiouse leaver..
kai parto epitelous xampari pws xwris replay metraei o logos tou admin.telos..
gl anyway sou euxomai..kalo tha htan omws opws kai na exoun ta pragmata na kratas tous tonous xamhla opws kai thn eirwnia gia diko sou kalo
!filika panta

beelz3bub.
12-08-2010, 11:12 PM
ama to ekane o rikiss einai swsto , epidi einai admin de kanei sxedon pote la8os !!
agapame riki_buriza

LoCoFtW
13-08-2010, 01:55 AM
ama to ekane o rikiss einai swsto , epidi einai admin de kanei sxedon pote la8os !!
agapame riki_buriza

hmm dld oi admins den kanoun pote lathos... Nice! ty gia tin enhmerwsh den to 3era


pera apo to ban kai oti egine afou to exei to replay einai toso duskolo na to postarei ???
Kai fantazomai opws kai sto mh to replay den to elegxoun oi admins alla oi managers!


Ty olous , gia tis sumboules :D

LoCoFtW
13-08-2010, 05:24 AM
Για τον τρόπο που μιλάς ενώ ξέρεις ότι έχεις κάνει λακαμία και για το ότι έκανες 2 φορές το ίδιο λάθος. Καλό new account.

An ithela na kanw new account tha itan polu eukolo kai den tha exana kai polla kathws exw mono 40 games me auto to acc alla den usara leaver kai to ba einai adiko opote pistepsa pws to na kanw post itan kalitero apo new acc!

Rikis_O_Burizas
13-08-2010, 07:36 AM
Me syginisate pali... Tha valw to replay gt alliws ekthetw olous osous me ypostiriksan, pantws oraia pernagame pira k mpoliko xp.

Exoume kai leme:
- 8:58 <MiaMi_Heats> [All] mpampakos has lost the connection (timed out). Peftei o venomancer. 5v4.
- 15:51 <MiaMi_Heats> [All] MaRTlNi_GR has lost the connection (timed out). Peftei o sven kai to game ginetai 4v4, opote den yparxei ari8mitiko meionektima. Par'ola afta anti na ton pate pisw ton usarete sto fight, kanete stun kai ulti:
-16:00 <MiaMi_Heats> 0x19: Select Subgroup: [Rogue Knight] 0x0000788A000156BF
-16:02 <MiaMi_Heats> 0x12: Target order: acidbomb (X: -5948.5, Y: 3458.6, Target: 0x00005F3E000142F5, flags: 0x0040)
-16:04 <MiaMi_Heats> 0x10: Immediate order: roar (flags: 0x0040)

De lew tipota ekeini ti stigmi, to afinw na perasei etsi.


- 21:40 <MiaMi_Heats> [All] govou_cisse_ has left the game voluntarily. Leavarei o yurnero, 4v3 to game.
- 22:00 <MiaMi_Heats> [All] MiaMi_Heats has left the game voluntarily. Leavarei i akasha, 3v3 to game.

Ginetai to epimaxo push sto mid. Thymizw to game einai 3v3. Gia osous ksexnane grigora kai genika de thymountai.
I akasha einai kleidwmeni sto circle. O pudge tin ksekleidwnei kai tin fernei na kanei def:
- 37:26 <Zi)PeR> 0x19: Select Subgroup: [Circle of Power] 0x0000727100007379
- 37:27 <Zi)PeR> 0x19: Select Subgroup: [Queen of Pain] 0x00006B6200012C80
- 37:28 <Zi)PeR> 0x11: Point order: blink (X: -6074.8, Y: -6322.0, flags: 0x0044)
- 37:31 <Zi)PeR> 0x12: Target order: carrionswarm (X: -4693.3, Y: -5080.6, flags: 0x0044)

kai proeidopoiw:
- 37:44 <Rikis_O_Burizas> [All] opoios ksanapaisek leaver
- 37:49 <Rikis_O_Burizas> [All] ton bannara

Ok mexri tora? Sas tin exw xarisei 2 fores.


Esy omws thes na to paikseis eksypnos. Theleis na paikseis me ti megalopsyxia tou admin pou tosi ora se exei afisei laska. Kai ksekleidwneis ton sven apo to circle:

- 38:19 <LoCoFtW> 0x19: Select Subgroup: [Circle of Power] 0x0000722900007331
- 38:22 <LoCoFtW> 0x19: Select Subgroup: [Rogue Knight] 0x0000788A000156BF
- 38:22 <LoCoFtW> 0x10: Immediate order: volcano (flags: 0x0040) Kaneis warcry
- 38:26 <LoCoFtW> 0x10: Immediate order: roar (flags: 0x0040) Kaneis ulti...
- 38:32 <LoCoFtW> 0x12: Target order: acidbomb (X: -4723.9, Y: -5264.0, Target: 0x00005F3E000142F5, flags: 0x0040) Patas na kanei stun.

Oi sympaixtes sou omws den itan san esena, kai epairnan ton sven synexeia b. Kapoioi telika einai orimoi kai akoune me tin prwti fora. Kapoioi alloi san kai sena einai zoa kai kanoun pws de katalavainoun pote, oti kai na ginei. Kai to oraio einai oti paradexesai oti eisai ili8ios afou les oti exeis faei ban gia ton idio logo.

ENTAKSEI KYRIE PAPARA? IREMISES TORA? THES KAI UNBAN? PARE MPALES.

lord_fe4n0r
13-08-2010, 08:23 AM
ENTAKSEI KYRIE PAPARA? IREMISES TORA? THES KAI UNBAN? PARE MPALES.
PIPERI xudaie admin!
ti nai autoi oi admins sta public re gmt?polu sadistes oloi....goustaroun na kanoun bans xwris logo kai na lene kai psemata kai eirwneuontai meta otan oi athwoi users kanoun unban requests.....


gmt den eida to thread nwritera na parw kai gw ligo xp....
de pisteuw na xreiazetai na pw to -1, pisteuw enooeitai
agapame eleos gt kathe mera vlepoume kai kati kainourio
de stamataei na mas ekplisei pote!

8eo(rat)os
13-08-2010, 08:26 AM
PIPERI xudaie admin!
ti nai autoi oi admins sta public re gmt?polu sadistes oloi....goustaroun na kanoun bans xwris logo kai na lene kai psemata kai eirwneuontai meta otan oi athwoi users kanoun unban requests.....


gmt den eida to thread nwritera na parw kai gw ligo xp....
de pisteuw na xreiazetai na pw to -1, pisteuw enooeitai
agapame eleos gt kathe mera vlepoume kai kati kainourio
de stamataei na mas ekplisei pote!

re sy mh mou to ksanakaneis auto pls..eixa anhsuxisei..lew oxi zei o lord kai opou nanai tha to dei,dn ginetai...XD

lord_fe4n0r
13-08-2010, 09:38 AM
re sy mh mou to ksanakaneis auto pls..eixa anhsuxisei..lew oxi zei o lord kai opou nanai tha to dei,dn ginetai...XD
e nai,
eixe padofla apo ti gunaika kai de loggara xtes apo spiti kai douleia itan busy opote no forum xtes :P

LoCoFtW
15-08-2010, 05:47 PM
Ontws soz malakia.Ty gia to replay.Gia to ban den me noiazei xes ematha kati kai apo septrmberio tha stamatisw dota gia 3 xronia toulaxiston :)



Ps. Pera apo to na vrizeis kai ola auta mporouses apla na kaneis auto p ekanes twra sto telos ( na dwseisreplay :) )

sabotaz80
15-08-2010, 08:13 PM
Ontws soz malakia.Ty gia to replay.Gia to ban den me noiazei xes ematha kati kai apo septrmberio tha stamatisw dota gia 3 xronia toulaxiston :)



Ps. Pera apo to na vrizeis kai ola auta mporouses apla na kaneis auto p ekanes twra sto telos ( na dwseisreplay :) )

H profanhs apanthsh tou riki pisteuw einai oti kai esu 8a mporouses na mhn eisai toso eristikos kai na mhn arxizeis istories tou typou den 8ymamai kai den epaixa pote ton leaver,efaga ban gia ton idio logo palaiotera ktlp ktlp.mporouses na peis nai epaixa ton leaver zhtw sugnwmh

LoCoFtW
15-08-2010, 08:20 PM
H profanhs apanthsh tou riki pisteuw einai oti kai esu 8a mporouses na mhn eisai toso eristikos kai na mhn arxizeis istories tou typou den 8ymamai kai den epaixa pote ton leaver,efaga ban gia ton idio logo palaiotera ktlp ktlp.mporouses na peis nai epaixa ton leaver zhtw sugnwmh

Pragmatika den thumwmoun kai den pisteua oti ekana kati tetoio.. alla tecpa den em endiaferei pleon kathws tha mpenw genika sto pc liges wres ta savatokiriaka :)


Ps. ontws eimoun eristikos...alla ok ,,, sorry :D

Rikis_O_Burizas
16-08-2010, 06:52 AM
Ontws soz malakia.Ty gia to replay.Gia to ban den me noiazei xes ematha kati kai apo septrmberio tha stamatisw dota gia 3 xronia toulaxiston :)



Ps. Pera apo to na vrizeis kai ola auta mporouses apla na kaneis auto p ekanes twra sto telos ( na dwseisreplay :) )

Age? 13?

Sygnwmi pou den evala to replay amesws, eipa na se kanw romba prwta. To replay tha to vaza se enan swsto user pou milaei xoris ypekfyges kai yponooumena. Pou de leei "de thymamai" se paixnidi pou epaikse prin liges ores.
Telika itan ekeino to game pou ekana prolong? De mas eipes, afou epitelous eides to replay.

p.s. to dota community thrinei. 3 xronia einai polla.

LoCoFtW
19-08-2010, 11:29 AM
Age? 13?

Sygnwmi pou den evala to replay amesws, eipa na se kanw romba prwta. To replay tha to vaza se enan swsto user pou milaei xoris ypekfyges kai yponooumena. Pou de leei "de thymamai" se paixnidi pou epaikse prin liges ores.
Telika itan ekeino to game pou ekana prolong? De mas eipes, afou epitelous eides to replay.

p.s. to dota community thrinei. 3 xronia einai polla.

den me andiaferoun oute me agizoun afta pou les sto elaxisto..an nomizeis etc ginese eksupnos sunexise

Dean.Winchester
19-08-2010, 10:06 PM
Ontws soz malakia.Ty gia to replay.Gia to ban den me noiazei xes ematha kati kai apo septrmberio tha stamatisw dota gia 3 xronia toulaxiston :)



Ps. Pera apo to na vrizeis kai ola auta mporouses apla na kaneis auto p ekanes twra sto telos ( na dwseisreplay :) )

Deite enan m@l@k@ p ekane h mana tou....dld re agori afou ekanes p ekanes tin patata ti perimenes ...na anevasi o allos to replay na ginei telios redicolo?? kathomouna diavaza 20lepta ola ta post k evlepa oti malonate me ton apostoli gia na peis sto telos <ox soz malakia m>.?

LoCoFtW
20-08-2010, 12:57 PM
Lf;301947']Deite enan m@l@k@ p ekane h mana tou....dld re agori afou ekanes p ekanes tin patata ti perimenes ...na anevasi o allos to replay na ginei telios redicolo?? kathomouna diavaza 20lepta ola ta post k evlepa oti malonate me ton apostoli gia na peis sto telos <ox soz malakia m>.?

1on egw den se evrisa
2on mporei na se varouse i mana sou mikro kai na exeis psuxologika i dikia mou den fteei se tipota
3on nai perimena na anevasei relay esi ti zori travas.
4on ti itheles na pw meta to replay oxi den eimai egw autos einai spoofer ?

Dean.Winchester
20-08-2010, 07:50 PM
1on egw den se evrisa
2on mporei na se varouse i mana sou mikro kai na exeis psuxologika i dikia mou den fteei se tipota
3on nai perimena na anevasei relay esi ti zori travas.
4on ti itheles na pw meta to replay oxi den eimai egw autos einai spoofer ?

egw dn ipa tpt gia tin mana s egw aporo afou ekanes tin vlakia gt dn to paradexese k kaneis olo auto to skiniko??(auto dn mporo na katalavw)perimenes na anevasei replay na gineis telios rezili?

LoCoFtW
21-08-2010, 02:17 AM
Lf;302430']egw dn ipa tpt gia tin mana s egw aporo afou ekanes tin vlakia gt dn to paradexese k kaneis olo auto to skiniko??(auto dn mporo na katalavw)perimenes na anevasei replay na gineis telios rezili?

oxi apla den thumwmoun to game kai den thumomoun na ekana kati tetoio kathws an deis to 1o m post eipa meta apo meres katalava oti eimai banned pou den me afine na mpw se game

Rikis_O_Burizas
21-08-2010, 10:22 AM
oxi apla den thumwmoun to game kai den thumomoun na ekana kati tetoio kathws an deis to 1o m post eipa meta apo meres katalava oti eimai banned pou den me afine na mpw se game

Oxi re, vdomades itan. Mi sou pw mines. Vlakentie.

LoCoFtW
21-08-2010, 12:48 PM
Oxi re, vdomades itan. Mi sou pw mines. Vlakentie.

meres itan.Se auto toulaxiston 3ero polu kalutera apo sena pote mpika game

Rikis_O_Burizas
21-08-2010, 01:20 PM
meres itan.Se auto toulaxiston 3ero polu kalutera apo sena pote mpika game

Esy de thymasai an ekana prolong i an epaikses leaver, tha ksereis pote se ekana egw ban? Afta einai dyskola pragmata gia enan dianohtika anaphro.

zAcE
21-08-2010, 04:41 PM
free spam to eipame to post i exei kapoio logo pou iparxei? toulaxiston metaferete to sto general chat na vrizoume kai na vristoume oloi mazi twra pou teleiwse o kafswnas kai de trexoume kathimerina stis paralies :p

p.s. riki na eisai pio evgenikos parakalw. to palikari oute na se warn, oute na se demote zitise. apla mperdeftike.. (sta rules, stis meres, sta games, sto posoi paizan apo kathe plevra, ...klp klp)

LoCoFtW
21-08-2010, 11:16 PM
Esy de thymasai an ekana prolong i an epaikses leaver, tha ksereis pote se ekana egw ban? Afta einai dyskola pragmata gia enan dianohtika anaphro.

apo oti fenete esi eisai o dianoitika anaphros kai also gavos des to 1o post kai meta mila ante gt polu aera pires dn milaw dn milaw ws edw...
An eisai vlakas den ftew egw..
EIPA DEN THUMAME an eisai toso anaphros kai den to katalaveneis ...
sunexise na les vlakies k na 3eftilizese
you realy enjoy me !

Rikis_O_Burizas
21-08-2010, 11:19 PM
apo oti fenete esi eisai o dianoitika anaphros kai also gavos des to 1o post kai meta mila ante gt polu aera pires dn milaw dn milaw ws edw...
An eisai vlakas den ftew egw..
EIPA DEN THUMAME an eisai toso anaphros kai den to katalaveneis ...
sunexise na les vlakies k na 3eftilizese
you realy enjoy me !

Opoios leei psemata peftei mes ta aimata. De to lete afto sto gymnasio? Emeis to legame pantws. Tora ama les alitheia ti na sou pw. Krima pou to alzheimer xtypaei toso mikres ilikies, perastika pantws apo mena k olo to forum.

NeXeS-
23-08-2010, 12:21 AM
Daxi Capten roshan eisai ligo epithetikos me to pedi.... Alla br0 mu sry alla exeis kai apo emena -1 gt ekanes kakei metaxirisi to unban.... sry....

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------


Opoios leei psemata peftei mes ta aimata. De to lete afto sto gymnasio? Emeis to legame pantws. Tora ama les alitheia ti na sou pw. Krima pou to alzheimer xtypaei toso mikres ilikies, perastika pantws apo mena k olo to forum.
Geneika eistai oloi dn parakolouthisa oloi tin sizitisi alla gia na tsatistite etc malon egine kati...xontro...

small_H0uz0uris
23-08-2010, 03:57 AM
Closed μέχρι να εξεταστεί ! ! !

small_H0uz0uris
25-08-2010, 04:38 AM
Tα rules λένε ξεκάθαρα πως επιτρέπεται η χρησιμοποίηση του leaver μόνο και μόνο αν υπάρχει
αριθμητικό μειονέκτιμα ! ! !
Το ban επομένως ήταν σωστό από τον admin ! ! !
Eπειδή το post κοντεύει να κλείσει 2 εβδομάδες είναι περιττό να σου δώσω ποινή...
Πιστεύω πως στο διάστημα που ήσουν banned όπως μας είπες και στο forum κατάλαβες ότι έκανες λάθος !
Επειδή βλέπω πως δεν έχεις και άσχημο παρελθόν το ban θα αφαιρεθεί ! ! !

Rikis_o_burizas να εκφράζεσαι καλύτερα στο forum και να σέβεσαι τους υπόλοιπους , μην ξαναδώ
post σου με υβριστικά σχόλια γιατι θα σου επιβληθούν ποινές ! ! !

Αccepted
Topic Closed