PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Ace_is_dead



Ace_is_dead
12-08-2010, 01:08 PM
Unban Request : Ace_is_dead


Λεπτομέρειες :T ban t efaga ektos t game gt mphka k se alla games thn epomenh mera.Den thymamai t eipa k efaga to ban mias k dn eida oute mute oute oti m ekane ban opote k den kratisa replay.Exw pano apo 270 games sto eleos k giayto mpainw ston kopo n zhthsw apo ton admin sonic92 n pei t akrivws egine mias k mh exontas replay ousiastika prospa8w na apodeiksw pws dn eimai elefadas.

* Το Battle.net account σας :Ace_is_dead
* GameName :-
* Hostbot :-
* Admin Name :sonic92
* Reason :manners
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :-

RockGuitarist
12-08-2010, 02:40 PM
tuxainei na exw paiksei mazi me to paidi se ena game kai ta manners tou kathws kai i simperifora tou itan polu kali.
i alitheia einai oti dixws replay pragmati einai duskolo.prepei na vgei o en logo admin na eksigisei ti egine.

Ace_is_dead
12-08-2010, 05:19 PM
Ty bro. 8a psaksw na vrw t paidi p me ekane ban n t rwtisw t egine

diamond-dust
12-08-2010, 06:02 PM
kai egw exw pai3ei me to paidi kai den paratirisa pote 8ema manners h tipota, vevea xwris to replay den 3eroume tipota. +1 gia to unban.
u.g. oloi exoume vgei ektos eautou merikes fores.

C0uP_d3_GrAcE
12-08-2010, 09:20 PM
+1 apo mena an ta pragmata ekselix8ikan opws upo8hkan Gl filos :D

Ace_is_dead
13-08-2010, 03:15 PM
kai egw exw pai3ei me to paidi kai den paratirisa pote 8ema manners h tipota, vevea xwris to replay den 3eroume tipota. +1 gia to unban.
u.g. oloi exoume vgei ektos eautou merikes fores.

Eyxaristw gia t support file. Opws eipa t replay dn t kratisa gt dn me proidopoihse t palikari p me ekane ban m ena mute h me kati allo k me ekane ban meta t game.Giayto ton exw kanei add gia na ton rwtisw t egine .Mexri stigmhs dn exei emfanistei.Makari na hksera oti efaga ban gia na kratisw replay mesa sto game.

Ace_is_dead
14-08-2010, 11:42 PM
Exei perasei 1 vdomada k o sonic92 akoma n emfanistei on-line (den exei tyxei na ton synanthsw otan eimai mesa).:( sigh

Chatrix
15-08-2010, 12:02 AM
to ban poso kairo t xeis; eimai diakopes kai dn exw wc3 g n dw:)

Ace_is_dead
16-08-2010, 11:49 AM
to ban poso kairo t xeis; eimai diakopes kai dn exw wc3 g n dw:)

peripou 10 meres

prot0n0s
16-08-2010, 11:51 AM
to ban an exei ginei ektos game apagoreuete ka8ara...to exoume pei polles fores

Ace_is_dead
17-08-2010, 11:15 AM
to ban an exei ginei ektos game apagoreuete ka8ara...to exoume pei polles fores

Opws eipa dn t efaga sto game gt epaiksa k alla games meta t sygekrimeno. To 8ema einai oti dn 8elw na kanw 8ema gia ton host (dn exw tpt mazi t) gt dn 8ymamai t ypo8hke sto game . To mono p 8elw einai n ton vrw gia na pei th gnwmh t k an einai dynaton na ginw unban to syntomotero.Dystyxws mexri stigmhs dn ton exw vrei .
(Exw 275 games 98% average stay k dn exw vrisei sxedon pote.T mono p me paraksenepse einai oti oute ena warn-mute dn m do8hke k efaga ban meta to game)
As m pei enas apo t stuff t ginetai an den vriskw ton admin bnet gia poly kairo gia na er8ei na pei t gnwmh t. Eyxaristw

sonic92
19-08-2010, 11:11 AM
ton ace ton ekana ban logo mias stigmis (kakis)...eixa fail game kai enw dn milousa apla prospa8ousa na swsw oti swzotan o ace m ebrisa....tou eipa apla ena stamata alla mallon dn to eide i to agnoise..kai amesws meta ebrise manes...gia auto to logo efage kai to ban...pisteuw omws apo oti eida kai edw kai apo oso eksigise kai autos oti auto sinebi mia fora kai enw itan neuriasmenos...nomizw oti epiballete na tou do8ei mia 2i eukairia..

Ace_is_dead
19-08-2010, 02:15 PM
ton ace ton ekana ban logo mias stigmis (kakis)...eixa fail game kai enw dn milousa apla prospa8ousa na swsw oti swzotan o ace m ebrisa....tou eipa apla ena stamata alla mallon dn to eide i to agnoise..kai amesws meta ebrise manes...gia auto to logo efage kai to ban...pisteuw omws apo oti eida kai edw kai apo oso eksigise kai autos oti auto sinebi mia fora kai enw itan neuriasmenos...nomizw oti epiballete na tou do8ei mia 2i eukairia..

File ty gia t support k an evrisa sygnwmh.Epishs, pairnw pisw ayto p eipa gia t ban ektos game mias k m ekshghses pws htan in-game.

Ace_is_dead
24-08-2010, 11:40 PM
3h vdomada k akoma na dei to thread m enas apo t stuff gia na krinei an aksizw unban h oxi...Parakalw kante kati einai krima na perimenw sxedon mhna enw alloi p ekanan unban requests aytes tis meres na exoun parei apanthsh....Ystera zhtate na mhn kanoume new threads me links gt mas ksexnate.....:(

small_H0uz0uris
25-08-2010, 04:52 AM
Λόγω Αυγούστου λογικό να υπάρχει καθυστέρηση ! ! !
Έχουμε ξεκαθαρίσει πως οι υβριστικές και πονηρές αναφορές σε συγγενικά πρόσωπα τιμωρούνται
με permanent ban ...ειδικά όταν αναφερόμαστε σε μάνα ! ! !

Mόνο και μόνο επειδή τα βρήκατε μεταξύ σας θα βγει το ban ! ! !
Στην επόμενη αφορμή όμως θα είναι οριστικό ! ! !

Accepted
Topic Closed