PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Ravens



Ravens
16-09-2010, 10:29 PM
Personal Info

Your name: Apostolis

Age: 21

Your country: Greece alla autoi tin stigmi menw ameriki

Occupation: College student

Spoken languages: Ellinika kai agglika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: Ravens

Former experience and/or safelisted channels: exw pai3ei eleos - NoL - h3w

Your activity and average playtime each week: paizw syni8ws apo 30 mexri 37 wres

Which time of the day you usually play: Apogeuma kai vradi wra ellados eimai pisw 7 wres

How long you have been playing DotA: Otan prwtoepai3a htane prin 4.5 xronia alla ta teleutea 2 xronia paizw syxna

Your ability to communicate with others: Phsteuw oti einai poli kali opws exw dei3ei kai sta game m dn exw milisei me caps h exw vrisei pote kapoion

Have you read the rules and agree to follow them? Tous exw tous exw diavasei kai tous gnwrizw kai tous efarmozw se ka8e game pou paizw

How do you react/behave when you're under pressure? Exw ma8ei na symperiferomai under pressure apo tote pou hr8a stin ameriki

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Oxi dn exw kanena problima

Is there anyone who can vouch for you? Dn 3erw kapoion alla exw pai3ei games me kapoios admin

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Kai sto ventrilo alla kai sto skype ama xreiastei


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Epeidi exw vare8ei na akouw na vrizoune xwris na ftaei se tpt o allos...kai 8elw na kanw swsta games xwris leavers gia na to euxaristiemai kai egw alla kai ta alla ta paidia pou pezoume allwste ena game einai..!

Why should we pick you and what can you offer to us: Epeidi mporw na eimai polles wres online kai mporw na voi8isw se auto pou eidi exetai 3ekinisei kai mporw na milisw hrema kai wraia me ton ka8ena gia na vre8eo lusei gia opiodipote 8ema

A few things about yourself: Eimai apo ta Trikala autin tin periodo menw ameriki epeidi spoudazw edw pera...!! Eixame ena mikro provlima me ena ban pou efaga molis xtes, gia (perissotera mporeite na pate na diavasetai to thread m ekei pera alla ola 8a lu8oune phsteuw) Epeidi ta pragmata einai ligo dyskola edw pera exw vrei to katalilo farmako gia na pernaw tin wra m kai auto einai to na paizw dota
P.S Sygnwmi gia ta ellinika me tous agglikous xaraktires alla to laptop m to agorasa apo edw kai dn exei ellinika :D

ksaplostras
11-10-2010, 03:07 PM
Δεν έχεις παίξει τον απαραίτητο αριθμό παιχνιδιών για να διεκδικήσεις θέση admin.

Rejected.