PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : AmG-



gr0bis
17-08-2010, 01:53 PM
•Όνομα του κατηγορούμενου admin: Amg-
•Game Name: ap**
•Παράπτωμα του Admin: mh malon & gameruin
•Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: maphack se olo to game kai sto telos tou game pire poulia kai ta efere stn pigi mas.....Episis dn ksero an ine admin gt elege oti ksexase na kani spoof check etsi tn ekana kick kai ban an ine admin as tou aferethei to ban kai as tou dothei i analogi pini

AmG-
17-08-2010, 02:04 PM
lololo :/ eimai admin ala lipo edw kai 2 vdomades diakopes ... LOLLLLLLLLLLL .... to acc m to 3eri mono o legomenos Prot0n0s omg:/

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

OMG .... o prot0n0s ... 3eri to acc m milaw mazi t skype ... kai to eixa ala3i prin 1 mina kai tou to eixa dosi na kanei kati sta bot omgggggggg eimai mono forum edw kai 2 vdomades ... dn exw warcraft edw kante wisp sas parakalo... sto acc m sas parakalo ... kai elen3te ti exei gini

RockGuitarist
17-08-2010, 02:09 PM
kati paixtike twra edw...thimamai pou mou eixes pei oti tha pas diakopes kai otan guriseis tha me kaneis wisp na paiksoume kana game...
as to doun oi armodioi...

AmG-
17-08-2010, 02:16 PM
lipon ... enimero8ika ... Bro ... no - ban ... kai ta stats einai idia ... telika dn eiparxh prob ... kapios itan me same acc ... ala eixe ala3i ... kati pano sto acc .... to acc m ala3e ... apla ... fovi8ika .. min m ala3oun pass ... gt .. exw 3000 ... win ladder ... kai DraG team clan ... -.- kai safe se pola ala league ... 8a ton esfaza ... lipon gr0bis .. elen3e se parakalo poli re file pion amg- ekanes ban .. euxaristo

prot0n0s
17-08-2010, 02:50 PM
xrhsto egw dn ekana tpt me to acc s.....pragmatika omws.....alli mia fora epeza game k mpika mesa sto lobby 3exasa na kanw sc k tou lew xrhsto kl k m leei o amg- dld esu.......dn eimai o xrhstos k mute....BTW care your acc

gus.gg
17-08-2010, 02:52 PM
Eimai admin sto eleos k o amg- einai clan leader mou k m zhthse n ele3w an exei ban.Ban dn uparxei sto kanoniko AmG- parolo pou o gr0bis ekane banlast.Opote isws 8a borouse n nai namespoof?etc k alliws eixe p eixe mh....Apla o xrhstos einai k diakopes twra dn uparxei periptwsh n tan autos

gr0bis
17-08-2010, 03:03 PM
Lipon bori na ixe namespoofer opos kai maphack ego ekana banlast opote to ban den prepi na exi bei sto name sou....Btw soz an sou dimiourgisa prob ego apla afta pou eginan mesa sto game mou fanikan poli perierga kai eprepe na to postaro....An ontos exis ban apo emena ego o idios tha kano to unban request sou....As to koitaksoun kai oi armodioi na doun ti pezi

AmG-
17-08-2010, 05:12 PM
no ... dn eiparxh prob gr0b... eimai diakopes ... to acc m dn eixe bi ... na sto pos alios dn itan online ala gia kalo i gia kako ... evala ta atoma mu .. na change to acc mu ... prot0ne ... sto F/L ides na eimai mesa ;;; apantise mu se auto bro ... > kai kati alo ... checkaran to ban mu sta bot ... kai dn imoun banned kai eixa ta same stats ... logika itan kapio alo acc me idiO name ... checkareteto an ginete again ... euxaristo kai pali ... <3 http://www.littlegreenfootballs2.com/wp-content/uploads/banned.gif

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

Lipon ... paidia -prota-prota- sugnomi an sas anastatose o legomenes ... FAKE AmG- > http://www.mymgn.com/board/showthread.php?45544-ΠΡΟΣΟΧΗ-ΜΕ-ΤΟΥΣ-NAME-SPOOFERS-ΣΤΟ-ELEOS!&p=300984#post300984 < edw einai ta apodixtika stixeia ... o AmG autos eixe to programa [SpooF ColoR Name] pou bori na vali diafora symbols pano se ena name ... autos o AmG lipon eixe mia gramh pio kato aptin mesea ... 8a to prose3ete kai sto pano link ... lipon ... auta apo mena to problima li8ike ... Sugnomi kai pali .. http://www.littlegreenfootballs2.com/wp-content/uploads/banned.gif

InT.vOrTeX
18-08-2010, 12:13 AM
nomizw dn iparxei kati na sxoliasw.. apla kapios FAN t xristou (T_T) 8a ekane same acc kai 8a mpike.. swsta eprakse o admin pou ekane to post kai li8ike i pareksigisi...

8eo(rat)os
18-08-2010, 08:45 AM
kai omws to acc sou AmG- einai banned..checkare to kai sy o idios otan mporeseis..

AmG-
18-08-2010, 09:56 AM
apo pioN Admin < ;;;

8eo(rat)os
18-08-2010, 10:41 AM
apo pioN Admin < ;;;

apo ton gr0bis re..to checkara xthes to apogeuma.

prot0n0s
18-08-2010, 10:43 AM
<DA-HB-01> User [amg-] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-08-17 by [gr0bis] because [gameruin].

auta einai ta stixia tou ban s ......alla to 8ema einai fake.. nmz GL

AmG-
18-08-2010, 10:46 AM
ti nmzis ; ides sto friend list su na logaro ;

InT.vOrTeX
19-08-2010, 11:25 AM
e xristo egw se eixa dei mia fora ON... alla auto gia poli ligo
mpenovgaines.. to ekanes 3-4 fores kai meta stamatises... dn kserw an 8a voi8isei auto..
auta apo mena.. :)

AmG-
19-08-2010, 11:47 AM
an diavasis pio pano oresti ... eipa pos ... evala enan friend apo clan na na bi na ala3i to acc kai meta testare an ontos ala3e ... 2 lepta kai ama ... dn eiparxh STEALER eiparxh spoofer ... pou efaga e3etias tou ban ... pfff ... tespa oti egine egine ... egw girnaw simera http://www.flexiblelearning.auckland.ac.nz/enggen303/8/change.jpg

gus.gg
19-08-2010, 12:07 PM
prwton n ekane oloidio name m tn xrhsto dn ginetai...Opote h 8ewria paei mono se kapoia tsiatsia me to name spoofer.Pi8anotata efoson o xrhstos eleipe....Telos to bot anagnwrise to nametou name spoofer k oxi to onoma pisw apo to spoof k ekane ban o account AmG- . Twra as to dei kapoios armodios gt o xrhstos exei n bei apo tote p phge diakopes . Isws borei n elegx8ei an to real acc htan mesa ekeinh tn wra me kapoio tropo? h akoma pio eukola an dn eixe pei o pr0t0n0s me tou amg- ekeinh thn mera na elegx8ei oloklhrh h mera?

gr0bis
19-08-2010, 02:25 PM
Ontos ine banned apo emena to checkara......Epidi ontos prepi na itan i namespoofer i kapios alos me to acc sou malon tha prepi na eksetasti apo enan armodio kai na lithi to thema.....

AmG-
19-08-2010, 02:48 PM
me to acc mu na itan kapios duskola ... gt o Gus. me exei sto f-l imoun Out ... mono otan evala to paidi na ala3i to acc mu tote ide na logaro kai bike *MSN* na me enimerosi ... eno ekeini tin wra ... o spoofer me name AmG- itan mesa se game ... einai name spoofer ... dn eiparxh periptosi ... ta paidia prospa8isan na kanoun kai *WISP* kai dn ginotan ... sto real name AmG- ... ara .... > as to lisoun i armodiei ... kai as do8i mia lisi apautous ... euxaristO kai pali

S.L.I.C.E
19-08-2010, 06:11 PM
me to acc mu na itan kapios duskola ... gt o Gus. me exei sto f-l imoun Out ... mono otan evala to paidi na ala3i to acc mu tote ide na logaro kai bike *MSN* na me enimerosi ... eno ekeini tin wra ... o spoofer me name AmG- itan mesa se game ... einai name spoofer ... dn eiparxh periptosi ... ta paidia prospa8isan na kanoun kai *WISP* kai dn ginotan ... sto real name AmG- ... ara .... > as to lisoun i armodiei ... kai as do8i mia lisi apautous ... euxaristO kai pali

Ksexases na valeis icon.
Fix it plz

DotAddicteD
20-08-2010, 03:09 AM
Ο χρήστης AmG- που ήταν στο game ήταν σίγουρα namespoofer. Γι'αυτό και ο admin AmG- γίνεται unban.


Admin Abuse denied.





Topic Closed