Log in

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : DEN)



varonoc_45
18-09-2010, 09:07 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: DEN)

* Game Name: apxxxx

* Παράπτωμα του Admin: akraio-adiko ban

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: enw eimaste sti mesi battle k kinigame 5 atoma tn admin den) me mirana kanei pause XWRIS na proeidopoiisei.opws einai logiko ekana unpause gia na sinexisoume afou DEN proeidopoise kai meta apo ligo xwris proeidopoisi pali me kanei ban.zitw ektos apto unban mou k tn timwria tou admin efoson krithei pws i apofasi tou itan lanthasmeni.

Kyuubi)NineTail
18-09-2010, 09:11 PM
(11:34) deN): pause
(11:34) deN): til
apoti fenete den to prosekses file m
alla prepei na dwthei ston admin 1 lvl warn gia to akraio ban
afto kai na s aferethei to ban
epishs, tha s proteina na efernes ton admin edw gia na pei tin gnwmi t mias kai se ekane ban

deN
18-09-2010, 09:34 PM
δεν εχω καταλάβει το λόγο το προειδοποιούμε πριν το pause. Εγω πιστεύω προειδοποιούμε πριν το unpause. (πχ σε αυτο το game εγινε pause στην αρχη και μετα το δώσανε και εγω ήμουν afk).
Anyway δηλαδη αν πεις θα κάνεις pause τι θα κανεις? θα αλακσει κατι?
Δηλαδή, με κυνηγάνε και θα γράψω μισό λεπτο pause. Για να κανω pause την ωρα της μάχης , ειναι σημαντικό, αν δεν σηκωνα το τηλέφωνο θα επεφτε το νετ.

Πάντως ημουν στο fog όταν έκανα το pause και δεν το εκανα μέσα στην δραση.



@Kyuubi)NineTail
αν δεν είσαι head-admin παρακαλώ να μην λέει ο καθενας το μακρι του και το κοντο του.

Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα ας το δουνε οι υπεύθυνοι και ας κρίνουν.
Μην γεμίσετε το thread με άχρηστα πράγματα
Εγώ παντός βαρέθηκα τα unpause

Jok3rak1
18-09-2010, 09:45 PM
δεν εχω καταλάβει το λόγο το προειδοποιούμε πριν το pause. Εγω πιστεύω προειδοποιούμε πριν το unpause. (πχ σε αυτο το game εγινε pause στην αρχη και μετα το δώσανε και εγω ήμουν afk).
Anyway δηλαδη αν πεις θα κάνεις pause τι θα κανεις? θα αλακσει κατι?
Δηλαδή, με κυνηγάνε και θα γράψω μισό λεπτο pause. Για να κανω pause την ωρα της μάχης , ειναι σημαντικό, αν δεν σηκωνα το τηλέφωνο θα επεφτε το νετ.

Πάντως ημουν στο fog όταν έκανα το pause και δεν το εκανα μέσα στην δραση.



@Kyuubi)NineTail
αν δεν είσαι head-admin παρακαλώ να μην λέει ο καθενας το μακρι του και το κοντο του.

Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα ας το δουνε οι υπεύθυνοι και ας κρίνουν.
Μην γεμίσετε το thread με άχρηστα πράγματα
Εγώ παντός βαρέθηκα τα unpause

proidopieis gt upoti8ete oti prepei na uparxei reason sto pause kai oxi na kanis etc pause kai sto kato kato se ligotero apo 1 deuterolepto to ekane resume . to ban itan akraio kai adiko gia ton user. eprepe na ksanakanis pause kai na pis na mi to ksanadosoune. etc paei file mou . den banaris etc me tin mia den ekane kai kana sovaro paraptoma . auto legete ekdikitiko ban , kai edo na pros8eso pos den einai i prwti fora pou kaneis ekdikitiko ban . aporo pos sou ti xarisane tote mono me 2 lvl warn >>>>> http://www.mymgn.com/board/showthread.php?42051-SOLVED-Admin-Abuse-Hansaplast15-amp-den%29/page2
opote sumfwna kai me auto to demote den to glitoneis :/ . 8a prepei na souna pio hremos kai sugrathmenos . alloste otan egines admin se rotisane pos adidras upo piesh . auti den einai adidrash enos swstou admin. +1 fusika sto abuse-demote .


.telos o Kyuubi)NineTail einai dixasmeni prosopikotita pou spammarei xoris logo kai leei oti na nai, min asxolise mazi tou .

deN
18-09-2010, 09:52 PM
proidopieis gt upoti8ete oti prepei na uparxei reason sto pause kai oxi na kanis etc pause kai sto kato kato se ligotero apo 1 deuterolepto to ekane resume . to ban itan akraio kai adiko gia ton user. eprepe na ksanakanis pause kai na pis na mi to ksanadosoune. etc paei file mou . den banaris etc me tin mia den ekane kai kana sovaro paraptoma . auto legete ekdikitiko ban , kai edo na pros8eso pos den einai i prwti fora pou kaneis ekdikitiko ban . aporo pos sou ti xarisane tote mono me 2 lvl warn >>>>> http://www.mymgn.com/board/showthread.php?42051-SOLVED-Admin-Abuse-Hansaplast15-amp-den%29/page2
opote sumfwna kai me auto to demote den to glitoneis :/ . 8a prepei na souna pio hremos kai sugrathmenos . alloste otan egines admin se rotisane pos adidras upo piesh . auti den einai adidrash enos swstou admin. +1 fusika sto abuse-demote .


.telos o Kyuubi)NineTail einai dixasmeni prosopikotita pou spammarei xoris logo kai leei oti na nai, min asxolise mazi tou .

δεν θα πω κατι για την γνωμη σου γιατι πολυ απλα δεν με ενδιαφερει. Παντος χαίρομαι που με θυμασε χωρις να σε ξερω καν

Μονο πως το unpause δεν εγινε τοσο στιγμιαία οσο λες γιατι οταν εγραψα pause - til και σηκώθηκα δεν ειχε γινει Unpause. Παντος το Unpause εγινε καθαρα για να πεθανω, αν δειτε το replay θα καταλαβαιτε πως δεν θα με ετρωγαν και θα ξεφευγα τελικα αφου ειχα μπει στο fog, αρα το unpause εγινε καθαρα για να πεσω και οπως ειπες , τον λογο του Pause τον ανέφερα με την μια . Δεν μπορουσα την ωρα του κυνηγητού να γραφω.

Jok3rak1
18-09-2010, 10:00 PM
δεν θα πω κατι για την γνωμη σου γιατι πολυ απλα δεν με ενδιαφερει.

Μονο πως το unpause δεν εγινε τοσο στιγμιαία οσο λες γιατι οταν εγραψα pause - til και σηκώθηκα δεν ειχε γινει Unpause. Παντος το Unpause εγινε καθαρα για να πεθανω, και οπως ειπες , τον λογο του Pause τον ανέφερα με την μια . Δεν μπορουσα την ωρα του κυνηγυτου να γραφω.

toso stigmiea egine . eida to replay ksana . to eida kai apto replay manager. to eida kai live gt o varonoc ine lan mou kai etuxe ekeinh thn ora na kitao to pc tou . fisika kai egine ka8ara gia na pe8anis gt eixate battle 5 atoma alla oxi eskemena o user eide pause xoris na anafer8i tpt sto chat k patai amesos unpause kai tote to grafis,. to ban itan akraio an den sendiaferi kakos. your problem .
ban gia unpause pai etc >>> pause unpause prohdophhsh pause unpause ban :/ 1 death den itan kai toso spoudaio gia na kaneis ban to palikari. den xriazete na to analusw kiallo elpizo na katalaves .
p.s. pou kai pou rixnume mia matia sta rules gt allazoune kseris .

deN
18-09-2010, 10:07 PM
λεω και εγω προς τι ο ζηλος... ειναι φιλος σου.

λοιπον το Unpause εγινε αφου εφυγα απο το pc, τελος.


Και unpause δεν εκανε επειδη δεν ειδε τον λογο που εκανα Pause γιατι τον εγραψα.

οπως ειπα δεν χρειαζετε να γραψεις τιποτα, γιατι μπορω και εγω να βαζω φιλους να μου δωσουν support.
Αυτο το ανεφερα στο 3o ποστ, να μην γεμίσει μηνύματα. Αλλα πέσαμε σε forum spammer.

Η κατασταση ειναι κσεκαθαρη. Οι υπεύθυνοι θα κρίνουν.

Κανω pause ( οταν ημουν στο fog), γραφω τον λογο. Μετα γίνετε unpause.
Πιστευω εκφραζω μεγαλη μεριδα παικτων. Που τους συμβενει κατι και πρεπει να σηκωθουν με την μια απο το πσ. Δεν γινετε να καθετε καπιοιος να φυλαει ωστε να μην γινει unpause XWRIS LOGO!

Σε ενα tour πια θα ηταν η τιμωρια σε κατι τετοιο?

καλυτερα prolong

Jok3rak1
18-09-2010, 10:13 PM
lan mou* . sena net me 100 atoma na pezoune dota den 8a lega oti exo 100 fillous , tespa den einai ekei to 8ema mas . apla ksero kapoia pramata parapanw kai ta leo .

to pause ginete sto 11:32
sto epomeno deuterolepto 11:33 les pause til kai sto idio deuterolepto ginete to unpause .

na fereis fillous gia support na poune ti ? oti itan to ban swsto ? akoma to pisteveis auto ?

edit : wraia sou sunebh kati .sto ka8ena borei na tuxei den sou pa kati sauto .alla to ekdikitiko ban p ekanes epeidh pires 1 death se ti ofelise ?

VooDooLoVE
18-09-2010, 10:14 PM
Hmmm gia na doume...ti exoume edo???...Op..exoume ena rageban...!!!!!!


λεω και εγω προς τι ο ζηλος... ειναι φιλος σου.

μπορω και εγω να βαζω φιλους να μου δωσουν support.

Koita einai kai dikos mou filos...! Edo einai abuse.... den mpikame na tou kanoume support...!
2on Den ksereis ta rules ofc...Opos eipe o jok3r paei kapos etsi...= Pause-Unpause : Prohdopoiisei --- Pause-Unpause : Ban....! Alla profanos den edrases etsi mias kai psofises kai giauto ekanes auto to rageban.!
3on Fonakse osous filous thes...ti tha kerdisis??? Emeis to eidame live ti egine...!

deN
18-09-2010, 10:15 PM
τελικα εισαι καθαρα spammer του forum . enough said



Το να βγαινει ο καθενας να λεει το μακρι του και το κοντο του ειναι ανουσιο!

LOCK IT

varonoc_45
18-09-2010, 10:21 PM
1.6 Εντολή Pause

Η αλόγιστη χρήση της εντολής Pause δεν επιτρέπεται. Πρέπει να ειδοποιήσετε την αντίπαλη ομάδα πριν κάνετε Pause και Unpause το παιχνίδι.

Επιπλέον, ο κάθε παίκτης δικαιούται το μέγιστο 2 λεπτά pause σε κάθε παιχνίδι.

Επίσης, απαγορεύεται να γίνει resume το παιχνίδι από άλλο παίκτη εκτός από αυτόν που έκανε το pause (ή τον admin σε περίπτωση που περάσουν τα 2 λεπτά). Σε τέτοια περίπτωση κατάχρησης του resume θα υπάρχει προειδοποίηση και στη 2η φορά θα επιβάλλεται kick και ban.

deN
18-09-2010, 10:28 PM
νομιζω οι υπευθυνοι γνωρίζουν το rule.

αλλα δεν προλαβα να κανω warning γιατι δεν ημουν στο πσ, αλλα αν εκανε pause καποιος απο το team μου θα εκανες παλι unpause. Το αστειο ειναι πως εσυ ζητησες pause στην αρχη του game..
οπως τον σεβαστηκαμε επρεπε να κανει το ιδιο!

αλλα ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΤΟ RULE , σημαίνει πως το γνωρίζεις οτι απαγορευετε να κανεις unpause

ΣΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ ? Η ΒΑΣΙΖΟΥΝ ΣΤΟ WARNING MOY?

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑDMIN TI? ΔΕΝ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕΣ WARNING , ΘΑ ΕΚΑΝΕ PAUSE O KAKOMIROS ΠΑΙΚΤΗΣ , ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ UNPAUSE


δεν μετανιωνω και επιμενω στο ban του παικτη, αλλωστε ειχα και την στήριξη του team μου που συμφωνησαν μαζι μου.

ΤΑ logs δεν υπάρχουν γιατι εφαγε discconnect (oxi kick)o varonos μετα . και δεν έχει ολο το replay)
;)

4622
18-09-2010, 10:47 PM
9:33 deN) has paused the game.
9:33 [All] deN): pause
9:33 [All] deN): til
9:33 [All] mpirouzo: eeeee
9:33 [Allies] oliver81: back
9:33 varonoc_45 has resumed the game.
9:33 atilas_megas has paused the game.
9:33 [All] mpirouzo: ti kaneis\
9:33 [Allies] oliver81: night
9:33 atilas_megas has resumed the game.
10:39 [All] deN): !ban varonoc unpause
10:39 [All] D0ganos_2: Player [varonoc_45] was banned by player [deN)] on server [europe.battle.net].

1.6 Εντολή Pause

Η αλόγιστη χρήση της εντολής Pause δεν επιτρέπεται. Πρέπει να ειδοποιήσετε την αντίπαλη ομάδα πριν κάνετε Pause και Unpause το παιχνίδι.

Επιπλέον, ο κάθε παίκτης δικαιούται το μέγιστο 2 λεπτά pause σε κάθε παιχνίδι.

Επίσης, απαγορεύεται να γίνει resume το παιχνίδι από άλλο παίκτη εκτός από αυτόν που έκανε το pause (ή τον admin σε περίπτωση που περάσουν τα 2 λεπτά). Σε τέτοια περίπτωση κατάχρησης του resume θα υπάρχει προειδοποίηση και στη 2η φορά θα επιβάλλεται kick και ban.

Απλά κοίτα τι λένε τα rules,ώστε να μην έχεις πρόβλημα άλλη φορα.Αν και δεν νομίζω να σου χρειαστούν αφού έχεις ήδη 2lvl warn και σίγουρα θα πάρεις και από εδώ 1-2 lvl.Οποτε μάλλον demote μυρίζομαι.

deN
18-09-2010, 10:57 PM
κατι δεν παει καλα με το ρολοι δεν γινετε να γιναν ολα αυτα σε ενα δευτερόλεπτο.
τοσα pause unpause και συνομιλία.

9:33 deN) has paused the game.
9:33 [All] deN): pause
9:33 [All] deN): til
9:33 [All] mpirouzo: eeeee
9:33 [Allies] oliver81: back
9:33 varonoc_45 has resumed the game.
9:33 atilas_megas has paused the game.
9:33 [All] mpirouzo: ti kaneis\
9:33 [Allies] oliver81: night
9:33 atilas_megas has resumed the game.


μαλλον δεν εχετε μυαλο.


anyway σε ευχαριστουμε που ποσταρες το rule παλι,


Αφου ο user γνωριζει τα rules να μεινει το ban και να μην παιζει με τα παράθυρα του νόμου
αφου αν δεν ημουν ADMIN ΘΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΌΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΒΑΣΙΖΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ UNPAUSE ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΣΤΑΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ADMIN.

περιμενουμε τα αλλα 100 ατομα του Lan να γραψουν και αυτοι το rule

kailoipa
18-09-2010, 11:27 PM
Εγω προσωπικα αν γινει pause χωρις να κανει warn αυτος που θελει το pause το κανω αμεσως resume δεν ξερω το θεωρω ασεβεια προς εμενα και τους αλλους παιχτες.

Στην συγκεκριμενη περιπτωση πολυ ακραιο το ban και εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση του παιδιου.

Ο admin Μου θυμισε παλιες εποχες..

(13:57) deN): an dn edina pause tha ertoga dc
(14:04) deN): peftei i sindesi m an dn sikwsw to til

deN
18-09-2010, 11:33 PM
γιατι ποσταρετε αν δεν διαβαζετε ολο το thread?

με κυνηγουσαν πως θα γραψω?

+ αυτο με το τηλ ειναι αληθεια , κατι παιζει με τον συναγερμό αν δεν σηκωθει το τηλ και επιμένει ο καλων τοτε πέφτει το νετ

LoUiZoS
19-09-2010, 12:26 AM
γιατι ποσταρετε αν δεν διαβαζετε ολο το thread?

με κυνηγουσαν πως θα γραψω?

+ αυτο με το τηλ ειναι αληθεια , κατι παιζει με τον συναγερμό αν δεν σηκωθει το τηλ και επιμένει ο καλων τοτε πέφτει το νετ

Τον Διονύση τον γνωρίζω προσωπικά και όντως αυτό με το τηλέφωνο (παρόλο που ακούγεται ακραίο) είναι αλήθεια και το παθαίνει από τότε που έβαλε HoL.

Προφανώς πριν το pause δεν μπορούσε να γράψει την δικαιολογία του pause γιατί ήταν -όπως έχει πει ο ίδιος 60000 φορές- σε μάχη. Ακριβώς μετά το pause γράφει για πιο λόγο κάνει pause. Σε αυτό το σημείο είναι που ο thread starter δεν σέβεται καθόλου τον deN) και μπορώ να φανταστώ οτί δεν θα σεβότανε οποιοδήποτε άλλο user στην συγκεκριμένη περίπτωση και κάνει unpause. Το ban παρόλο που είναι ακραίο δεν παύει να είναι σωστό !

kailoipa
19-09-2010, 12:50 AM
Για μενα +1 στο unban και -1 στο abuse και οι 2 δικιο εχουν νομιζω.
Κατι παιζει με το φιλτρο στο τηλεφωνο αν σε πεταει για τσεκαρε αν τα εχεις βαλει οκ.

varonoc_45
19-09-2010, 12:54 AM
Τον Διονύση τον γνωρίζω προσωπικά και όντως αυτό με το τηλέφωνο (παρόλο που ακούγεται ακραίο) είναι αλήθεια και το παθαίνει από τότε που έβαλε HoL.

Προφανώς πριν το pause δεν μπορούσε να γράψει την δικαιολογία του pause γιατί ήταν -όπως έχει πει ο ίδιος 60000 φορές- σε μάχη. Ακριβώς μετά το pause γράφει για πιο λόγο κάνει pause. Σε αυτό το σημείο είναι που ο thread starter δεν σέβεται καθόλου τον deN) και μπορώ να φανταστώ οτί δεν θα σεβότανε οποιοδήποτε άλλο user στην συγκεκριμένη περίπτωση και κάνει unpause. Το ban παρόλο που είναι ακραίο δεν παύει να είναι σωστό !
1.6 Pause command

The inappropriate use of the pause command is unacceptable. You must warn the other team before pausing and unpausing the game.

Additionally, each player is entitled to a maximum of 2 minutes pause in each game.

Moreover, it is forbidden for any other player to resume the game apart from the one who paused it (or the admin in case the 2 minutes expire). In such cases of resume abuse a warning will be issued and the next time a kick and ban will be enforced.

sto kanw post ksana kai sta agglika giati apoti fainetai dn ksereis na diavazeis

LoUiZoS
19-09-2010, 02:13 AM
Κοίτα φίλε μου με το να γράφεις κάτι 5 φορές το μόνο που καταφέρνεις είναι να παίρνεις ένα +5 στα ποστ σου.Αν αυτός είναι ο σκοπός σου τότε έχεις τα συγχαρητήρια μου γιατί τα κατάφερες.
Αν ο σκοπός σου είναι να με κάνεις να καταλάβω την θέση σου τότε και πάλι μπράβο αλλα δεν χρειαζότανε να επαναλάβεις τα λόγια σου γιατί έχω καταλάβει τι θες να πεις από το 1ο σου παρόμοιο ποστ και δεν συμφωνώ με αυτά που λες.
Αν και πάλι δεν σου αρέσει η δικιά μου θέση τότε δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.
Εδώ ο καθένας γράφει την γνώμη του. Δεν είναι αναγκαστικό να συμφωνούμε όλοι κάπου.

Και επιμένω οτί θεωρώ το ban του deN) ακραίο αλλά ΣΩΣΤΟ!

Edit: Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα μόνο ένα Unban Request και αν κρίνανε οι αρμόδιοι από το replay που θα πόσταρα εκεί οτί ο admin έχει πράξει λανθασμένα τότε οι ίδιοι θα το movarane σε αυτό το sector.
Έτσι θα γλίτωνες κόπο,χρόνο και τα νεύρα σου θα ήταν στην θέση τους :) .

varonoc_45
19-09-2010, 02:28 AM
Κοίτα φίλε μου με το να γράφεις κάτι 5 φορές το μόνο που καταφέρνεις είναι να παίρνεις ένα +5 στα ποστ σου.Αν αυτός είναι ο σκοπός σου τότε έχεις τα συγχαρητήρια μου γιατί τα κατάφερες.
Αν ο σκοπός σου είναι να με κάνεις να καταλάβω την θέση σου τότε και πάλι μπράβο αλλα δεν χρειαζότανε να επαναλάβεις τα λόγια σου γιατί έχω καταλάβει τι θες να πεις από το 1ο σου παρόμοιο ποστ και δεν συμφωνώ με αυτά που λες.
Αν και πάλι δεν σου αρέσει η δικιά μου θέση τότε δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.
Εδώ ο καθένας γράφει την γνώμη του. Δεν είναι αναγκαστικό να συμφωνούμε όλοι κάπου.

Και επιμένω οτί θεωρώ το ban του deN) ακραίο αλλά ΣΩΣΤΟ!

Edit: Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα μόνο ένα Unban Request και αν κρίνανε οι αρμόδιοι από το replay που θα πόσταρα εκεί οτί ο admin έχει πράξει λανθασμένα τότε οι ίδιοι θα το movarane σε αυτό το sector.
Έτσι θα γλίτωνες κόπο,χρόνο και τα νεύρα σου θα ήταν στην θέση τους :) .
Katarxas dn eimai spammer.exw kanei kamia 30aria post k ola einai gia kapoio abuse pou einai na aneferw.auti gt de me endiaferei na anevasw lvl alla na apodothei dikaiosini sto channel.
Twra o logos pou s apantaw me eironiki diathesi einai gt mpaineis nai men na mas vevaiwseis gia ti sindesi tou filou alla t dineis k dikio g to ban pou ekane...k sigkekrimena epeidi apokleitai na mpikes stn kopo na deis t replay tha s pw k ti egine:afou exoume spasei ola t tower kanoume gang panw 5vs5 k tous skotonoume olous ektos t admin o opoios me 200 life kanei jump na ksefigei.k enw eimaste dipla t sven venge rhasta terror k apparition oloi etoimoi na riksoume skill kanei pause...dld re file mas koroideveis?ekana unpause gt eixa etoimo stan na riksw k pistepsa oti kane g na mas kopsei.tin idia stigmi pu kanw unpause leei pause til...meta me bannarei xwris proeidopoisi.t ipoloipa einai istoria...se parakalw tn epomeni fora pou tha mpeis sti diadikasia na kaneis tn kopo na peis ti gnwmi s kane ena kopo k des k t replay

Gianis_o_tsIMBA
19-09-2010, 02:44 AM
Επειδή τυχαία έκανα σήμερα ένα ban για pause, είναι όντως τρομερά ακραίο το ban. Πρέπει να προειδοποιείς, άλλωστε πάνω σε fight είναι λογικό να μην αρέσει σε κανένα το pause. Βέβαια καταλαβαίνω ότι δε μπορούσες να γράψεις εκείνη τη στιγμή, αλλά οι άλλοι που να το ξέρουν;

Δεν μιλάω για ποινή, απλά παρατηρώ ότι αν και έχετε και οι 2 δίκιο, το unban επιβάλλεται, όσο για τον admin ας κρίνει το staff.

LoUiZoS
19-09-2010, 03:07 AM
Επειδή τυχαία έκανα σήμερα ένα ban για pause, είναι όντως τρομερά ακραίο το ban. Πρέπει να προειδοποιείς, άλλωστε πάνω σε fight είναι λογικό να μην αρέσει σε κανένα το pause. Βέβαια καταλαβαίνω ότι δε μπορούσες να γράψεις εκείνη τη στιγμή, αλλά οι άλλοι που να το ξέρουν;

Δεν μιλάω για ποινή, απλά παρατηρώ ότι αν και έχετε και οι 2 δίκιο, το unban επιβάλλεται, όσο για τον admin ας κρίνει το staff.

Ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω και εγώ γιαυτό πριν σου είπα οτί εγώ στη θέση σου θα έκανα μόνο ένα Unban Request. Γιατί σίγουρα το staff θα σε κάνει unban. Εδώ δίνεται δεύτερη ευκαιρία σε leavers και τύπους με άθλια manners.

Αλλά δεν πιστεύω όσον αφορά την δουλεία του admin οτί υπάρχει κάποιο λάθος που μπορεί να του δώσει έστω και lvl1 warn.

Deiser
19-09-2010, 05:06 PM
Kalispera!To swsto einai na proidopeiis prin to pause.....ALLA pistevw exei tixi se olous panw se fight i kati allo na patiseis pause kai katutheian na grapseis to reason tou pause epeidh ekeinh thn stigmh htan diskolo na grapsies to reason kai meta pause!Pistevw exei tixei se olous mas!An farmare i den htan se diskoli thesh kai ixe thn idia simperifora o admin tote tha htan lathos tou.Egw mesa game ite pei o allos to logo ite kanei pause kateythian perimenw 3-4 sec na dw an tha pei to reason kai meta antidrw(dld unpause)........etsi pistevw einai i pio orimh antidrash!To na kaneis kateuthian unpause dixnei apla oti theleis na antodraseis ston allon!Oso gia tis epiptwseis twn parapanw isws 1lvlwarn ston admin kai an exei apo to parelthon kai alla warns tote na koitaxtoun ta reasons kai an einai sovara tote DEMOTE!Gia ton banarismeno unban him....alla as iothetisoun meriki to skeptiko pou exw pros to thema tou pause-unpause pistevw tha glitosoume polles parexighseis!Tnx for your time!

axioupoli
19-09-2010, 06:35 PM
viastiko akraio epipolaio grigoro kai ekdikitiko to ban pou ekanes.Mallon tha neuriases ekeini tin stigmi kai ton ekanes ban kateuthian.Sigoura tha prepe na proidopoiseis prota kai meta na kaneis ban.den nomizo pantos pos eisai gia demote ntaxei 1 lvl warn nomizo einai arketo

SorinMatey
19-09-2010, 10:50 PM
γιατι ποσταρετε αν δεν διαβαζετε ολο το thread?

με κυνηγουσαν πως θα γραψω?

+ αυτο με το τηλ ειναι αληθεια , κατι παιζει με τον συναγερμό αν δεν σηκωθει το τηλ και επιμένει ο καλων τοτε πέφτει το νετ

Den xerw ton deN! Alla mporw na sas diabebewsw oti isxuei auto pou leei, xerw kai allous pou exoun to idio problhma.

SaRDaNaPaLoS_QQ
19-09-2010, 11:39 PM
εε τοτε παρατα τι δοτα...

και εμενα μπορει να κωλλαει το μαους μου, να κανω ποζ 20 φορες?

και στο κατω κατω. ban για resume γινετε αν συνεχισει ο παικτης να κανει resume (την πρωτη ειναι warn)

οποτε...μαλλον δεμοτε...

(ναι αν δειτε καλυτερα θα προσεξετε οτι αλλος γιουσερ εκανε το πρωτο και αλλος το δευτερο ανποζ)

GueRNiCa
20-09-2010, 03:44 PM
εε τοτε παρατα τι δοτα...

και εμενα μπορει να κωλλαει το μαους μου, να κανω ποζ 20 φορες?

και στο κατω κατω. ban για resume γινετε αν συνεχισει ο παικτης να κανει resume (την πρωτη ειναι warn)

οποτε...μαλλον δεμοτε...

(ναι αν δειτε καλυτερα θα προσεξετε οτι αλλος γιουσερ εκανε το πρωτο και αλλος το δευτερο ανποζ)
File eisai mallon ligo austhros pisteuw oti ena lvl warn ston admin kai unban ston paixth...apla ta pragmata...

varonoc_45
20-09-2010, 04:07 PM
File eisai mallon ligo austhros pisteuw oti ena lvl warn ston admin kai unban ston paixth...apla ta pragmata...

nomizw ena lvl warn thelei g demote...exei ksanadextei warn prosfata

nauagio
27-09-2010, 02:24 PM
Δεν υπάρχει λόγος να βάλω και εγώ το rule για την εντολή pause,αν και πιστεύω ότι πρέπει.

Λοίπον το pause μπορεί να γίνει ανα πάσα στιγμή του game,δεν υπάρχει μεσα στον κανονισμό κάπου να λέει οτι δεν γίνετε pause σε περίπτωση μάχης όπως είδα να λέτε μερικοί!.

Ο admin ζήτησε το pause,έστω και ένα sec αφού το έκανε άρα σε αυτή την περίπτωση δεν έπρεπε να κάνετε unpause που κάνατε.

Τώρα και αφού ελπίζω να λύσαμε το θέμα του pause/unpause,το ban είναι rage ban και όχι σύμφωνα με τον κανονισμό.Με βάση αυτό ο admin deN) θα δεχθεί ποινή 1lvl warn και συνολικά φθάνει τα 3 lvl και γίνετε Demote

O user varonoc_45 γίνετε unban

Admin Abuse Accepted

Case Solved

Topic Closed