PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse: NERFF



Milkovic
19-09-2010, 10:27 AM
kalhmera!

Battle.net account:Milkovic
Gamename: kanena
Hostbot: kanena
Admin name:Nerff
Reason:den ton xerw de me xerei kai den exei logo!!
Egine 1 game sto opoio 1 admin ekane end epeidh exane h omada tou kai egine leave sto 1 20lepto kai enw oloi tou zitousame na sunexistei to game!!! dustyxos den prolava na kanw save replay giati me to pou egine end efaga disconnect!! kai me to pou xanampiano sto eleos arxizo na vrizo genika tous admin giati mou exei tyxei arketes fores kai me nokia12 kai allous na mas xalane ta game kai thimosa polu kai arxisa na vrizo sto eleos kai molis paw na mpo se game diapistono pos efaga ban!!! kai mou stelnei minima o riki_o_burizas kai mou leei prin apo 5 minutes den paizame mazi game??? kai tou lew nai kai mou apada exeis ban apo admin nerff kai ban reason ths dikias sou!!!! de katanoo to reason opote tha zitiso sugnomi gia to oti evriza sto eleos olous tous admin fusika den einai idioi oloi kai epithimo sas parakalw to unban giati exo polla games peripou 650 kai percent stay panw apo 87 % opote perimenw thn apadhsh sas!!
Eyxaristo ek ton proteron (Milkovic) !!

prot0n0s
19-09-2010, 10:44 AM
Είναι τώρα αυτά σοβαρά πράγματα?


<From DA-HB-01> User [Milkovic] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-09-17 by [NERFF] because [tin dikasou].

Λογικά θα πρέπει να μεταφερθεί στα admin abuse....

Τέλος ένα άτομο με <From DA-HB-01> [milkovic] has played 656 games with this bot. Average loading time: 8.19 seconds. Average stay: 92 percent.

δεν νομίζω πως μπορεί να τιμωρηθεί έτσι απλά

Greekgod
19-09-2010, 08:43 PM
Katarxas mono kai mono apo to reason to thread 8a metafer8ei sta admin abuses gia na epivli8ei kapoia poini ston sigekrimeno admin...Esi omws 8a mporouses na sigrati8eis kai na min arxizeis na vrizeis tous admin sto eleos gt den ftaine oloi gia auto pou egine alla enas sigekrimenos...

Milkovic
20-09-2010, 12:47 AM
Katarxas mono kai mono apo to reason to thread 8a metafer8ei sta admin abuses gia na epivli8ei kapoia poini ston sigekrimeno admin...Esi omws 8a mporouses na sigrati8eis kai na min arxizeis na vrizeis tous admin sto eleos gt den ftaine oloi gia auto pou egine alla enas sigekrimenos...

exeis apoluto dikio file mou den eimai genika san anthropos tetoios tupos pou mou ftaine ola kai oloi apla polloi admin exoun kanei end ban mute klp xoris kanena logo kai epeidh paizo polu dota alla den asxoloumai me post replay ban klp kapoia stigmh aganakthsa kai ksespasa etsi pou paradexomai oti htan lathos sthn telikh!!! apla exoume foithtikh kai stratiotikh zoi lian sidomos opote den exw kai xrono na asxolitho me ayta ta atoma alla eidika autos pou me banare me tsadise polu kai apo edw kai pera tha kanw post kai support kai gia alla atoma pou tha thn pathoun etsi kai epishs de postaroun kai pistepse me einai arketoi!! mages tha parakalousa na kanete pio prosegmenh epilogh admin giati sthn telikh plironoume kapoioi gia to hobi mas kai de mporoune na xalane game epeidh exoun prosopika komplex kai provlimata sthn kathimerinothta tous!!! euxaristo polu kai de kanw kakoproaireta sxolia apla kapoia prosopika sumperasmata!!! kalo vradu!

C0uP_d3_GrAcE
21-09-2010, 02:57 AM
Exeis apoluto dikio se ola osa les kai sumfwnw me ton Greek God...To thema tha metaferthei sta Admin Abuse...Eprepe na sugratitheis gt oloi oi Admins den einai idioi opws proeipe kai o Greek God...
Gl sto unban sou oi armodioi 8a krinoun analoga.

Sensitivity
23-09-2010, 04:17 AM
Move to admin abuse plz

Korakius
24-09-2010, 09:56 PM
Moved and Re-opened.

AquaLoveR
24-09-2010, 11:00 PM
Όταν τρως dc, αποθηκεύεται το τελευταίο game που έχεις παίξει στο φάκελο replay με όνομα LastReplay. Αν ξαναπαίξεις game γίνεται overwrite το παλιό με το καινούριο κ.ο.κ.

alexic
25-09-2010, 03:02 PM
otan ginete end, den trws dc, se kanei disconnect to bot, olous dld oxi mono esena.
pigaine mia apo edw : http://www.mymgn.com/board/showthread.php?48538-Forum-Rules
kai diavase mia ta rules na mporeseis na krineis swsta tis katastaseis.
gl me to unban s, oso gia to abuse einai egkiro den exei kaneis dikaioma na bannarei gia kati p ginete ektos nol bots, mporouse na postarei ss an ton evrises.

nauagio
03-10-2010, 10:55 AM
O admin Nerff γίνετε demote.

O user Milkovic γίνετε unban.


Admin Abuse Accepted

Case Solved

Topic Closed