PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : DiabloNoMercy



Nifalios
21-08-2010, 07:38 AM
• Όνομα του κατηγορούμενου admin : DiabloNoMercy

• Game Name : AP25413

• Παράπτωμα του Admin : Ruin game

• Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό : Στο 30ο λεπτο (περιπου παντα) ο admin DiabloNoMercy λεει στο team (χωρις να υπαρχει κατι που εκανε καποιος ισως για να τον ενοχλησει) οτι θα σκοτωσει συμπαιχτες (στο game εννοειται) με καποιο τροπο .
Στο 50ο λεπτο περιπου το εφαρμοζει και σε μενα και σε συμπαιχτες του και αφου του ειπα για post για αυτη τη συμπεριφορα πρωτα πηγε στην αντιπαλη βαση και καθησε επιτιδες να τον σκοτωσουν και μετα οταν ειδε οτι κανω save game για να χω replay για αποδειξη πρωτα με εκανε kick και μετα συνειδητοποιησα οτι μου εκανε και ban (απ οτι φαινεται για manner)
Η αντιδραση μου ηταν απολυτως δικαιολογιμενη γι αυτα που εκανε ο admin , αδικη συμπεριφορα και ως admin οφειλει να τηρει τους κανονες , επομενως το ban επιμενω πως ειναι ακυρο
Παραδεχομαι οτι εσπασα rule αλλα το εκανα πολυ δικαιολογιμενα , αντιθετα το rule που εσπασε ο admin ηταν εντελως αδικαιολογιτο

*εχω link με replay του game

ntopas
21-08-2010, 08:30 AM
gt apla den bazeis to replay??
to oti mas les oti exeis link me to replay den leei tpt..
apla postare replay...


kai kati akoma..
o logos tou abuse einai oti o admin KILLARE ALLIE TOU?pws ginete auto pali?

Fouskidio
21-08-2010, 10:08 AM
• Όνομα του κατηγορούμενου admin : DiabloNoMercy

• Game Name : AP25413

• Παράπτωμα του Admin : Ruin game

• Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό : Στο 30ο λεπτο (περιπου παντα) ο admin DiabloNoMercy λεει στο team (χωρις να υπαρχει κατι που εκανε καποιος ισως για να τον ενοχλησει) οτι θα σκοτωσει συμπαιχτες (στο game εννοειται) με καποιο τροπο .
Στο 50ο λεπτο περιπου το εφαρμοζει και σε μενα και σε συμπαιχτες του και αφου του ειπα για post για αυτη τη συμπεριφορα πρωτα πηγε στην αντιπαλη βαση και καθησε επιτιδες να τον σκοτωσουν και μετα οταν ειδε οτι κανω save game για να χω replay για αποδειξη πρωτα με εκανε kick και μετα συνειδητοποιησα οτι μου εκανε και ban (απ οτι φαινεται για manner)
Η αντιδραση μου ηταν απολυτως δικαιολογιμενη γι αυτα που εκανε ο admin , αδικη συμπεριφορα και ως admin οφειλει να τηρει τους κανονες , επομενως το ban επιμενω πως ειναι ακυρο
Παραδεχομαι οτι εσπασα rule αλλα το εκανα πολυ δικαιολογιμενα , αντιθετα το rule που εσπασε ο admin ηταν εντελως αδικαιολογιτο

*εχω link με replay του game

Και που να σφίξουν οι ζέστες

frozen(pusY)
21-08-2010, 10:18 AM
Στο 30ο λεπτο (περιπου παντα) ο admin DiabloNoMercy λεει στο team (χωρις να υπαρχει κατι που εκανε καποιος ισως για να τον ενοχλησει) οτι θα σκοτωσει συμπαιχτες (στο game εννοειται) με καποιο τροπο .
Στο 50ο λεπτο περιπου το εφαρμοζει και σε μενα και σε συμπαιχτες του



MIpos epezes allo game?

ntopas
21-08-2010, 10:22 AM
MIpos epezes allo game?

les na epeze pacman kai na nomize oti auta pou ton kinigane einai mazi tou?kai telika anakalipse oti einai mazi tou alla ton trwne kiolas..
dld einai prodotes....
ki enas apo autous einai kai o admin...
les na pextike tpt tetoio?an pextike pantws file ase to pacman kai piase to tetris..
gt blepw na bgazeis kanena kainourio abuse
"o admin eipe oti tha mou anatinaksei tin othoni ki ekeini tin wra i othoni arxise na petaei..."

RockGuitarist
21-08-2010, 10:26 AM
gt blepw na bgazeis kanena kainourio abuse
"o admin eipe oti tha mou anatinaksei tin othoni ki ekeini tin wra i othoni arxise na petaei..."

xaxxaxaax

file no replay no fun. :-)

chipitos
21-08-2010, 01:23 PM
• Όνομα του κατηγορούμενου admin : DiabloNoMercy

• Game Name : AP25413

• Παράπτωμα του Admin : Ruin game

• Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό : Στο 30ο λεπτο (περιπου παντα) ο admin DiabloNoMercy λεει στο team (χωρις να υπαρχει κατι που εκανε καποιος ισως για να τον ενοχλησει) οτι θα σκοτωσει συμπαιχτες (στο game εννοειται) με καποιο τροπο .
Στο 50ο λεπτο περιπου το εφαρμοζει και σε μενα και σε συμπαιχτες του και αφου του ειπα για post για αυτη τη συμπεριφορα πρωτα πηγε στην αντιπαλη βαση και καθησε επιτιδες να τον σκοτωσουν και μετα οταν ειδε οτι κανω save game για να χω replay για αποδειξη πρωτα με εκανε kick και μετα συνειδητοποιησα οτι μου εκανε και ban (απ οτι φαινεται για manner)
Η αντιδραση μου ηταν απολυτως δικαιολογιμενη γι αυτα που εκανε ο admin , αδικη συμπεριφορα και ως admin οφειλει να τηρει τους κανονες , επομενως το ban επιμενω πως ειναι ακυρο
Παραδεχομαι οτι εσπασα rule αλλα το εκανα πολυ δικαιολογιμενα , αντιθετα το rule που εσπασε ο admin ηταν εντελως αδικαιολογιτο

*εχω link με replay του game

Έτσι όπως το λες ακούγεται γελοίο μπορεί να έχεις δίκιο για κάποιο λόγο αλλά το χάνεις χωρίς το replay ...

AmG-
21-08-2010, 01:28 PM
Anevase ena replay se parakalo an ginete ...

Gianis_o_tsIMBA
21-08-2010, 05:41 PM
Ανέβασε replay γιατί σοβαρά δεν κατάλαβα τίποτα...... Σκότωνε τους δικούς του;

(αν έχει lucifer απέναντι και τους έκανε deny απλά θα πεθάνω)

Greekgod
21-08-2010, 08:35 PM
No replay no party...Re ti ginetai...

r3l4x3r
21-08-2010, 10:29 PM
mipos eixe to force k tous petouse mesa stin pigi? i deny i auto mporo na kseftw mono.....pou ine to replay ?!!!!!!

BillyThePsycho
24-08-2010, 10:56 PM
Καλα ολα αυτα και ενταξει το παιδι δεν εχει replay
παρολα αυτα γραφει ξεκαθαρα το γεγονος και επισης το GameName
Δε μπορουν να το βρουν οι αρμοδιοι στην Database (καταλαβαινω οτι δεν υποχρεουνται, αλλα θα με φαει η περιεργεια :)) και να επιβεβαιωσουν η οχι


Παντως περιεργο ακουγεται το ολο report

Prodotaexe
24-08-2010, 11:25 PM
To Thread sou file kata tin Gnomi mou einai ligo mperdemeno k akatanoito..
Ti enweis skotone tous dikous tou? to MONO p mporouse na enwei einai oti exei tiny kai petaei ta allies mesa stous antipalous..
An to ekane auto tote nai einai gameruin..
Omws gia na to apodei3eis prepei na anebaseis replay.
an dn to kaneis.. tote allo ena thread gia graveyard
Filika.Xaris

VooDooLoVE
25-08-2010, 12:13 AM
Ti ennoeis na skotosei sumpaixtes...? Mono me ena char kai ena sigekrimeno antikeimeno ginete...!

dn_eimai_banned
25-08-2010, 03:02 PM
replay or it never happened

DotAddicteD
30-08-2010, 06:38 AM
3 μέρες διορία να ανεβάσεις replay. Επίσης πες μας το BattleNet account σου γιατί με το "Nifalios" δεν είσαι banned.

ntopas
30-08-2010, 08:05 AM
3 μέρες διορία να ανεβάσεις replay. Επίσης πες μας το BattleNet account σου γιατί με το "Nifalios" δεν είσαι banned.

etsi ki alliws exei demote autos o admin opote kalitera tha itan na close..
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?45623-Admin-Abuse-diabloNOmercy

DotAddicteD
30-08-2010, 04:09 PM
etsi ki alliws exei demote autos o admin opote kalitera tha itan na close..
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?45623-Admin-Abuse-diabloNOmercy

Θα μπορούσαμε να κάνουμε και κανένα unban πριν το κλείσουμε μιας και πρόκειται για expired account...

DotAddicteD
02-09-2010, 03:54 PM
Η διορία πέρασε.



Topic Closed