PDA

View Full Version : SoulStalk3r



Aderew
18-05-2009, 12:13 PM
Όνομα: Αντρέας

Bnet Account: SoulStalk3r

Ηλικία : 19

Γιατί θέλεις να γίνεις admin: Πιστεύω πως τελικά είμαι addicted στα NoL games :drool: … Εκτός λοιπόν από αυτή μου την ιδιαιτερότητα είμαι άτομο που του αρέσει να επιβάλει την τάξη όταν χρειαστεί :beatHorse: ενώ παράλληλα να προσφέρει ένα σωστό game ώστε να μένουν όλοι ευχαριστημένοι :sifone: . Οι admin πλέον είναι χρήσιμοι ……. και οfc μην ξεχνάμε ότι θα ήταν καλό games να τρέχουν :auto: 24 ώρες το 24ωρο … 7 μέρες την εβδομάδα και ούτω καθεξής.

Safelisted Κανάλια / Προηγούμενη εμπειρία: Η αλήθεια είναι ότι αν και είχα την δυνατότητα να μπω σε μεγάλες Clan :grouph: … αποφάσισα να μην δεθώ με αυτές για τον λόγο ότι ήθελαν active members και εγώ δεν είχα την δυνατότητα να ακολουθήσω διάφορα games, νυχτερινές ώρες και etc :bangH: (ε είχα και να διαβάσω) …. But … έχω παίξει σε Garena με 3-4 acc …. 3-8 level αν θυμάμαι καλά και φυσικά παίζω Dota από την πίστα 5.xx :ack2: αυτό ελπίζω να λέει κάτι.

wtfmejt
19-05-2009, 10:26 AM
hahahaha mono k mono gia to post afto tha eprepe na se kanoume admin kai vip lol :D

Aderew
19-05-2009, 10:36 AM
Καλημέρα … Παλιός forumιστας :p … μου αρέσει να βάζω πάντα κάτι πικάντικο στα topic … :rolleyes:

DotAddicteD
19-05-2009, 11:35 AM
Gamato signature man...

To Single tou Basshunter gia thn DotA!!

Aderew
19-05-2009, 11:47 AM
Το τραγούδι είναι Unique :coolGleamy: …. Man απλά σε ένα 5v5 στοίχημα που παίξαμε το άκουγα …. Guess τι έγινε …. Χάσαμε …. Haha! :rofl:

Aderew
21-05-2009, 11:11 AM
Ένα θα σας πω … από την ημέρα που έκανα application :sifone: .... ουδέν απόφαση για τους υπόλοιπους ....... :slol: Hahaha! :rofl:

---------------------------------------------------------------------------------------

Φιλικά Ο Γκαντέμης σας :D

BoT-AsTeRioS
21-05-2009, 11:17 AM
emena me arese to signature pou exei kai copy righted xaxax
ela admin prepei na ginei amesws!

Aderew
21-05-2009, 11:42 AM
Καλημέρα Asterie ... άσχετο μεν αλλά τώρα που είσαι online να σου πω .... αν θελήσετε να αλλάξετε το Banner του Site σας ... Εδω είμαι εγώ :sifone: Friend του Photoshop

MiKe4eVeR
21-05-2009, 11:53 AM
Ένα θα σας πω … από την ημέρα που έκανα application :sifone: .... ουδέν απόφαση για τους υπόλοιπους ....... :slol: Hahaha! :rofl:

---------------------------------------------------------------------------------------

Φιλικά Ο Γκαντέμης σας :D


Χαχαχαχαχα man!!!
Μπλόκαρες το "σύστημα" :p:p
Ας ελπίζουμε οι υπόλοιποι να μην έχεις κάποιο θεματάκι με τον Μιτσοτάκη lol!!!:sifone:

D0MeNiCa
21-05-2009, 12:17 PM
kalos orises.