PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Sn0w_Bl4cK



Tr3l0s)
03-09-2010, 12:57 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin:sn0w_bl4ck

* Game Name:ar***

* Παράπτωμα του Admin:Me ekane ban epeidh m epese h sundesh k o filos mas o sn0w uposthrizei oti efuga etc!

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:30 k meta

Sn0w_BL4cK
03-09-2010, 01:30 PM
Πότε να γελάσω; Τώρα ή μετά;
Συγνώμη κύριε "Τρελέ" έχεις το θράσος μετα απο απειλές μέσω /w τολμάς να μου κάνεις και abuse;
Πού θές να ξέρω πως είσαι Admin; Usar-ες command κατα την διάρκεια του Game; εννοώ σε times που δεν είμουν αφοσιωμένος στο battle aka "Πορωμένος"; πές μου να καταλάβω!
On Topic, είσαι admin και λογικά θα πρέπει να σου το βγάλουνε το ban.
Δεν έχω τίποτα άλλο να πώ! Απλά είναι λίγο άκυρο το Admin Abuse...!
Άν θέλετε τίποτα άλλο να πώ πείτε το!



P.S.: Δεν νομίζω να πιστεύεις ακόμη πως είμαι για 2 lvl warn...! (Όπως σαν αυτό που μ απειλούσες μέσω /w!)

S.L.I.C.E
03-09-2010, 02:18 PM
Demote him asap kati tipoi san kai tn snow katastrefoun tin piatsa.
lvl 3 warn toulaxiston!

Tr3l0s)
03-09-2010, 06:23 PM
OOOOOO ta misa na mou lege!! :P Mipos na kaneis rename ? kalo akougete Sn0w_vl4ck axax xD

Ontopic.. sto chat pantos den fenete oute na leavaris oute na tros ban..gt? :s

Γιατι επεσα απλο ειναι ο snow εχει το replay!

Sn0w_BL4cK
03-09-2010, 06:52 PM
Απορω οι φιλοι σου σου εχουν πει οτι εισαι αστειος???φυσικα και usara commands και στο lobby ακομα, και στο /w δεν σε απειλησα ισα ισα σου μιλησα κανονικοτατα και εσυ μου ειπες ευθαρσος "παρατα με" δεν σε δικαιολογη τιποτα mr snow_vlaks!!
Πρώτον, με πιο δικαίωμα με αποκαλείς mr snow_vlaks? με το δικαίωμα της τρέλας; αν είσαι οκ τότε, σε συγχωρώ...
Δεύτερον, η αλήθεια είναι πως σε είπα "ρε φίλε" και στην συνέχεια "παράτα με" μέσω whisper αλλά το γιατι δεν μας το λές! Μήπως να το πώ εγώ; ή δεν μας συμφαίρει; Τέλος πάντον η αιτία είναι πως ενώ έπεζα με έπριζε με whispers του τύπου "Πόσο νομίζεις θα είναι το warn που θα φάς?", "Πάνε δές το ποστ", "Θα τα πούμε μετά στο φόρουμ" κλπ...


Γιατι επεσα απλο ειναι ο snow εχει το replay!
Ναί το έχω και εάν χρειαστεί το κάνω και upload, βέβαια εάν μου ζητηθεί απο staff.

Tr3l0s)
03-09-2010, 07:27 PM
Πρώτον, με πιο δικαίωμα με αποκαλείς mr snow_vlaks? με το δικαίωμα της τρέλας; αν είσαι οκ τότε, σε συγχωρώ...
Δεύτερον, η αλήθεια είναι πως σε είπα "ρε φίλε" και στην συνέχεια "παράτα με" μέσω whisper αλλά το γιατι δεν μας το λές! Μήπως να το πώ εγώ; ή δεν μας συμφαίρει; Τέλος πάντον η αιτία είναι πως ενώ έπεζα με έπριζε με whispers του τύπου "Πόσο νομίζεις θα είναι το warn που θα φάς?", "Πάνε δές το ποστ", "Θα τα πούμε μετά στο φόρουμ" κλπ...


Ναί το έχω και εάν χρειαστεί το κάνω και upload, βέβαια εάν μου ζητηθεί απο staff.

Διακρινεις καμια απειλη?

lord_fe4n0r
03-09-2010, 07:58 PM
kurie snow ena screenshot me auta ta "apeilitika" wispers exeis na paratheseis?
afou exeis kratisei to replay logika perimenes kapoio analogo thread tha exeis kai ta screenshots swsta?
gt xwris kapoia apodiksh de boroume na isxiristoume oti kai sy eleges aerologies se wispers?
xwris na thelw na parw to meros kapoiou poios o logos na les ti sou eipe se wispers an de boreis na to apodikseis?

dn_eimai_banned
03-09-2010, 07:59 PM
+1 sto unban tou trelou,omoos den nomizo oti ti8etai 8ema abuse,opote -1 sto abuse apo mena

L3stat
03-09-2010, 10:27 PM
Το score του tr3l0s) ήταν 5/5/10 σε Κ/D/A αντίστοιχα.Δεν μου φαίνεται ότι υπήρχε λόγος να κάνει rage-plug.


Στον admin Sn0w_Bl4cK δεν θα δοθεί κάποια ποινή,αλλά στο μέλλον να είσαι πιο προσεχτικός με τα bans.
Δεν θα υπάρξει ξανά η ίδια επιείκεια.

tr3l0s) unbanned.


Denied.