PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Lion-S3



ban_plz_asap
15-09-2010, 06:18 PM
Admin Application : Lion-S3
Personal Info

Your name: Kousounadis dimitrios

Age:24

Your country:ellada,thessaloniki

Occupation: emporoploiarxos emporikou nautikou (anthypoploiarxos)

Spoken languages:ellinika agglika,ispanika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info

460 sto eleos, kai arketa stin allstars

Battle.Net Account: Lion-S3

Former experience and/or safelisted channels: -

Your activity and average playtime each week: pezo sigoura 55-60 wres tin evdomada

Which time of the day you usually play: sinithos pezo bradi alla polles fores mesimeri-apogeyma pou pao gia kafe sto magazi ston internet kafe pou douleua

How long you have been playing DotA: dota paizw giro sta 4 xronia

Your ability to communicate with others: pisteyo oti einai poli kali kai prospatho na iremo ta pneymata
ingame mia kai einai paixnidi kai i ousia einai na pername kala mesa apo auto

Have you read the rules and agree to follow them? Exw diabasei tous kanones k sumfwnw me autous

How do you react/behave when you're under pressure? otan briskomai upo piesi basizomai stin logiki alla epeidi exw mathei sto ploio na leitourgo ypo piesh auth me afinei pagera adiaforo in game my motto (just play)

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) kanena problima apolitos

Is there anyone who can vouch for you?no_spam, amg-, sab , laspis , ax_naivasanisou ,lord_fe4nor , fusis_ kai arketoi alloi pisteuw :P

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) nai bebaia


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: thelo na gino admin giati se para polla games sto eleos pou pezo iparxoun problimata leaves,afk ,bad manners pou xalane ta games kai tha ithela na boithiso oste na meiothoun auta ta provlimata

Why should we pick you and what can you offer to us: tha me dialegate pisteyo giati exo arketi empeiria eimai arketes ores online kai pisteyo mporo na kano ena game na dieksaxthei omala oste na perasoume oloi eyxarista , opws eipa poio panw exw arketa xronia sto kourmpeti

A few things about yourself:eimai arketa epikoinwniakos , kai pisteuw oti exw nadwsw arketa kala pragmata apo to xaraktira mou sto game k oxi mono alla kai se kapoion o opoios tha mou zitisei tin voitheia mou!!

Additional information:Na exete oli mia kali mera k pisteuo na ginw dekto to application mou
euxaristo pou me akousate !!!!

axioupoli
15-09-2010, 06:22 PM
supportaro gia na min me vrei kana kako aoe kai exoume kai alla meta!!! +1 STON LION-S3 TON TRELO ARIANO ME TON APISTEUTO XARAKTIRA KAI HUMOR.

no_Spam
15-09-2010, 06:27 PM
me ton mitso eimaste filoi apo real kai exoume paiksei pano apo 600 games mazi me ayto to akk kai me alla pou eixe palaiotera, good player good manners pisteyo aksizei gia admin kai oti tha kanei poli
kali douleia +1 apo mena gl bro (kako aoe se opoion den supportarei)






no_Spam

AmG-
15-09-2010, 06:36 PM
!support ton LioN. einai clan mu an dn ton kanete 3erete Le plat ;) .... AoE auta apo mena



Me agaph
AmG-

Chatrix
15-09-2010, 07:09 PM
SUPPORTTT,afou t pedi einai gamaw mwre<3

r3l4x3r
15-09-2010, 07:33 PM
to paidi den ine gamaw ine aoe kako mi ton kanete admin :P
mia xara ine o mitsos. alla k na min ginei den trexei k tpt panta me kapoion admin tha ton petixeis heheheh. +1 k apo mena

sebastianbach
15-09-2010, 08:26 PM
o mitsaras kai gamw ta pektakia kamia fora klei alla ine kai gamw tous pektes +1 kai apo mena gia ton kauliari filo mou

InT.vOrTeX
15-09-2010, 08:34 PM
trelos arianos.. x) telos !accepted.. Welicome.. x) Gl file.. Elpizw na mpeis.. x)

basilakis3000
15-09-2010, 08:34 PM
!SUPPORT ton LioN-S3 einai para poly kalo paidi toso san xaraktiras oso kai to 8ema twn manners , epeishs einai ply active kai sto forum kai sto Bnet kai panw apola exei para poly kalo gameplay kai genika pisteuw einai pws o aristos upopsifios wste na analavei tis eu8ines tou Diaxiristi!!!! ~~~Make LioN An Admin~~~ [+1 , GL BROTHER!!!!]

NeXeS-
15-09-2010, 08:37 PM
+1 Sto pedi tn xerw..Clan mu.....Kai pr0...axeizei...AoE...Dikosou Br0

ShaDoW.pReZ
15-09-2010, 08:49 PM
αγαπαμε lion <3 ρε τον θελουμε admin πως το λενε αλλιως aoe κακο.sup and gl m8

FuSiS_
15-09-2010, 10:15 PM
Το μωρό μου δεν θα κάνω !support ; μα και βέβαια .

Πολύ καλός player , με καλά manners και πολύ καλο application .

Good Luck Baby . . .

P.s : Aoe aoe aoe και άσε τους άλλους να λένε .

LazLo-10
15-09-2010, 10:30 PM
se ola wraio to palikari...!support ( ti kanw?!?!?!? helparw areiano??? xD)

F(0rsaken
16-09-2010, 12:24 PM
Support kai apo emena kalo gameplay kai eksisou kala manners

lord_fe4n0r
16-09-2010, 12:29 PM
ante kai ena AoE support apo mena
kalos player me kala manners apo oti m xei diksei
pisteuw tha helparei to admin team

Psofa11
16-09-2010, 03:27 PM
poli kalos player!!!! Arketa games mazi teleutaies. meres good manners!!! (1 ton prokalouse k o lion-s3 ton agnwouse) +1 apo mena fusika. GL bro elpizw na se dw admin next time.

KarkalaClack
16-09-2010, 10:26 PM
exw peksei kamia dekaria games me to parapanw palikari kai borw na pw oti einai poly synergasimos kai psyxremos ka8ws kai kalos paixths. Pistevw 8a einai mia aksiotimh pros8hkh sto admin team sas.
+1

tartaros
16-09-2010, 11:40 PM
+1 kai apo mena gl boy....by_paranormal_7

ZiGkOuLakOuLaS)
17-09-2010, 10:10 AM
Poli kalo paidi m polu kala manners euxomai na s dw admin.Aksizei to palikari!+1 GL manito

hOnkS)d0MINION
17-09-2010, 02:02 PM
exw pai3ei liga games me t paidi ala t gameplay tou einai poli kalo opws kai ta manners tou.i thesi tou admin pistevw tou aksizei.support +1

varonoc_45
17-09-2010, 05:17 PM
kalos paixtis nai...
me kala manners???eleos...geia deite kalitera:
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?45005-SOLVED-User-Abuse-lion-s3-amp-r.p_no1

ban_plz_asap
17-09-2010, 08:11 PM
kses poli kala oti eisai enas alitis tou opoiou to team me prokalese prwta gia na milisw etsi k mn prospatheis na valeis laspi sto proswpo mou dioti eisai ena kompleksiko paidi to poli 17 xrono
to opoio prospathei me kathe tropo na apotrepsei prospatheia gia ginw admin

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------


kses poli kala oti eisai enas alitis tou opoiou to team me prokalese prwta gia na milisw etsi k mn prospatheis na valeis laspi sto proswpo mou dioti eisai ena kompleksiko paidi to poli 17 xrono
to opoio prospathei me kathe tropo na apotrepsei prospatheia gia ginw admin

epishs exw na simpliroso oti kai san antrwpo dn mporeis na me ftaseis alla kai san paixti alla kyriws san antrwpo asto bro mn tin psaxneis dn tha katso allo na asxolitho mazi sou

varonoc_45
17-09-2010, 08:12 PM
kses poli kala oti eisai enas alitis tou opoiou to team me prokalese prwta gia na milisw etsi k mn prospatheis na valeis laspi sto proswpo mou dioti eisai ena kompleksiko paidi to poli 17 xrono
to opoio prospathei me kathe tropo na apotrepsei prospatheia gia ginw admin

1)eimai 24
2)an thes na gineis admin otan se prokaloun i antidrasi dn prepei nanai "gamw ti mana s"
3)an imoun kompleksikos de tha lega oti eisai poli kalos paixtis
4)dn egrapsa -1 file alla de mporousa na vlepw na lene oloi gia ta toso kl manners s
5)ean exeis veltiwsei tous tropous s aptin teleutaia fora pou paiksame mazi me megali xara na s dw admin

ban_plz_asap
17-09-2010, 08:16 PM
1)eimai 24
2)an thes na gineis admin otan se prokaloun i antidrasi dn prepei nanai "gamw ti mana s"
3)an imoun kompleksikos de tha lega oti eisai poli kalos paixtis
4)dn egrapsa -1 file alla de mporousa na vlepw na lene oloi gia ta toso kl manners s
5)ean exeis veltiwsei tous tropous s aptin teleutaia fora pou paiksame mazi me megali xara na s dw admin

poli orea xairomai gi auta pou akouw ek merous sou k signomi gia to ufos mou sto proigoumeno threads :)

Jok3rak1
17-09-2010, 09:54 PM
wraio application pados


off-topic: unban request pou egines apo tote? gt den vrika kati :/

ban_plz_asap
17-09-2010, 10:18 PM
wraio application pados


off-topic: unban request pou egines apo tote? gt den vrika kati :/

nai apo tote ty anyway gia to appli. pou eipes :)

varonoc_45
22-09-2010, 02:57 PM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?47534-user-abuse-Faith%29Gr
file distixws se kanan ban

Rikis_O_Burizas
23-09-2010, 09:19 AM
Αφού έχεις τα μέσα και γίνεσαι unban κατευθείαν χωρίς request γιατί δεν τους λες να σε κάνουν και admin χωρίς application, να μη ταλαιπωριέσαι ρε αδερφέ? Ούτε ο πρώτος θα σαι ούτε ο τελευταίος.

ban_plz_asap
23-09-2010, 01:29 PM
o kompleksismos orismenwn telika dn exei oria k fragmous lupamai
eiste paidakia dystyxws k dn mporeite na skeftite auta pou lete merikoi

ax_naivasanisou
24-09-2010, 08:38 PM
xilia + sto palikari!!poli kalos paikths paikths ma panw apo ola kai gamw ta paidia!aoe <3

Greekgod
26-09-2010, 07:58 PM
Support ston lion kai apo mena... +1

NeanDertal
27-09-2010, 06:12 PM
Supportarw me 1000 ton Lion-S3..peripou 3-4 games exoume kanei mazi...poli kalo gameplay kai poli kalo paidi episis me poli kali simperifora...+1 xwris deuteri skepsi... Good Luck mate..

ksaplostras
07-10-2010, 12:28 PM
Δυστυχώς υπάρχει ban το οποίο είναι permanent.

Rejected.