PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse: petroulaaa



Oti_Nane
13-09-2010, 10:59 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: petroulaaa

* Game Name:ap kati

* Παράπτωμα του Admin: ekane ksero kick xwris logo

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: 1-2 min

kaneton demote to suntomotero ty

Dean.Winchester
13-09-2010, 11:12 PM
re c mipos to game itan diko?k dn itan apo ta bots mas? an itan ta bots iparxei sigoura abuse..an oxi qq
(tha ithela kapios na me pei p koitame gia na doume an to game to ekane autos(ime ligo asxetos me auta dn poli asxoloume)

PLigwmenh_PLigi
13-09-2010, 11:44 PM
nomizw pws einai apo ta bots tis nol. an kanw lathos diorthwste me. loipon , proteinw DEMOTE ston admin petroulaaaa gt ekane anaitio kick mono kai mono gia to "sks" kai to mid.

petroulaaa
13-09-2010, 11:57 PM
den nomizw oti einai mono gia to "sks"..kai oute kan gia to mid.
apla gt zitaw share eno 8a mporouse na mou pei oxi...kai mou leei sks kai vouloseto..
apla pistevw oti ka8e paidaki me 0 games..mpenei na spasei ta nevra tou ka8e paixti.
kai na leavarei sto telos..pistevw oti eitan la8os i kinisi m apla i ipomoni exei kai ta wria tis..
ka8imerina ginaite afto me ta 0 games na mpenei kapoios na vrizei kai na leavarei sto telos..
giafto ekana kick..kai end katef8ian..kai koitaxte ligo ton viper)(ADMIN) apla ti mou leei molis arxizei to game..dld an den eimoun egw(admin)ti 8a mporouse na eixe kanei se afto to game o sigkekrimenos..

AntonyPlaitis
14-09-2010, 12:04 AM
Αν δεν σου αρεσουν οι 0 games players, κατα την γνωμη μ δεν χρειαζετε αγορι μ να παιζεις στο ελεος, οποτε δεν χρειαζεσαι και τα admin rights...

Το να κανεις ετσι ξερα kick, δεν δικαιολογειτε απο τα 0 games... απλα δεν υπαρχει βαση σε αυτο που εκανες.. το Μute για αυτο το λογο υπαρχει.

Δεν ξερω αν το Warn ειναι αρκετο στην προκειμενη μιας η πληρης αγνοια των rules ειναι εμφανεστατη.

Copy Paste απο το apply σου:

"Have you read the rules and agree to follow them? tous exw diavasei kai simfonw 100%

How do you react/behave when you're under pressure? paramenw psixremos gt pistevw eimai arketa empiros"

+1 se Demote imo.

electro
14-09-2010, 12:10 AM
Ap'oti fainetai edw o filos mas den exei tin katallili ipomoni pou armozei se admin! Apo ti stigmi pou eipes pws tha paikseis to rolo tou admin , prepei na eisai 10 fores pio ipomonetikos file. Den itan tropos autos gia kanena logo...

Share AN thelei s dinei! O tropos pou s apantise den itan swstos k den to amfisvitei kaneis auto. Tha mporouses na ton sinetiseis kanontas tou mia proidopoiisi. Akiro to kick s( mono se game ruin/afk kaneis kick opou k sinodeuetai me apokleismo tou paikti=ban).

Sinopsizontas: Agnoia kanonwn+anaitio kick + end ( tha ithela na pw den exei parelthon alla edw iparxei ena ptaisma => http://www.mymgn.com/board/showthread.php?39778-SOLVED-User-Abuse-petroulaaa-timotheos5d-sasa_bastaaa-S(p)D-n-IcedPwN-amp-OlgaFa&highlight=petroulaaa ) 2 lvl warn me aperigrapti epeiikia!!!

Oti_Nane
14-09-2010, 12:48 AM
i ipomoni exei kai ta wria tis..

pia upomoni re karnivale?? kai apo pou ews pou einai o allos anagasmenos na sou valei share?? an einai dunaton , ase pou uparxei to mute kai to warn...ala esi oxi , ekei ksero kick oti nane

lord_fe4n0r
14-09-2010, 08:30 AM
ektos apo to lathos kick pou egine vash tou rule:
1.12 Use of the !kick command

The use of the !kick command is allowed only in cases of gameruining (see rule 1.3) and should be applied only by the owner of the game. The use of that command should be followed by the ban of that player. The rule also applies to those being afk more than 5 minutes in total.

tha prepe na ginei kai ban,pragma pou den egine

dld exoume kai leme an gia kathe paraptwma borouse na dextei 1 warn tha eixe:
1 warn gia anarmosth suberifora san admin
1 warn gia lanthasmenh xrisi tou command !kick
1 warn pou den akolouthise ban to kick
an sunopsisoume ta parapanw o admin tha dexotan 3 lvl warn pou odigei se demote
auta apo mena, ty

GueRNiCa
14-09-2010, 10:44 AM
Auth h periptwsh vgazei matia...Apla o sugekrimenos admin h dn 3erei tous kanones h tous agnoei apoluta kai 8ewrei epeidh egine admin kanei oti 8elei ...Kati tetoioi xalane ta games ....+1 demote

AmG-
14-09-2010, 11:32 AM
x8es epe3a me ton admin petroulaaa kai dn ipir3e kanena problima,

an omos egine etc

!Demote

volakas
14-09-2010, 02:00 PM
Υποτίθεται η ύπαρξη του admin σε ένα παιχνίδι θα το βελτιώνει,θα βάζει σε τάξη παίκτες που χρειάζεται να μπουν και θα τιμωρεί αυτούς που παραβαίνουν τους κανόνες.Με ένα απλό mute είχε λήξει το θέμα αλλά επέλεξες αντί να κάνεις καλύτερο το game να το καταστρέψεις για ένα sks kai voulose to.Είσαι το υπόδειγμα admin που δυσφημίζει το είδος.+1 για demote.

t3rminator]stelaras
14-09-2010, 02:40 PM
gia mena admin san ton viper oi opioi lene sto chat tetia pramata prepei n trwne apla demote .. dn ginete auta p apaitoun oi admin, diladi: kalo - sobaro gameplay k manner na ta kanoun oi idioi .. oso gia ton admin petroula epeidi exw mpei arketes fores se game mazi t dn exei dwsei aformi gia polla-polla... etsi ena demote ston [viper admin ] 8a itan kalo ... to paidi p eipe <<sks k voulwse to >> mporouse n exei faei k ena poli wraio dikao ban.. dn mporw n pw oti i kinisi tou petroulaa itan kali alla mporouse n perimenei n dei to gameplay twn pextwn p kickare .. -1 sto demote tou petroulaa

Oti_Nane
14-09-2010, 02:58 PM
stelaras;319554']gia mena admin san ton viper oi opioi lene sto chat tetia pramata prepei n trwne apla demote .. dn ginete auta p apaitoun oi admin, diladi: kalo - sobaro gameplay k manner na ta kanoun oi idioi .. oso gia ton admin petroula epeidi exw mpei arketes fores se game mazi t dn exei dwsei aformi gia polla-polla... etsi ena demote ston [viper admin ] 8a itan kalo ... to paidi p eipe <<sks k voulwse to >> mporouse n exei faei k ena poli wraio dikao ban.. dn mporw n pw oti i kinisi tou petroulaa itan kali alla mporouse n perimenei n dei to gameplay twn pextwn p kickare .. -1 sto demote tou petroulaa

ti akrivws ekana dld pou prepei na faw demote ?kai ta "asxima" manners m pou ta eides , ase to gameplay pou den exei kamia sxesi , kai siga min faei ban o alos epeidi eipe sks kai voulwseto.... re den pas kala....

Tr3l0s)
14-09-2010, 02:59 PM
den nomizw oti einai mono gia to "sks"..kai oute kan gia to mid.
apla gt zitaw share eno 8a mporouse na mou pei oxi...kai mou leei sks kai vouloseto..
apla pistevw oti ka8e paidaki me 0 games..mpenei na spasei ta nevra tou ka8e paixti.
kai na leavarei sto telos..pistevw oti eitan la8os i kinisi m apla i ipomoni exei kai ta wria tis..
ka8imerina ginaite afto me ta 0 games na mpenei kapoios na vrizei kai na leavarei sto telos..
giafto ekana kick..kai end katef8ian..kai koitaxte ligo ton viper)(ADMIN) apla ti mou leei molis arxizei to game..dld an den eimoun egw(admin)ti 8a mporouse na eixe kanei se afto to game o sigkekrimenos..

Γενικα εισαι απαραδεκτος υπαρχει και αλλος τροπος να χειριστεις αυτα τα θεματα.....προτεινω demote!

PS:διορθωσε την ορθογραφια σου!

volakas
14-09-2010, 04:10 PM
stelaras;319554']gia mena admin san ton viper oi opioi lene sto chat tetia pramata prepei n trwne apla demote .. dn ginete auta p apaitoun oi admin, diladi: kalo - sobaro gameplay k manner na ta kanoun oi idioi .. oso gia ton admin petroula epeidi exw mpei arketes fores se game mazi t dn exei dwsei aformi gia polla-polla... etsi ena demote ston [viper admin ] 8a itan kalo ... to paidi p eipe <<sks k voulwse to >> mporouse n exei faei k ena poli wraio dikao ban.. dn mporw n pw oti i kinisi tou petroulaa itan kali alla mporouse n perimenei n dei to gameplay twn pextwn p kickare .. -1 sto demote tou petroulaa

O viper γιατί να γίνει demote δεν κατάλαβα;Η petroula έκανε το kick σε περίπτωση που δεν είδες καλά στο replay και το γεγονός ότι η petroula δεν έχει δώσει αφορμή δεν σημαίνει ότι δεν έσφαλε στην προκειμένη περίπτωση.Μάλλον φιλαράκι τou είσαι και ενώ μπήκες για support εκθέτεις και τον εαυτό σου,καθώς αν ήξερες τα rules θα είχες καταλάβει πόσο σοβαρό είναι αυτό που έκανε.

SaRDaNaPaLoS_QQ
14-09-2010, 04:58 PM
apo ta pia xontra abuses

+1 sto demote

nauagio
14-09-2010, 07:39 PM
apla pistevw oti ka8e paidaki me 0 games..mpenei na spasei ta nevra tou ka8e paixti

Αν πιστεύεις κάτι τέτοιο μπορείς να μας πείς και να βγάλουμε τα admin rights που έχεις.Το 0 games δεν λέει τίποτα από μόνο του.


apla gt zitaw share eno 8a mporouse na mou pei oxi...kai mou leei sks kai vouloseto.

Τον κάνεις mute,μετά unmute και αν συνεχίζει ban.To kick γιατί?

Όσο για τον viper) :


(00:14) viper): poo
(00:17) viper): ti m mpeneis
(00:18) viper): se game?
(00:22) viper): egw pws tha kanw mlkies?
(00:31) petroulaaa: paw mid
(00:31) Gay.And.Proud: paw mid
(00:37) petroulaaa: :S
(00:39) viper): me void mid?
(00:41) viper): lol noob
(00:43) petroulaaa: y
(00:45) petroulaaa: me void mid
(00:55) viper): ti les more
(00:57) viper): me void mid
(00:59) viper): pas kala?
(01:10) petroulaaa: poli milas
(01:15) viper): tha se rwtisw?
(01:36) viper): ela
(01:36) viper): dw
(01:38) viper): min trexeis
(01:40) viper): ela mori kota
(01:47) viper): ?

Θεωρώ ότι είναι πλάκα μεταξύ admin.Αν και μπορώ να πώ ότι δεν μου αρέσει πολύ το ύφος σου viper)


O admin petroulaaa δέχεται 2 lvl warn για αναίτιο kick και end.

petroulaaa μπορείς να το δεις σαν μια δεύτερη ευκαιρία,δεν θα ανεχτούμε τιπότα άλλο ξανά.

viper) όπως σου είπα και πιό πάνω προσοχή στο ύφος σου.

Admin Abuse Accepted

Case Solved

Topic Closed