PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse :Ho0lz) , Artour-Kamelot , Daskalos_Smouts , DrEaMtAsTe , Howard-



Alonis
07-09-2010, 03:31 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου User: Howard-

* Game Name:AP*****

* Παράπτωμα του User:MapHack,Manners

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:37ο Λεπτο Manners : Ητανε Roshan οι Sentinel και εγω ειχα Morphling και εκανα Wave στον Roshan πηρα το AEGIS και εφυγα,και εγραπσα ευχαριστω,ο Κυριος Howard- θεωρισε σωστο το να βρισει την μανα μου λογο αυτου : "To χρωστουσα στην μανα σου το aegis απο χτες που την πεθανα στο γαμησι"

Τωρα το MAPHACK ειναι πολυ πηθανο,επιανε ακυρα ultis οπως στα αρχικα λεπτα,η οταν εβαζε ο Goblin Techies βομβες παντα αλαζε Lane λες και το ηξερε,να εξεταστει παρακαλω, Ευχαριστω.

KoNaMiGr
07-09-2010, 03:54 PM
"To χρωστουσα στην μανα σου το aegis απο χτες που την πεθανα στο γαμησι"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Ο HOWARD- AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA TI ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΑΚΡΥΣΑ.

Alonis
07-09-2010, 06:16 PM
HA-HA-HA δεν νομιζω πως ειναι αστειο :) αν εισαι στο επιπεδο του ενα μεγαλο GRATZZZZZ Για την χαρουμενη προταση που τοσο σου αρεσε. απο κοντα δεν νομιζω να ξεστομιζε κατι τετοιο γιατι δεν θα ηξερε το επομενο λεπτο που βρισκετε:) οποτε θα αρκεστω στο BAN του. ευχαριστω

beelz3bub.
08-09-2010, 03:38 AM
Exei mh o ancient.

j3ns3n
12-09-2010, 10:19 PM
Οι users Ho0lz) - Artour-Kamelot - Daskalos_Smouts γίνονται ban για leave.

Ο user DrEaMtAsTe γίνεται ban για afk.

O user Howard- γίνεται ban για manners και όχι για maphack.. (δεν έχει κάνει χρήση λογισμικού maphack)

36:18 [All] Howard-: to xrWstousa stin mana sou to aegis vasika giati tin pe8ana sto g*m*si x8es
36:21 [All] Howard-: opote parto esy

User Abuse - Solved
Topic - Closed