PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse: janaqi



EimaiStiMamaSou
21-09-2010, 10:06 PM
bnet acc: EgoGamwEsiPonas
eixa sniper o admin eixe sf. opos tha deite kai sto replay o admin ekane san paidaki 10 xronon. otan aytos psofage gia na min akouei kraksimo apo tous allous ekane mute to game... otan ekane kill ekane unmute. sti sinexeia kai eidika pros to telos epidi opos tha deite ki eseis prospathouse na me faei kai sta teleytaia lepta eidika ton kseftilisa se ena pvp vrike aformi kai kala na me kanei ban gia prolong...
opos tha deite kai sto replay varousa to frozen kai apo to auto attack girise o paixtis se mia fasi kai efaga ena leaver... oloi oi ipoloipoi kathotan ekso apo vasi na kanounkill ki ego imoun o monos pou varousa to frozen na leiksei se mia fasi kai ekane ban mono emena o DIKAIOS ADMIN!! oraia aformi na kanei ban gia prolong twn 2 kill... apo kei kai mono tha katalavete poso adiko ban itan.
oso anafora to name borei na einai proklitiko alla de simainei pos prepei na fao ban gia tetoio logo mono kai mono epeidi de borei na xonepsei ena lose o kathe ADMIN.
to name tou admin itan janaqi an thimamai kala

blah.
21-09-2010, 11:07 PM
8a kanw sxolio asxetos tou thread gia to admin abuse.
eimaste sovaroi?
afhnete na kanoun account me tetoia name?
Eimaistimanasou?
ti to vrikame edw pera? ghpedo k fonazoume gia manes?

sovareutite ligo ... dld , k meta sas leme 10xrona k krazete.

dn eipa valte xazo name px(voskopoula) 3erw gw oti nane

alla oxi k Eimai sti mana sou ...

Gianis_o_tsIMBA
22-09-2010, 01:23 AM
Προσωπικά αδερφέ θα σε έκανα ban, για manners, μόνο από το nick σου. Απλά για να ξέρουμε τι λέμε.

Τώρα τα υπόλοιπα καλά τα λές, δεν είδα όλο το replay, αλλά αν ισχύει ότι είδα, +1 στο abuse. Για τον unban δε βάζω +1 για προφανείς λόγους, τα manners δεν είναι μόνο στο τι λέμε μέσα στο παιχνίδι.

Zouzoulinospuck
22-09-2010, 02:35 AM
bnet acc: EgoGamwEsiPonas
eixa sniper o admin eixe sf. opos tha deite kai sto replay o admin ekane san paidaki 10 xronon.

Eipe o eimaistimamasou... A re kati vlakes pou iparxoun ti vlakes.. KARAVLAKES...ante oust re...
kai eugenika to lew xD
Den mpenw kan ston kopo na dw kati parapanw sto abuse..kai den kserw kai ton sigkekrimeno admin..

EimaiStiMamaSou
22-09-2010, 11:27 AM
gia na deite poso pitsirikades eiste!! pareksigiste pou vazo tetoio name 10xrona gt akoma pinetai gala apo ti mama sas! pios o logos ba valo name p.x. JohnTheImba kai tetoies mlkies pou vazetai eseis?pernete sta sovara public games apo bots tou eleous alla toso skill exete... oso gi ayton to nooba pou leei ti vlakes iparxoun etc elege kai o admin apo mesa tou gia to name alla molis exase to game vrike aformi na kanei ban... KLEINO LOIPON KAI LEO de me noiazei to abuse kai to unban apla spazomai gt exete valei anapirous users gia admin pou to mono pou kseroun einai na tous gamaei enas me tetoio name tis plakas kai kala kai meta na klaine... kai kati last BOREI KALISTA O KALITEROS SAS NA MOU STEILEI ENA WHISP OPOTE THELEI NA PAIKSOUME ENA PAIXNIDAKI KAI MOLIS XASEI ego o idios tha ertho na to postaro pali edo pera na deite pos to name de kanei ton paixti xaza noobakia tu eleous pou thelete na to paixete kai kapoioi... Geloioi

Gianis_o_tsIMBA
22-09-2010, 11:38 AM
Αδερφέ, εγώ δεν είπα τίποτα για 10χρονα, και το δικό μου nick χιουμοριστικό είναι. Αλλά δεν είναι προσβλητικό. Δεν προσβάλλω κανένα, αλλά το κυριότερο, δε προσβάλλω κανένα μέλος καμίας οικογένειας. Αν για αυτό με θεωρείς 10χρονο δε μπορώ να κάνω κάτι και δε με ενδιαφέρει να κάνω κάτι.

Από εκεί και πέρα, δίκιο σου δίνω στο abuse γιατί όντως έχουν μαζευτεί πολλά παιδάκια στο admin team και πρέπει να την κάνουν σιγά σιγά. Δεν έχει σημασία το skill, ούτε και εγώ είμαι ο υπερτούμπανος παίκτης, σημασία έχει πώς αντιδρούν υπό πίεση και τι χαρακτήρα έχουν.

Και για να κλείσω την τοποθέτησή μου. Και ο ICEFROG να ήσουν σε skill, με αυτό το nick δείχνεις σαν ένας κομπλεξικός παίκτης του ελέους που δεν του έφτανε το verbal abuse και αποφάσισε να το περάσει και στο nick του. Σκέψου το λίγο, δεν είναι μομφή, συμβουλή είναι.

Greekgod
22-09-2010, 12:08 PM
gia na deite poso pitsirikades eiste!! pareksigiste pou vazo tetoio name 10xrona gt akoma pinetai gala apo ti mama sas! pios o logos ba valo name p.x. JohnTheImba kai tetoies mlkies pou vazetai eseis?pernete sta sovara public games apo bots tou eleous alla toso skill exete... oso gi ayton to nooba pou leei ti vlakes iparxoun etc elege kai o admin apo mesa tou gia to name alla molis exase to game vrike aformi na kanei ban... KLEINO LOIPON KAI LEO de me noiazei to abuse kai to unban apla spazomai gt exete valei anapirous users gia admin pou to mono pou kseroun einai na tous gamaei enas me tetoio name tis plakas kai kala kai meta na klaine... kai kati last BOREI KALISTA O KALITEROS SAS NA MOU STEILEI ENA WHISP OPOTE THELEI NA PAIKSOUME ENA PAIXNIDAKI KAI MOLIS XASEI ego o idios tha ertho na to postaro pali edo pera na deite pos to name de kanei ton paixti xaza noobakia tu eleous pou thelete na to paixete kai kapoioi... Geloioi

Opa pro tou bnet ara3e...Esi ekanes post gia abuse kai oxi na mas deikseis poso megalos paixtaras eisai ok?...Kai to skill sou oute me noiazei oute 8a katsw na to psaksw an eisai kalos i oxi...Me apla logia xestika gt kati magakia san kai sena ta vazw katw...Eisai apla enas magas pisw apo to pc kai tipota parapanw...Kai ta eirwnika sxolia na ta les stous filous sou ante me to ka8e zwo pou leei oti tou katevei...Kai na milas opws sou milane oxi na arxiseis tis panagies...Geloie e geloie...

alexic
22-09-2010, 12:53 PM
sas mamaw olous!!
egw! mono egw! o mamias tou community!
kai opoios den tromazei tote, eee tote ... eee xmmm e tote mamiete!!!!

tromaksate ee? ee ?peite oxi twra an sas vastaei!!! ante min spasw tin othoni kai to keyboard m kai erthei epanw i mama m kai mamithoume edw mesa!

ontopic: gt den mporw na anoiksw to replay, exei kaneis allos to idio provlima?

Zouzoulinospuck
22-09-2010, 03:07 PM
oust leme nte >.>

aspirini
22-09-2010, 08:13 PM
Dn eida replay mono to chat diavasa kai se kanena shmeio dn eida na kanei unmute otan se skotwnei gia na sou thn pei....oyte fainetai na se bannare sto game...
gia to abuse dn kserw 8a to krinoun oi armodioi pou 8a doun replay , oso gia sena
(21:14) EgoGamwEsiPonas: ELA MORE
(21:15) EgoGamwEsiPonas: SILENCE
(21:19) EgoGamwEsiPonas: O POUTANS GIOS an dn sou ekane ban 8a fas ban gia manners sto bnet, kai ena perm ban edw sto forum pistevw 8a htan swsto.

protomastoras
22-09-2010, 11:41 PM
gia na deite poso agramatoi eiste!! to name leei eimai sti mama sou!! de leei gamw ti mama sou!! alla otan exei ti miga migiazese!!
kai an den euxaristithei otan tha xasei borei na kanonisei na me dei kai apo konta na dei an tou areso!

0xaxaxaxa

xalaragr
23-09-2010, 11:41 AM
egw mazi sou eimai file..gt ontws..polla 15xronia paidakia exoun mazeutei gia admins....ligoi einai autoi pou aksizoun....+1 sto abuse kai sto unban sou GL...


P.S o kathenas bazei oti name thelei...einai proklitiko alla o player einai daksei pros to game dn brizei klp..tote..dn exei shmasia..to name....



http://www.google.gr/imgres?imgurl=https://www.netc.navy.mil/nascweb/sas/images/admin.jpg&imgrefurl=https://www.netc.navy.mil/nascweb/sas/admin.htm&usg=__SgwmRvNy4Akt8l1I9mLAGvTm1As=&h=421&w=640&sz=32&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=mhGUsPMQsBdMpM:&tbnh=145&tbnw=234&prev=/images%3Fq%3Dadmin%26um%3D1%26hl%3Del%26rlz%3D1G1G GLQ_ELGR359%26biw%3D1280%26bih%3D610%26tbs%3Disch: 1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=467&vpy=124&dur=2606&hovh=182&hovw=277&tx=152&ty=108&ei=uCCbTLrJL8f34Ab-pJAB&oei=uCCbTLrJL8f34Ab-pJAB&esq=1&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:2,s:0

zAcE
23-09-2010, 12:56 PM
opa paides mi varate oloi mazi re. to "eimaistimamasou" einai to nicktou sto forum. sto bnet einai o "egoGamwEsiPonas". poli psagmena kai ta 2 kai deixnoun to epipedo tou filou pou den ekatse na asxolithei poli me to na vrei nick name. gt sti teliki to nick einai gia na PAIXOUME gt afto theloume... ektos kai an exei ftiaksei kamia 2573534785784 acc kai pia de vriskei unbanned nick...


btw simfwnw me to abuse kai tin timwria tou admin gia enan kai mono logo: ZWA POU LEGONTE "EgoGamwEsiPonas" KAI "ton_xristo_mou" DE TA AFINEIS NA PAROUN MEROS STO GAME.

cya

lord_fe4n0r
23-09-2010, 01:15 PM
opa paides mi varate oloi mazi re. to "eimaistimamasou" einai to nicktou sto forum. sto bnet einai o "egoGamwEsiPonas". poli psagmena kai ta 2 kai deixnoun to epipedo tou filou pou den ekatse na asxolithei poli me to na vrei nick name. gt sti teliki to nick einai gia na PAIXOUME gt afto theloume... ektos kai an exei ftiaksei kamia 2573534785784 acc kai pia de vriskei unbanned nick...


btw simfwnw me to abuse kai tin timwria tou admin gia enan kai mono logo: ZWA POU LEGONTE "EgoGamwEsiPonas" KAI "ton_xristo_mou" DE TA AFINEIS NA PAROUN MEROS STO GAME.

cya

1o Bnet acc:eimaistimamasou
2o Bnet acc:gamaw_eleopaidia
3o Bnet acc:gamawtapanta(kapws etsi)
4o Bnet acc:egwgamwesiponas

ta 3 prwta acc apo oso kserw exoun faei ban gia manners
se kalupsa ligo zace?

zAcE
24-09-2010, 08:41 PM
@ lord
...ee..OXI :p
egw lew gia aftous pou mpainoun sto lobby kai afineis na ksekinisei to game me aftous mesa. atoma me tetoia nicks (kai diafora paromia) as pane na paiksoun se allo domain gt stadar tha to xalasoun to game. an vrizei sto nick tou fadasou ti exei na kanei mesa sto game. egw prwsopika exw kickarei 3 tetoious (de thimami nicks) prin prolavei na tous kanei ping to bot (sto lobby ennow). de xreiazete na paiksw mazi tou gia na dw ti mialo exei enas anthrwpos pou exei gia psevdonimo ti mana i to theo mou.

btw lord gia afto pou legame proxthes check this (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?43003-ACCEPTED-Unban-Request-lord_fe4n0r&p=287671&viewfull=1#post287671)
cya

nauagio
03-10-2010, 09:24 AM
Το ban για prolong ήταν κάπως ακραίο,παρόλα αυτά δεν βρήκα κάτι που να δικαιολογεί τον χαρακτηρισμό σου στον admin janaQi ως απαράδεκτος admin.

Για το ακραίο ban ο admin janaQi θα δεχνεί 1 lvl warn.

o user EgoGamwEsiPonas γίνετε unban

Admin Abuse Accepted

Case Solved


Topic Closed