PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : ksereisapovespa



Bearwalker
12-08-2010, 01:44 PM
•Το Battle.net account σας : ksereisapovespa
•GameName : ***
•Hostbot : **
•Admin Name : *****
•Reason : *****
•Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : **

den exw simplirosei tipota apo ta parapanw giati den exw idea giati to acount mou einai ban.
den kserw kan poios me ekane.to mono pou ekana prosfata einai ena leave otan to game itan 3v5.
mporei na me enimerosei kapoios

electro
12-08-2010, 02:05 PM
File eisai banned apo ton SoD.KiLler stis 11-08-2010 gia leave . Kantou ena pm sto bnet k pes tou na erthei na pei ti gnwmi tou edw! An s kerasei perifronisi i kraksimo kerna ena screenshot k postare to edw! An ontws itan 5v3 to game k isoun sto team twn 3wn tote lanthasmena se ekane ban k exeis to + gia to unban s!! gl

Bearwalker
12-08-2010, 04:00 PM
telika den itan to game pou itan 5v3 itan ena game to opoio ekana 3 atoma leave apo to 0.
o enas apo atous itan filos mou o prwtos pou bgike o kioftedakia epese to internet tou.
paroola ayta den ekana leave. me to pou idan to leave apo to 0 ekanan alla 2 atoma leave giati eipan oti tha einai moufa to game.diladi sta 30 sec sto game eixan meinei 7 atoma.
egw otan mpainw na paiksw mpainw gia 5v5 ama sta 30 sec to game exei 7 atoma ti na paiksw etsi loipon bgika.

episeis kserw apo ta rules otan ena game exeis leave poli noris p.x sto 1 min mporeis na zitiseis rmk poso malon otan exoun meinei 7 atoma sta 30 sec afou to game den eixe admin gia na dosei end bgika.

entwmetaksei prin bgw to game itan 4v3 kai bgika kai egine 3v3 tous to kana kai balance mpas kai to peksoun kai aytos pou ekane to post gia leavers eipe gai tous 3 prwtous oxi gia mena.

deite to replay kai peite mou.

Greekgod
12-08-2010, 05:20 PM
Ton 3erw ton bear paizoume mazi poly kairo kai einai swstos paxtis kai exei poly kala manners...An opws isxirizetai efigan 3 atoma sto 0 tote o admin eprepe na to dwsei amesws end...+1 apo mena kai gl...

small_H0uz0uris
17-08-2010, 11:29 PM
[ksereisapovespa] has played 111 games with this bot. Average loading time: 9.75 seconds. Average stay: 95 percent.

Λόγω του καλού stay rate που παραθέτω παραπάνω , θα σου δώσω μια δεύτερη ευκαιρία να μας αποδείξεις
ότι δεν είσαι leaver

Να είσαι προσεχτικότερος και να μην χαραμίσεις την ευκαιρία που σου δόθηκε ! ! !

Αccepted
Topic Closed