PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Map.Xak.



map.xak.
17-09-2010, 12:05 PM
Γεια σας εμαθα οτι ανοιξαν τα applications και αμεσως ηρθα να postαρω το δικο μου

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Personal Info

Your name: Κωστας

Age:16

Your country: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Occupation: Μαθητης Δευτερας Λυκειου

Spoken languages: Ελληνικα, Αγγλικα, Γερμανικα

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Experience, playtimes and general info
550 περιπου games στο ελεος

Battle.Net Account: Map.Xak.

Your activity and average playtime each week: Παιζω καθημερινα 4-5 games τουλαχιστον. Σαββατοκυριακο σιγουρα παραπανω

Which time of the day you usually play: Συνηθος απογευμα αλλα και το βραδυ

How long you have been playing DotA: Παιζω 5 χρονια DotA

Your ability to communicate with others: Ειμαι παντα φιλικος και ψυχρεμος δεν θυμωνω ποτε και προσπαθω να ηρεμω τους αλλους. H Dota ειναι απλα ενα παιχνιδι για να περνας καλα.

Have you read the rules and agree to follow them? Φυσικα τους εχω διαβασει και συμφωνω μ' αυτους

How do you react/behave when you're under pressure? Γενικα ειμαι παντα χαλαρος αλλα ακομα και αν γινει το χειροτερο το κουμανταρω και θα ηρεμισω συντομα

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? Oχι δεν εχω κανενα προβλημα

Is there anyone who can vouch for you? Οι κυριοτεροι και φιλοι μου ειναι: Κapsalas, H3xtasy, s3x0r, psicou.gia.rmk, και αρκετα αλλα παιδια που εχω γνωρισει

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) No problem :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Θελω να γινω admin γιατι συνανταω καθε μερα leavers, manners και αλλα πολλα και για να μην σας πριζουμε συνεχεια με τα user abuse που ανεβαζουμε με τον Kapsalas, ζητω να γινω για να καλυτερεψω οσο μπορω τις συνθηκες στο ελεος.

Why should we pick you and what can you offer to us: Μπορω να σας προσφερω με το παραπανω τις υπιρεσιες μου ως admin καθως ειμαι αρκετη ωρα online και θα δουλευω αρκετες ωρες ως admin

A few things about yourself: Με λενε Κωστα, ειμαι 16, παω δευτερα Λυκειου τα hobby μου ειναι η μπαλα , βολτες και η dota στην οποια αφιερωνω αρκετο χρονο

Additional information: msn: X_a_k_7@hotmail.com

Ευχαριστω

Kapsalas
17-09-2010, 12:09 PM
Ωραια αμα γινεις δεν θα spamαρουμε στα User abuse :)
Eιναι καλος guys support!!!

ksaplostras
11-10-2010, 03:01 PM
Rejected.