PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : infisto



Infisto
26-09-2010, 04:17 AM
* Το Battle.net account σας :infisto
* GameName : den gnwrizw
* Hostbot : den gnwrizw
* Admin Name : petroulaaa
* Reason :leave
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :5sec πριν ληξει το game (παιζει να μην ηταν καν 5 να ηταν λιγοτερο) εκνευρηστικα με τον κολλητο μου που παιζαμε μαζι γιατι με εκραζε και βγηκα αλλα λεμε τωρα για 5 δευτερολεπτα πριν ληξει το game.Παιζω 6 χρονια (οσα σπουδαζω:P) δεν εχω κανει ποτε leave σε 6 χρονια, με το ιδο nickname παιζω!!!

Dean.Winchester
26-09-2010, 11:13 AM
* Το Battle.net account σας :infisto
* GameName : den gnwrizw
* Hostbot : den gnwrizw
* Admin Name : petroulaaa
* Reason :leave
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :5sec πριν ληξει το game (παιζει να μην ηταν καν 5 να ηταν λιγοτερο) εκνευρηστικα με τον κολλητο μου που παιζαμε μαζι γιατι με εκραζε και βγηκα αλλα λεμε τωρα για 5 δευτερολεπτα πριν ληξει το game.Παιζω 6 χρονια (οσα σπουδαζω:P) δεν εχω κανει ποτε leave σε 6 χρονια, με το ιδο nickname παιζω!!!

xoris replay psile dn ginete tpt,episis vres k ton sigkekrimeno admin sto b-net k pes ton na erthei na mas pei ti egine

JusT_OwneD
26-09-2010, 03:16 PM
tn admin pertoulaaa tn 3erw kai pistevw pws apokliete na ekane kati tetoio...
alla les pws etc egine prp na to apodi3eis....
alliws xaneis tn xrono s.
opws kai na exei gl an kai xwris replay kai me auta p les mallon dn 8a petyxeis tpt

Infisto
26-09-2010, 09:23 PM
paidia replay den exw kai tou admin tou malaga exthes alla den mou apantouse tha 3anaprospathhsw!!!

prot0n0s
26-09-2010, 09:34 PM
Μάλλον θα έπαιζες σε άλλα leuge μιας και αυτό φανερώνετε απο αύτο


<From DA-HB-01> [infisto] has played 23 games with this bot. Average loading time: 13.48 seconds. Average stay: 91 percent.


Επίσης το 91 % δείχνει πως μας μας κοροιδεύεις ή πως πρέπει να αλλάξεις net λόγω κακού internet

Αν πέσεις στα χέρια του sensi έχεις μια ελπίδα σε κανα 2-3 βδομάδες

MindBender
26-09-2010, 10:31 PM
Paides leei thn alh8eia o infisto. egw hmoun aytos pou ton ebrize kai tsantistike sta 5 secs prin lh3ei to game kai profanws (me alt+F4) den h3ere oti ton ekane ban gia na prolabei na to swsei... egw to eida meta kai tou to eipa. to replay oute ki egw to krathsa (dystyxws) alla gia to 8eo otan feygoun oi alloi etc apla den einai admin mesa na ton bannarei kai o allos ton bannare gi ayto to logo! Parakalw ton admin na anebasei to replay ws apodeiktiko stoixeio gia to ban (ektos an ton empisteyste trela kai pernete apsifista tis apofaseis tou). O admin pou to ekane ayto htan o petroulaaa. Episis to nick Infisto to exei apeiro kairo kai epaize kai kanoniko warcraft (blepe icon = troll) kai den einai malakas na bgainei. Oso gia 91% pou leei o sab eimai sigouros oti 8a einai apo leave se game 4v5,3v5 (logw leave allwn) kai meta apo symfwnia olwn na bgoun. Tha psaxnoume petroulaaa gia na tou milhsoume sto warcraft alla an ton 3erete pes te tou kapoios na mpei na dei to request.

Infisto
26-09-2010, 10:43 PM
protonos ton teleutaio kairo to eixa kopsei skepsou oti eixa na pai3w prin ftia3etai ola afta ta skhnika me ta bot kai ta loipa epaiza se gdb se grc kai pio palia opote einai logiko na exw liga games...epishs apo afto mporeis na katalaveis oti an wntos eixa 3ekinhsei twra kai hmoun leaver me 28 paixnidia mono den tha ekana oloklhrh istoria gia to nick tha eftiaxna ena allo kai tha teleiwne to story file mou...etsi den einai? gia poio logo na <paideyomai> to 91% exei na kanei me to wireless mou kai me ta provlhmata pou yparxoun me kati erga ths hellas online(telika twra opote paizw dota vazw ethernet gt den palevan ta spikes kai ta disconects)...kai se kati game 3v5 kai loipa!!!makari na eixa krathsei to replay eilikrina alla to eidan meta gia to ban kai mou to eipan!!!apla to nick to exw apo tote pou arxisa na paizw warcraft 3 kai me ponaei pou einai banarismeno:D gia enan tetoio logo...

petroulaaa
27-09-2010, 03:35 AM
vsk den 8imame tin periptosi sou infisto...alla tespa..an kai me 91% sta 23..games..ligo diskolo den 3erw
kai apokleiete wpos leei o filos s na se ekana ban se 5v3..game..!afta apo emena..gl..sto unban..sou!

MindBender
27-09-2010, 05:08 AM
petroulaaa gia to 8eo den 8ymasai to game kai eisai toso sigouros??? ti 5v3 les? diabase ligo kalytera ta posts plz! ton ekanes ban epeidh ekane leave 5 secs prin to telos!!! kai ti 8a pei "gl me to unban sou"? dld esy kamia sxesh e? anevase to replay na mas poun kai oi alloi thn gnwmh tous! Parakalw kai tous allous admin na doune to replay kai na diey8etisoun to 8ema.

K[a]ne
01-10-2010, 04:14 AM
Ξαναδοκίμασε στις 10 Οκτωβρίου.

REJECTED