PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : TgK.Anwt3ros_Gr



ntopas
20-08-2010, 07:10 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: Tgk.anwt3ros_gr

Game Name: Apxxxxx

Παράπτωμα του Admin: 1)den ekane warn ston venom pou ekane back door na paei b
2)den ekane ban ston venom pou ekane back door
3)den ekane mute ton captain-pap pou me ebrise sto all
4)ekane muteall me apotelesma (anti na kanei mute ton captain-pap)me apotelesma na min mporoume sto all na tou poume gia to back door
5)to muteall to afise mexri to end tou game

prot0n0s
20-08-2010, 08:03 PM
3 4 5 reason einai fail.....1) to oti kratise to mute all dn sumenei kt....2) sto mute ston player pou se ebrise antapokri8ike me to muteall3) to 4 reason ..dn uparxei kan....TY

Serbitoros3
20-08-2010, 08:10 PM
Νομιζω ο Tgk.Anwt3ros_GR θα επρεπε να ειχε ρηξει ban στον venom,καθώς φανηκε ξεκαθαρα οτι το εκανε εν γνώση του. Ασχημα manners απτον Captain-pap .. Δεν υπήρξε Mute ατομικό στον ίδιο.

Συνοψίζοντας +1 για το ban του Kollaei_To_Pc.
+1 για το 1 lvl warn.

dn_eimai_banned
20-08-2010, 08:12 PM
simfono apolita me ton servitoro

Anwteros
20-08-2010, 11:40 PM
Exoume kai leme..
1) Ontws itan diko mou lathos pou den ekana ban ton venom gia backdoor... Den to eixa proseksei,kanenas apto team m den anefere tpt:S kai den mporouse na m peis kaneis tpt sto all efoson eixa kanei !muteall.. [ena wisp pistevw tha mporouse na eixe dwsei mia lisei edw pera]
2) Ap'oti eida sto replay tin stigmi pou evrise o capatin-pap sto all etixe na kanw !muteall gia na apofigw vrisies k sigkrouseis. Theorisa oti den ipirxe logos na ton kanw atomiko mute efoson den evrize katholi tin diarkia tou game.

Auta apo emena.

Gianis_o_tsIMBA
22-08-2010, 11:36 PM
Συμφωνώ για το backdoor, ban στον venom, αλλά δε βλέπω κάτι που να δικαιολογεί πάνω από 1lvl warn, αν το δικαιολογεί και αυτό.

S.L.I.C.E
24-08-2010, 10:00 PM
To mono mepto stin oli ipothesi eine to bd tou venom p opws eipe k o admin dn to prose3e.
Ayta eine anr8wpina pragmata kai dikaiologountai. Prosopika kai to 1 lvl warn to thewrw austrio.
Off topic: Tixeo gegonos pws prin gineis admin ekanes kamia 10aria admin abuse tn mera otan egines admin stamatises kai molis egines demote arxises pali ta abuse? Kapios eixe pei oti oi demote admins kanoun ta pio akira abuse....
(Den exw kati prosopiko mazi s apla lew)

InT.vOrTeX
24-08-2010, 11:41 PM
To mono mepto stin oli ipothesi eine to bd tou venom p opws eipe k o admin dn to prose3e.
Ayta eine anr8wpina pragmata kai dikaiologountai. Prosopika kai to 1 lvl warn to thewrw austrio.
Off topic: Tixeo gegonos pws prin gineis admin ekanes kamia 10aria admin abuse tn mera otan egines admin stamatises kai molis egines demote arxises pali ta abuse? Kapios eixe pei oti oi demote admins kanoun ta pio akira abuse....
(Den exw kati prosopiko mazi s apla lew)

e slice gt na mn kanei abuse?? dn lew kati api8ano... eide to bd o idios kai o admin 8elontas kai mi dn to eide.... eixe ka8e dikaioma na to pei ... kai dn m fenete kai api8ano.. ^^ oso gia to abuse pisteuw oti prepei ban ton venom kai o admin na mn ipostei kamia poini gt an8rwpoi eimaste... oxi mixanes .. :)
auta apo emena.. thx gia ton xrono sas.. :)

Prodotaexe
24-08-2010, 11:58 PM
Simfwnw me tn serbitoro...
Filika.Xaris

ntopas
24-08-2010, 11:59 PM
To mono mepto stin oli ipothesi eine to bd tou venom p opws eipe k o admin dn to prose3e.
Ayta eine anr8wpina pragmata kai dikaiologountai. Prosopika kai to 1 lvl warn to thewrw austrio.
Off topic: Tixeo gegonos pws prin gineis admin ekanes kamia 10aria admin abuse tn mera otan egines admin stamatises kai molis egines demote arxises pali ta abuse? Kapios eixe pei oti oi demote admins kanoun ta pio akira abuse....
(Den exw kati prosopiko mazi s apla lew)

file mou pragmatika den exw kanena prob oute me auton ton admin pou exw kanei edw abuse oute me kanenan....

ontws prin ginw admin ekana polla abuse...

alla ota egina admin,oi alloi admins me ikseran, kai den ekanan ta lathoi pou tha mporei na ekanan an den ipirxe kapoios pou den asxolite me to site..

dld ikseran oti gia na eimai admin kserw kai apo to site kai kserw kai apo abuses,me sinepeia na exoun mia polli diaforetiki simperifora apenanti mou...

oso gia to teleutaio pou eipes,den eimi demote...opote apodikneiw oti den bgazw ta psixologika mou...

prosopika egw thelw na timwrithoun osoi kanane kati banable mesa sto game..

an krithei oti o admin den ekane kati banable kai den timwrithei pragmatika den tha exw kanena problima...to ksekatharisa oti den exw kati me to paidi....

giauto krinonte ta admin abuses...
ama kaneis lathos ginonte dinied kai ama exeis dikio ginonte solved...
egw ekrina oti o admin ipepese se ena mikro paraptwma,etsi opws xiristike tin sigkekrimeni fasi kai etsi ekana to abuse..
ksanalew,ama exw lathos ginete denied kai den exw kanena prob..
den tha mou kopsoun to mistho ama ekana lathos admin abuse :P

DotAddicteD
30-08-2010, 06:10 PM
3) den ekane mute ton captain-pap pou me ebrise sto all
4) ekane muteall me apotelesma (anti na kanei mute ton captain-pap)me apotelesma na min mporoume sto all na tou poume gia to back door

Ήταν μια αντιπαράθεση μεταξύ των 2 teams, συνεπώς ορθώς έδωσε muteall. Επίσης, προλάβατε να πείτε ότι έγινε backdoor.

53:48 [All] FoR.LaN: BD



5) to muteall to afise mexri to end tou game

Ναι δηλαδή 6 ολόκληρα λεπτά. Σιγά.


Όταν έγινε το backdoor ο admin ήταν στην πηγή. Γι'αυτό είχε την δυνατότητα να δει αν όντως γινόταν backdoor. Ακόμη και να του διέφυγε, που εγώ το βρίσκω ανθρώπινο, εφόσον του είπαν στο All Chat ότι έγινε backdoor θα έπρεπε μετά το game να εξέταζε το replay ή έστω να έκανε ένα User Abuse. Αντιθέτως δεν ασχολήθηκε καθόλου.


Ο user Kollaei_To_Pc γίνεται ban για backdoor.

Ο admin TgK.Anwt3ros_Gr δέχεται 1 lvl warn γι'αυτά που προανέφερα.





Case Solved