PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request - moralius



moralius
27-08-2009, 12:44 AM
* Το Battle.net account σας :moralius
* GameName agnosto dioti hmoun apo net pou kopike i sindesi)
* Hostbot : >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
* Admin Name :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
* Reason : epese to internet. den thelw na akousw kati pou diabasa se polla alla unban request. oi admins sas pleon kanoun ban gia noob play oxi mono gia drop!!!
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :>>>>>>>>>
exei mpoliko kero pou sinevei. ekana allo account apla thelw na asxolithw sovara kai skeftome na kanw kai admin application! xilia efxaristw.

update: oso gia thn prwigoumeni fora, signomi ma eleipa se epagkelmatiko taksidi me apotelesma na mhn exw plithora xronou gia na serfarw! vevaios kai thelw na ginei unban. xilia sixnomi pou den to episimana ma to theorisa aftonoito efoson to tittle tou minimatos htan unban request kai episis vriskotan se afto to meros tou forum. efxaristo gia ton xrono sas

JimMature
27-08-2009, 12:50 AM
to section sto thread su einai paraleipomeno :S
den 3ereis onoma admin , game name , den mas les se poio lepto
egine giati pezei kai auto rolo wste na pume thn gnwmh mas !
telos pantwn ! auta pu les parakatw einai wrea ! pisteuw na katafereis
na gineis unban file mou .Kalh tuxh :D

moralius
27-08-2009, 12:54 AM
tha ithela mia mikri xaroula. epeidi eimai new sto bnet, enas admin i telos panton psagmeno melos na m dosei links gia admin request kai gia admin commands :) xilia thanks prokatavolika :P
p.s. : den eimai noob apla epaiza garena ;)

jim eisai theos re. thanks gia tis efxoules sou! :P apla ksereis ti me keei, oti san player sevome to nickname mou pou to krataw edw kai xronia kai den thelw na minei banned xwris logo. apla afto. protimo na einai grammeno etsi para me midenika kai vlakeies :(

JimMature
27-08-2009, 12:56 AM
jim eisai theos re. thanks gia tis efxoules sou! :P apla ksereis ti me keei, oti san player sevome to nickname mou pou to krataw edw kai xronia kai den thelw na minei banned xwris logo. apla afto. protimo na einai grammeno etsi para me midenika kai vlakeies :(

haha ennoeitai re ;) kai polu kala kaneis agorina !

moralius
27-08-2009, 12:57 AM
na s pw den pame kana game? :P na me tsekareis kiolas? :D

JimMature
27-08-2009, 01:00 AM
haha . file eimai spiti authn thn stigmh
kai den exw to dota ! alla liwnw ka9hmerina sta net
aurio otan me deis battle net kane me /w MinimalFreak
kai 9a peksume !

PaRaFrOnAss
27-08-2009, 01:15 PM
loipon eicai ban sto da-inh-02 apo ton admin TOPMAYRJJJ gia reason leave.

The_Green_Noob
27-08-2009, 01:29 PM
Ap'oso xerw ton TopMayrjjj (kai exoume paixei polla games mazi) ban gia dc den kanei pote, opote mipws egine ontws leave?

moralius
27-08-2009, 03:46 PM
me ton top paizame mazi exthes pali pou to name m einai m0derator. loipon tha s pw twra ti egine gia na m peis kai esu. stis 3 to vradi to net kanei restart ola ta pc. ekeinh thn sigkekrimeni fora afou anoiksan den eixame kai internet. mporeis na tsekareis thn wra? :) eimai sigouros oti tha deis 3. ma ton zeus kai ta genia tou merilyn :bhun: (to pio xazo xamogelo)

moralius
27-08-2009, 04:03 PM
afto pou ithela na rwtisw einai to eksis. otan kleisei to pc. ti ginete? dixnei stous allous oti vgikes i arxizei to drop?

The_Green_Noob
27-08-2009, 05:11 PM
Eite arxizei to countdown gia drop, eite leei errorconnection opote kai ta 2 dc einai. Den imoun sto game den xerw ti egine. Auto pou xerw einai gia ton TopMayrjj kai to eipa parapanw

Aniw8able
28-08-2009, 11:49 PM
Logiko to 8ewrw na mhn exei stoixei o user giati otan peftei to internet ginontai ta gnwsta..... Tha sou dwsw mia deuterh eukairia na apodeixeis oti den eisai leaver. Topic Closed