PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request - Glash



Andro
25-08-2009, 11:45 AM
Name : Glash
Hostbot : DA-INH-03
Wra : Hmm...2:00 - 3:00 kapou ekei





Logos : Loipon kata tis 2:00 - 3:00 kapou ekei de thimame poli kala ti wra itan.Ekei pou epeza klinei to PC de kserw giati.Lew se enan Shaman apo eSsG twra de thimame pws grafete to name tou.Nomizw
S.)cLwalker- kapws etsi de thimame kala.Kala teCpa tou lew na me kanei !Checkban Glash to kanei kai mou leei oti den ise se kanena.Tin epomeni mera dhladh simera mpenw se ena game wraia kai kala.Pame gia rmk mou leei oti ine full mou lene oi filoi m ise banned.Lew ok.Lew meta enan admin na mou kanei !Checkban Glash kanei kai mou leei oti ise banned sto DA-INH-03 lew malista pios ine autos pou me ekane banned.Mou leei o DA-DEPEHEAD kapws etsi de thimame pali soz :(.Tou lew mia to reason[] pio ine ? Mou leei BADMANNERS-SPAMER.Hmm...Edometaksi meauto to account dn exw vrisei pote se kanena game epidi ine new account prin 2 meres to ekana kai oso gia to spammer hmm...pote den exw kanei spam.
Ti na pw koitaksteto ligo sas parakalw oso pio grigora ginete kademe !Unban please...
Hmm...katalavaa giati me kanate banned gia badmanner-spamer se pio replay.Hmm ontws se ekeino to game eixa ligo adikooo gia ton tropo simperfioras mou kai zitw signomi pws de tha ksana epanalifthei.

BoNGHoLE
25-08-2009, 02:25 PM
1) oson afora to ban exeis faei ban gia badmanners + spam me to acc Anyparkt0s. exontas alla3ei to acc s kai 3erontas oti eisai esy to ban metafer8ike kai se auto to acc.Des kai edw http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=4796&page=2. ( Ola auta p eipa einai auta p nomizw) :)
2) dwstetou kai mia 2 eukaria kai pisteuw to ekane panw sta neura tou.

D0MeNiCa
26-08-2009, 03:19 PM
Tha sou dothei mia 2h eukeria,alla oxi 3h.