PDA

View Full Version : [RETIRED] V3noM)



V3noM)
07-09-2010, 04:16 PM
Όνομα : Γιάννης

Battle.Net Acc : V3noM)

Msn : ultimatedotas@hotmail.com

Ηλικία : 18

Hometown : Θεσσαλονίκη

Τόπος διαμονής : Toronto,ON Canada

About DotA : DotA παίζω 4-5 χρονια τώρα. Το πρώτο μου game το έπαιξα παλαιότερα στο περίφημο net cafe info2000. Oταν είδα να το παίζουν κάτι μεγάλα παιδιά εκεί στο net μου φαινόταν απλά τρισάθλιο! Έγινε όμως το μοιραίο και έκατσα να παίξω με ένα παιδί μια φορα for fun. Πρώτος μου hero Sniper ! Πρώτο μου item ? Mask of Madness ! xD Είχα μάθει που ήταν η συνταγή και επειδή δεν ήξερα και αγγλικά απλά έκανα πάντα MoM. Aρχισε να μου αρέσει το παιχνίδι και να παίζω λιγάκι πιο συχνά μονος μου σε public στο bnet. Αργότερα έπεισα και μερικούς άλλους φίλους και αρχίσαμε να παίζουμε παρέα όλοι μαζί. E μετά όλα τα αλλα είναι αυτονόητα μιας και όλοι τα έχουμε ζήσει .. Έπαιρνα κάθε μέρα λεφτά από τους γονείς μου να πάω σε net cafe να πάρω τη δόση μου ! Αγαπημένοι ήρωες ? Blinkers , wind walkers και γενικά κάτι που να ξεφεύγει για να μην δίνω απλόχερα πάνω από 5 death σε κάθε game.^_^

About Με : Είμαι και εγώ πλέον φοιτητής μακριά από το σπίτι μου και απολαμβάνω την ελευθερια ! Μου αρέσει να περνάω τη ελεύθερο χρόνο μου στο pc και να παίζω καμια dotitsa άμα υπάρχει χρόνος και διάθεση. Αγαπάω τη μουσική, την vodka, τις ταινίες και γενικά να περνάω καλά ! Είμαι πολύ ήσυχος τύπος και τα πάω με όλους καλά. Έχω πόλους γνωστούς και θέλω να γνωρίσω και άλλους. Φίλους? λίγους.. εχθρούς? 0 (Ελπίζω να μην αποκτήσω ποτε). Δεν μου περνάει από το μυαλό κάτι που να θέλω η πρέπει να προσθέσω πάντως άμα έχετε κάτι να ρωτήσετε μην διστάσετε να το κάνετε !

About Community : Είμαι Moderator και αυτή την θέση την ήθελα ακρετό καιρό μπορώ να πω. Αρχικά μου πρότεινε ο Ανώνυμος να τον αντικαταστήσω αλλα όταν το άκουσα άρχισα να σπαμμαρω τον sod.killer περισσότερο απότι τον σπαμμαρα πιο παλιά να πει καμια καλή κουβέντα στους "πιο πάνω" για μένα. Τώρα μου δόθηκε η ευκαιρία και θα κάνω ότι χρειαστεί για να φανώ αντάξιος αντικαταστάτης του sensitivity και να βγάλω ασπροπρόσωπους όλους αυτούς που πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν αυτή τι θέση.

Αυτά από μένα.

Feel free to ask ,

Best regards .

Γιάννης

DoNt_CaRe
07-09-2010, 04:21 PM
Αγαπημένοι ήρωες ? Blinkers , wind walkers και γενικά κάτι που να ξεφεύγει για να μην δίνω απλόχερα πάνω από 5 death σε κάθε game.^_^

Ela omws pou kai me goandar kai magina ta deaths tou einai 10+.
Prepei na ma8eis na farmareis kai ase ta imba-escapes.
Kalh tuxh sto staff.

meepeises
07-09-2010, 04:42 PM
Welcome m8!

Anwnimos
07-09-2010, 04:45 PM
LALALALALALLA ANWNIMOS THE BEST!

Good luck :)

Jok3rak1
07-09-2010, 07:11 PM
Hi leme . good luck V3nomara) skistous :p

Korakius
07-09-2010, 07:32 PM
Καλη τυχη φιλε σου ευχομαι!
Welcome!

dJD3ck
07-09-2010, 07:53 PM
poooo Failerrrrrrrr XD egines kai staff tromara s :D

pantos G.L isws to aksizeis gt eisai kalo paidaki :P

InHumanity
07-09-2010, 10:25 PM
Welcome μικρή Καναδέζα και GL :p

prot0n0s
07-09-2010, 11:00 PM
v3nom) o staffas :) xxaxa ....GL m8 ante kai ligo pio active me kana nlvenom gia games ...giannare

Kapsalas
07-09-2010, 11:08 PM
Μαγκια ειναι να ξευφευγεις με τον πιο αργο ηρωα χωρις mανα!
Forever yours συνονοματε! :D free support σε οτι θες (οχι οτι θα το χρειαστεις!)





ΥΓ σε λιγα χρονια θα με δειτε ντυμενο pro (το ονειρευομαι)

Sn0w_BL4cK
07-09-2010, 11:42 PM
About DotA : DotA παίζω 4-5 χρονια τώρα. Το πρώτο μου game το έπαιξα παλαιότερα στο περίφημο net cafe info2000. Oταν είδα να το παίζουν κάτι μεγάλα παιδιά εκεί στο net μου φαινόταν απλά τρισάθλιο! Έγινε όμως το μοιραίο και έκατσα να παίξω με ένα παιδί μια φορα for fun. Πρώτος μου hero Sniper ! Πρώτο μου item ? Mask of Madness ! xD Είχα μάθει που ήταν η συνταγή και επειδή δεν ήξερα και αγγλικά απλά έκανα πάντα MoM. Aρχισε να μου αρέσει το παιχνίδι και να παίζω λιγάκι πιο συχνά μονος μου σε public στο bnet. Αργότερα έπεισα και μερικούς άλλους φίλους και αρχίσαμε να παίζουμε παρέα όλοι μαζί. E μετά όλα τα αλλα είναι αυτονόητα μιας και όλοι τα έχουμε ζήσει .. Έπαιρνα κάθε μέρα λεφτά από τους γονείς μου να πάω σε net cafe να πάρω τη δόση μου ! Αγαπημένοι ήρωες ? Blinkers , wind walkers και γενικά κάτι που να ξεφεύγει για να μην δίνω απλόχερα πάνω από 5 death σε κάθε game.^_^

Σαν να κοιτάω το Προφίλ μου... (εάν εξερέσεις τα αγγλικά και τον 1ο hero :))
Συγνώμη δεν μπορώ να συγκρατιθώ αλλα...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
UNBELIEVABLE Δεν μπορώ να συνιθίσω στην ιδέα πως είσαι staff!!!
Δεν πιστεύω να με ξεχάσεις μπούφο... ούτε να πάψεις να με θαυμάζεις όπως ο Meepeises!
Πάντος το γλύψιμο έχει αρχήσει απο κάπιους και είναι ολοφάνερο :)

LoCoFtW
07-09-2010, 11:59 PM
Gl V3noM) αν και τωρα που εγινες σταφ θα μας κσεχασεις τους απλους υσερς , και δεν θα εκτιμας πια το imba feed που κανω στα games :) GL !!!!

VooDooLoVE
08-09-2010, 09:09 AM
Good luck sto neo sou posto os moderator.! Episis ithela na rotiso an ekei pou spoudazeis exeis vrei atoma na paizete dotes...! Opos kai na xei to dotarisma tin thelei tin parea.!

V3noM)
08-09-2010, 09:27 AM
Όσο απίστευτη ιστορία και να ακούγεται έχω γνωρίσει ένα παιδί που dotarei. Έχουμε ακριβώς το ίδιο παρελθόν ! Αλβανοί , ζήσαμε 12 χρονια Ελλάδα (αυτός Πειραιά) και γνωριστήκαμε εδώ πέρα ! Όμως δεν το ευχαριστιέμαι να παίζω μαζί του γιατί την έχει δει κάπως gossas και θέλει να παίζω πάντα support και να τον ντύνω! He is a garena noob. Αυτό πιστεύω φτάνει! Αλλα είναι ένα πολύ καλο παιδί και πέρα από την dota κάνουμε πολύ παρέα και χαβαλέ! :D

Και σας ευχαριστώ όλους σας για το support και το καλωσόρισμα !!

EnemyUnseeN
08-09-2010, 10:17 AM
Kalosorises kai kali tixi,tha tin xreiasteis me mas pou emplekses :P

T2]eNiaC_
08-09-2010, 10:51 AM
Apapa !!! :D
Ante tyxere 8a se vazoun na klineis posts me tis wres...alla prosexe mi se analavei o meepeises lucky boy !

V3noM)
08-09-2010, 11:03 AM
;314994']Apapa !!! :D
Ante tyxere 8a se vazoun na klineis posts me tis wres...alla prosexe mi se analavei o meepeises lucky boy !

Ωχ! ... Τι πρόσεχε ... με έχει αναλάβει ήδη ... προς το παρών του κάνω τα θελήματα στα acc swap/admin apl

EnemyUnseeN
08-09-2010, 11:11 AM
Ωχ! ... Τι πρόσεχε ... με έχει αναλάβει ήδη ... προς το παρών του κάνω τα θελήματα στα acc swap/admin apl

E ti perimenes na kaneis to staff douleuei dn kathetai (to miso apauto toulaxiston :D ) opote kane ta thelimata kai mn les polla.(plk kanw mn pareksigitheis ^^)

V3noM)
08-09-2010, 11:14 AM
E ti perimenes na kaneis to staff douleuei dn kathetai (to miso apauto toulaxiston :D ) opote kane ta thelimata kai mn les polla.(plk kanw mn pareksigitheis ^^)

Αλλα θελήματα εννοούμε εμείς .. τελοσπάντων δεν παρεξηγώ no worries.

small_H0uz0uris
08-09-2010, 11:48 AM
Καλώς όρισες στο staff , καλό κουράγιο :)

konops
08-09-2010, 11:55 AM
welcome to the dota jungle mate :)

DaRkShInEsS
08-09-2010, 03:37 PM
welcome to the club Rokai !! :D
Pes m to garena name tou filarako sou , dioti pezo eki 2 xronia kai ksero polla atoma :)

erwtas_
09-09-2010, 12:20 AM
Hometown : Θεσσαλονίκη
Oxi pou den thasouna kiesi apo thes/niki


δεν ήξερα και αγγλικά

ENW TWRA POU EMATHES E? E BELIVER? HAHAHAHAHAHAHA


Αγαπημένοι ήρωες ? Blinkers , wind walkers και γενικά κάτι που να ξεφεύγει για να μην δίνω απλόχερα πάνω από 5 death σε κάθε game.^_^
Akoma paleyw na min nauagaw alla distixws to success rate mou einai 3%

ksexases mia protasoula alla toftiaksa egw klain:)

GIANNARA SAGAPAME RE. Banare tous olous. Shitlastere olo to univerCe hahahahhahahaha
GL re bro, ypomoni thelissi kai ton erwta stin f.list. Tpt allo den thes na pas mprosta :D

i-PsyBlokos_ViP
09-09-2010, 01:01 PM
Welcome...Sou Euxomai Ta Kalutera :)

pLAStik-MaideN
09-09-2010, 01:43 PM
Welcome Yannh kai gl kai pali!
Info epeza kai egw re mlk. Twra ilikia kapou 11-12 xronwn den les? Kai gw pigena info kai epeza td! Thn DotA thn anakalipsa sta e-global. Thimame ta info2000 ta legame "lefterhs" xD
Xaxaxax!

BillyTheKid
09-09-2010, 04:29 PM
kalh douleia kai kalh dunamh polu kalh epilogh!an to onoma sou to exeis parei kai apo to sugrothma(an kai me photo armin duskolo to kovw) gamw!welcome to hell!

ksaplostras
17-09-2010, 06:34 PM
Welcome and enjoy !! :D

Ripper_Awakened
17-09-2010, 07:26 PM
Trele v3nom. Sou Efxome kali Doulia .