PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : Mits_bucannon



Mitch_Buchannon
23-09-2010, 11:41 AM
Καλησπέρα καταρχάς,
Το Battle.net account σας : Mits_Bucannon
GameName : Mits_Bucannon
Hostbot : ?
Admin Name : ?
Reason : ?
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : ?

Δεν έχω ιδέα για ποιό λόγο με kickaroun απο το πρωί τα bots του "Έλεος", αλλά όπως φένεται με θεωροούν Banned! Δεν έχω ιδέα για ποιό λόγο ειμαι Banned ή ποιος μου το έχει κάνει, ή σε ποιο Game έγινε. Και γι' αυτό το λόγο έχω γράψει και question στο title του post μου. Το μόνο που έρχεται στο μυαλό μου είναι ένας άλλος user (Δεν θυμάμαι όνομα) που παρακαλούσε εχθές εμένα και τους φίλους μου που παίζαμε παρέα να τους νικήσουμοε γρηγορότερα, και επειδή του ζήτησα να μιλάει στο Team και όχι στο All άρχισε να με απηλεί οτι γνωρίζει admins και οτι θα μας κάνει όλους Ban αν δεν κάνουμε πιο γρήγορα. Θα ήθελα να διευθετιθεί το θέμα σας παρακαλώ πολύ, και αν όντως έχω κάνει κάποιο παράπτομα που δεν σηκώνει ενα Warn πρώτα, τότε τουλάχιστον να μου πείτε τον λόγο του Ban, εφόσον δεν έχει γίνει κάποιο λάθος και κανονικά θα έπρεπε να είναι ενεργό το Account μου αυτή τη στιγμή.
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τις ενέργειες σας επι του θέματος, και για τον χρόνο που αφιερώσατε διαβάζοντας το Post μου.

Αυτό είναι το δέυτερο σε αριθμό post που κάνω για το unban του account μου, γιατί στο προηγούμενο μου δώσατε μια προθεσμία να βρω τον Mortician. που τελικά με έκανε Ban για manners υποτίθετε χωρίς εγω να έχω παίξει ποτέ μαζί του, και 8 μέρες τώρα τον έχω στο Friendlist μου και εγώ και οι φίλοι μου και δεν έχει μπει καθόλου Online, οπότε δεν υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσω μαζί του. Θά'θελα να μου πείτε τι γίνετε σ'αυτήν τη περίπτωση, και πώς μπορώ να πάρω πίσω το Account μου. Ευχαριστώ πολύ.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?47985-Unban-request-and-question-%26%23945%3B%26%23960%3B%26%23959%3B-Mits_bucannon Αυτό είναι το Link του προηγούμενου post, που θα βοηθήσει πολύ να καταλάβετε τι γίνεται άμα κάνετε ένα κόπο να το διαβάσετε.

sabotaz80
23-09-2010, 11:48 AM
bres enan admin na se kanei checkban gia na deis ti akribws egine.an einai kanenas sobaros admin prospa8hse na ton breis ktlp ktlp.

Sensitivity
23-09-2010, 12:23 PM
Εχει απαντηθει εδω --> http://www.mymgn.com/board/showthread.php?47985-Unban-request-and-question-???-Mits_bucannon <--

Προσπαθησε παλι στο τελος του μηνα

Closed