PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : DotAddicteD



Fa1l3n.Ang3L.
28-08-2010, 03:47 PM
admin abuse: Dodaddicted
game name: Δεν θυμαμαι
reason: kick


Eπειδη πιστευω οτι η πλειοψηφια των admins του channel ELEOS ειναι "gtp" k επειδη εφαγα ακυρα bans ή kicks σε accounts που παιζω και NoL, εχω αποφασισει να παιζω με fake αccounts ή spoof.
Καλος ή κακος...

Oριστε λοιπον κ ενα παραδειγμα...
Σε ενα πραγματικα καλο game στο ελεος (απο τα σπανια πραγματα δηλ.) Μπαινω απο mid me creeps k σπαω το κατω Line tw k racs. To tower k racs δεν ειχαν regen κατι που σημανει οτι δεν ειναι back-door. Aρχισαν να φωναζουν. Προσπα8ω να εξηγησω και αναμενομενο τρωω !mute k απειλη για ban, omg.

Μετα απο λιγο ξαναγινετε το ιδιο... σπαω mid (μονος μου) παλι με creeps k ξεκιναω να σπασω κ πανω... Να χασει το game ο αdmin-aras ??? Δε λεει gt ειναι κ pro.:D

Παρε το kick χωρις 2η κουβεντα...
Οτι να'ναι!!! Βαλτε τους τουλαχιστο να διαβασουν τα rules, και να επιβεβαιωσουν με καποιο τροπο οτι τους ξερουν... κ να μην κανουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι για ενα Win, στο eleos.

Υ.Γ:
Σε wisp ενεμερωσα των admin οτι 8α κανω report για αdmin-abuse, k του ζητησα να απολογηθει για τις πραξεις του. Φυσικα μου ειπε οτι :"δε ξερεις ποιος ειμαι? ειμαι ο gamaw κ δε με πιανει tpt"

[REPLAY]

http://www.mediafire.com/?64t6ri5bu790tui

DotAddicteD
28-08-2010, 04:21 PM
Eπειδη πιστευω οτι η πλειοψηφια των admins του channel ELEOS ειναι "gtp" k επειδη εφαγα ακυρα bans ή kicks σε accounts που παιζω και NoL, εχω αποφασισει να παιζω με fake αccounts ή spoof.

Δεν ήσουν namespoofer. Το είχα κοιτάξει πριν το game αν και μέσα στο game είπες ότι είσαι...




Σε ενα πραγματικα καλο game στο ελεος (απο τα σπανια πραγματα δηλ.)

Γι'αυτό δεν άντεξες και είπες να με κάνεις report γιατί παραήταν καλό το game... Παρακάτω θα αποδείξω ότι είναι fail το abuse.




Μπαινω απο mid me creeps k σπαω το κατω Line tw k racs. To tower k racs δεν ειχαν regen κατι που σημανει οτι δεν ειναι back-door. Aρχισαν να φωναζουν. Προσπα8ω να εξηγησω και αναμενομενο τρωω !mute k απειλη για ban, omg.


69:57 [All] Tora_Mathaino: kanton ban tora
69:58 [All] Tora_Mathaino: eides ti ekane
70:07 [All] Tora_Mathaino: QQ mal;aka
70:11 [All] Tora_Mathaino: Den eides?
70:11 [All] GamawEleoPaida: bd down
70:14 [All] kotoules.: nme creeps mpika
70:14 [All] GamawEleoPaida: den vlepeis ?
70:18 [All] GamawEleoPaida: aerodromio
70:19 [All] 13ilias_: ta creeps
70:20 [All] kotoules.: me creeps mpika
70:21 [All] DotAddicteD: poios ekane bd
70:21 [All] Tora_Mathaino: pos gientai me creeps na mpikes
70:21 [All] 13ilias_: itan mid
70:22 [All] DotAddicteD: ffs
70:23 [All] GamawEleoPaida: XWRIS SPAMENO LANE OMWS
70:23 [All] kotoules.: den einai bd
70:25 [All] DotAddicteD: meta to game
70:26 [All] Tora_Mathaino: des pou einai ta creeps
70:26 [All] GamawEleoPaida: TOUVLO
70:27 [All] DotAddicteD: pernaw ta bans
70:29 [All] GamawEleoPaida: PWS DEN EINAI BD
70:29 [All] Tora_Mathaino: pos ginetai na mpikes
70:33 [All] DotAddicteD: opou 8a dw ti egine
70:34 [All] Tora_Mathaino: me creeps
70:34 [All] kotoules.: mje ta game se kanw post
70:35 [All] DotAddicteD: !muteall
70:35 [All] GamawEleoPaida: EIXES SPASEI BARRACKS ?
70:36 [All] Tora_Mathaino: Global chat muted (allied and private chat is unaffected).
70:39 kotoules. has paused the game.
70:39 13ilias_ has resumed the game.
70:39 [All] Tora_Mathaino: Global chat unmuted.
70:40 [All] DotAddicteD: ?
70:43 [All] kotoules.: pause
70:45 kotoules. has paused the game.
70:45 [All] kotoules.: me xreeps mpika pao mid
70:45 [All] kotoules.: den einai bd
70:45 [All] DotAddicteD: 8a to dw sto replay
70:45 [All] DotAddicteD: eipa

Είπα ότι θα δω μετά το game το replay και αν είχε γίνει backdoor θα περνούσα το ban.
Λες ψέματα γιατί έκανα muteall και όχι mute σε εσένα και επίσης δεν σε απείλησα όπως φαίνεται :)


Το mute στο έριξα ένα λεπτό αργότερα γιατί συνέχιζες να λογομαχείς, ενώ με όσα είχα πει είχα δώσει τέλος στο θέμα.


71:13 [All] kotoules.: ta racs de gemizan
71:18 [All] kotoules.: re blks
71:18 [All] kotoules.: zwa
71:19 [All] Tora_Mathaino: ok des tora ego ti magkas pou eimai
71:20 [All] kotoules.: asxetoi
71:25 [All] Tora_Mathaino: Player [kotoules.] was muted by player [DotAddicteD].




Σε wisp ενεμερωσα των admin οτι 8α κανω report για αdmin-abuse, k του ζητησα να απολογηθει για τις πραξεις του. Φυσικα μου ειπε οτι :"δε ξερεις ποιος ειμαι? ειμαι ο gamaw κ δε με πιανει tpt"


pumam whispers: k apologisou sto site
You whisper to pumam: lol
You whisper to pumam: axxa
pumam whispers: kala gela alla to demote 8a to fas
You whisper to pumam: btw
pumam whispers: gt apla de xereis poios eimai
You whisper to pumam: eipes oti isoun spoof
You whisper to pumam: nai?
pumam whispers: o nai
You whisper to pumam: esy kses poios eimai
pumam whispers: de me noiazei
pumam whispers: apologisou site twra
pumam whispers: bb

Συνεχίζεις σκόπιμα να παραποιείς την αλήθεια. Όσα λες στο abuse είναι πέρα για πέρα αναληθή.




Μετα απο λιγο ξαναγινετε το ιδιο... σπαω mid (μονος μου) παλι με creeps k ξεκιναω να σπασω κ πανω... Να χασει το game ο αdmin-aras ??? Δε λεει gt ειναι κ pro.:D

Παρε το kick χωρις 2η κουβεντα...


1.4 Backdoor

“Backdoor” in clan NoL means the multiple hitting of a building (tower or barracks) without the presence of allied creeps.

For the base structures, creep presence is satisfied if there are generally creeps inside the base, regardless from which lane they entered (i.e. a Hero can hit a tower on a different lane even if the creeps have entered from another lane). However, the hero must enter the base from the same lane that the supporting creeps did.

Για πρόσεξε τι έκανες στο δεύτερο screenshot... Backdoor = gameruin | στο gameruin κάνουμε kick + ban όπως φαίνεται και στο replay.

http://a.imageshack.us/img155/6656/ekte8imenos1.jpg

http://a.imageshack.us/img837/5386/ekte8imenos2.jpg

http://a.imageshack.us/img704/2788/ekte8imenos3.jpg




Οτι να'ναι!!! Βαλτε τους τουλαχιστο να διαβασουν τα rules, και να επιβεβαιωσουν με καποιο τροπο οτι τους ξερουν... κ να μην κανουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι για ενα Win, στο eleos.

Η απόλυτη ειρωνεία...

electro
28-08-2010, 04:27 PM
Efoswn mpikes mid me creeps, mporeis na spaseis tower k racks. Omws esi meta, vgaineis apo ti vasi k pas apo panw na spaseis! Auto vevaia thewreitai backdoor k afou epimeneis oti den einai ( kata tin apopsi s) einai gameruin=kick + ban... Ta ss to apedeiksan ksekathara nomizw!

Kyuubi)NineTail
28-08-2010, 04:36 PM
den simfwnw me afto to abuse katholou

Fa1l3n.Ang3L.
28-08-2010, 05:17 PM
Δεν ήσουν namespoofer. Το είχα κοιτάξει πριν το game αν και μέσα στο game είπες ότι είσαι...

ημουν Name spoofer... και αυτο ειναι γεγονος. Τι να πω δε πιστευω να εχει κανεις acc kotoules πανε κανε New acc να δεις.





Γι'αυτό δεν άντεξες και είπες να με κάνεις report γιατί παραήταν καλό το game... Παρακάτω θα αποδείξω ότι είναι fail το abuse.

τι ειναι αυτα που λες man? δε σε πιανω? καλο ηταν το game 5v5 "περιπου ως το τελος" χωρις Leaves στο ελεος.
report kανω γτ πιστευω ειναι abuse. τελος.








Είπα ότι θα δω μετά το game το replay και αν είχε γίνει backdoor θα περνούσα το ban.
Λες ψέματα γιατί έκανα muteall και όχι mute σε εσένα και επίσης δεν σε απείλησα όπως φαίνεται :)


Το mute στο έριξα ένα λεπτό αργότερα γιατί συνέχιζες να λογομαχείς, ενώ με όσα είχα πει είχα δώσει τέλος στο θέμα.

Kαταρχιν μην πιανεσαι απο λεξεις κ παραποιεις την αληθεια για να προκαλεσεις εντυπωσεις...
Ακους εκει : "Λες ψέματα γιατί έκανα muteall"
ενα κ ταυτο. το θεμα ειναι οτι προσπα8ω να εξηγησω τι εγινε μεσα στο game.. k με mutareis εστω κ με Muteall.
Eγω το θεωρησα απειλη οταν λες μετα το τελος του game θα κανω τα ban... το αφου θα δω τι εγινε ειναι ψιλα γραμματα... για εμενα...
Οσο αφορα το mute μετα απο 1 λεπτο... εγω δεν συνεχισα οι δικοι σου ξεφυγαν... εγω απλα απαντουσα στον τονο που μου μιλουσαν... τουβλο με ειπαν , ζωα τους ειπα.




Συνεχίζεις σκόπιμα να παραποιείς την αλήθεια. Όσα λες στο abuse είναι πέρα για πέρα αναληθή.

δυστυχως δεν κρατησα το chat! εγω θα τα εβαζα ολα οσα ειπωθηκαν...



Για πρόσεξε τι έκανες στο δεύτερο screenshot... Backdoor = gameruin | στο gameruin κάνουμε kick + ban όπως φαίνεται και στο replay.

mlkies... ωραια... μπαινω σπαω Mid. Παταω lothars k βγαινω απο βαση κ παω απ εξω κ βαραω tw απο 3 line Πανω... Σωστο το Κιck k to ban... δεν αντιλεγω.
αλλα που ηξερες αφου ημουν με lothars οτι απλα δεν εμεινα μεσ στη βαση κ πηγα να σπασω πανω ?
κ Kickares... τα creeps απ εξω δεν με ειδαν μονο οι archers οταν χτυπησα tw αποδειξε οτι μεχρι εκεινη την ωρα ειχα ανοιχτο το Lothars.
Παντως το tw πανω regen δεν εχει...






Η απόλυτη ειρωνεία...

Συμφωνω παρασυρθηκες απο ta teamm8s σου k πηρες αποφασεις συμφωνα με τα λεγομενα τους. κ χωρις να δεις εσυ ο ιδιος... ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΜΕ ΜΑPHACK ΟΚ εκει παω πασο.
Σου ειπα spoof ηταν κανε !stats το acc. 1 ή 2 game να χει ειλικρινα δε με νοιαζει... Αυτο που με νοιαζει ειναι να προσγειωθειτε λιγο!!!

FoNo_MaNia
28-08-2010, 05:24 PM
http://cazisoft.com/wp-content/uploads/2009/09/pwned.jpg

Fa1l3n.Ang3L.
28-08-2010, 05:28 PM
1.

Efoswn mpikes mid me creeps, mporeis na spaseis tower k racks. Omws esi meta, vgaineis apo ti vasi k pas apo panw na spaseis! Auto vevaia thewreitai backdoor k afou epimeneis oti den einai ( kata tin apopsi s) einai gameruin=kick + ban... Ta ss to apedeiksan ksekathara nomizw!

Σεβαστα ολα οσα λες... απο μενα.

2.

den simfwnw me afto to abuse katholou
ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις δει καν το replay... spammer εισαι. κ γλυφτης. 100αδες θα βρεθουν να που οτι ειναι fail abuse... δε με νοιαζει. Εαν εχεις να πεις κατι ουσιωδες πεσ'το αλλιως qq σου.

meepeises
28-08-2010, 05:34 PM
Αφου εφυγες εξω απο τη βαση και πηγες απο αλλο lane να σπασεις αυτο ειναι bd και τιμωρειται με ban-kick.
Οτι παραπανω και να πουμε ειναι περριτο. Δεν υπαρχει abuse.


Admin Abuse Rejected
Topic Closed.