PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : PiNk_NiGhtMaRe



Ho0lz)
20-09-2010, 01:05 PM
Unban Request : PiNk_NiGhtMaRe
•Το Battle.net account σας : Pink_Nightmare
•GameName : dn 8umamai
•Hostbot : dn 8umamai
•Admin Name : phobos_xx
•Reason : leave
•Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : dn 8umamai
Auto to thread to grafw gia ena filo mou pou eixe faei ban se auto to acc prin 2misi me 3 mines kai paratise tn dota...alla twra 8elei na 3anape3ei kai 8elei pisw to acc tou.exei 200 games kai to average stay einai 93 nmzw mou pe.to grafw egw gt apla dn asxolite me to forum kai egw apla ton voi8w.eixe kanei ontws leave alla proekupse kt polu simantiko kai to ekane auto,dn to ekane gia na kanei apla to leave.loipon as mpei kapios na check mia kai ta stats tou kai ton admin pou ton bannare...egw elpizw na ginei unbanned gt einai polu kalo paidi me kala manners.sas parakalw deite to ty.
Twra mou do8ike mia dioria 2 imeron na vrw ton admin gia na pei tin gnwmi tou .
O admin aftos exei apla paratisei tin dota. eimai 2 meres sinexomena mesa,ton exw kanei friend na dw pote mpenei alla aftos dn mpenei pote :/.Loipon me liga logia epeidi aftos paratise tin dota kai dn mporw na to vrw i estw na er8ei edw na pei kati egw dn 8a ginw unbanned???afto to acc exei ban apo palia opws lew kai pio panw.

Ho0lz)
20-09-2010, 09:23 PM
Afto pou simbenei einai apla aparadekto kata tin gnwmi mou.1on afou o admin dn mpenei pia (gnk exei paratisei tin dota smr einai 4mera pou dn einai on),dn 8 ginw unbanned?Parakalw apla na koita3ei akoma mia fora kapios armodios gt panw apo ola exoun perasei 2 olokliri mines apo t ban.Opia na nai kai i pini,pisteuo pws prepei na ginei unban.To na leei kapios na psa3w ton admin,einai ok,alla to exete skeftei pote mipos o typos paratise tn dota??Sas parakalw 3anari3te mia matia

Ho0lz)
21-09-2010, 06:43 PM
kaneis na pei ti gnwmi tou ??pff 6 mra pou dn exei mpei kan o admin ... wtf?

phobos_xx
21-09-2010, 09:25 PM
1on mporei na min me petyxaineis on gt mpainoume diaforetikes wres
2on leave = ban
3on oute replay exeis valei oute tpt oute 8ymamai to nick s
4on den eimai ypoxreomenos na mpainw ka8e mera apo to prwi mexri to vrady exoume k mia douleia
5on "eixe kanei ontws leave alla proekupse kt polu simantiko kai to ekane auto" as min empaine sto game an eixe simantiko reason :)
6on ta rules einai rules :)

Ho0lz)
21-09-2010, 09:49 PM
ok oti peis file mou, alla oso gia oti proekupse kt simantiko,mallon dn ktlves kala.Ama i3ere oti 8a tou sumvei kati mes to game pistepse me dn 8a empaine,dld me liga logia dn to perimene.opote dn pezei exei bash afto pou les na min empaine sto game.(p.x mporeis na exeis oli tin mera mprosta sou gia dota kai 3afnika ...kati na sou tixi otidipote.einai polu para3eno?

mad.mans.melody
22-09-2010, 12:49 PM
kanei ontws leave alla proekupse kt polu simantiko kai to ekane auto,dn to ekane gia na kanei apla to leave

Isws ton phran polla kills k epathe kana egkefaliko , kana kardiako re phobos deikse ligh katanohsh gia ton filo leaver PiNk_NiGhtMaRe... Dld pou phge h anthrwpia sou? ftou sou phobos...

File hoolz meta to BAN tou phobos eipes pws parathse thn DOTA... toso varia to phre to BAN? lol

apo to na anoigeis ena unbanrequest thread kai na perimeneis na perimeneis na perimeneis mpaaas k ginei unban to palikari gt dn tou les na kanei ena new acc? (yperoxo nick to PiNk_NiGhtMaRe)...
exei polles epiloges... Parathetw apo katw nicks pou mporei na usarei:

1)OrAnGe_NiGhtMaRe
2)ReD_NiGhtMaRe
3)KaRw_NiGhtMaRe
4)KaNeLi_mE_vOuLeS_NiGhtMaRe
5)TrAnSpArEnT_NiGhtMaRe

h akoma kai se perle

Aspro_perle_NiGhtMaRe etc....


Leuteria ston Ροζ Εφιαλτη paidiaaaaaaaaaa

Ho0lz)
22-09-2010, 01:12 PM
gt apla to name t spaei.kai 2on dn usarw afta t name pou les gt to pink_nightmare kt dilwnei man,mono gia tous e3upnous

mad.mans.melody
22-09-2010, 01:15 PM
Epeidh eimai ligo KOYTOS mporeis se parakalw na mou to ekshghseis kyrie eksypne ti shmainei?

Sensitivity
23-09-2010, 05:07 AM
To αιτημα σου δεν θα γινει δεκτο.

Εχεις ποινη 1 βδομαδα. δοκιμασε παλι στις 30 του μηνα.

Rejected