PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - gtpkFTW



KoNaMiGr
18-05-2009, 06:58 PM
pezoume game kai sto net pou eimaste exoume 2 grammes gia to internet
1-3-5-7-9 einai h prwth grammh kai 2-4-6-8-10 einai h allh grammh dld sta mona kai dipla pc xwrizontai oi grammes kai peftei o gtpkFTW kai ka8etai dipla apo emena kai lew ston admin oti epese to internet kai autos mou leei {Pou 3erw egw oti dn trabh3e kalodio} dld eda3ei dn yphrxe logos gia leave... alla dn me pistepse o admin kai ton ekane ban.Parakalw kante ton unban

zimba
18-05-2009, 09:24 PM
Pio palia se ena parakmiako an k megalo int cafe ixe t idio prama,xorizodousan ta pc se mona k ziga!
Opote edw,vasi ebirias(asximis :p ) pisteuw oti o user exei dikio kai den 8eorw oti sintrexei logos gia na pei psemata!
As min imaste prokatalelimenoi boys,simvenoune k auta,den ginete ola nane leave :-)
Pisteuw t pedi prepei na ginei unban!Adikia den einai na xa8ike i sindesi kai na egine ban gia kati pou den fteei?Kai epidi emeis edw imaste gia na krinoume(an k mono o 8eos krinei k o varouhas) pios exei dikio k pios adiko,ta pisteuw mou m lene oti to pedi exei dikio k leei tin ali8ia....

Btw kalo einai to unban na to zitaei o idios user kai oxi to lan tou :P

ThunDeR_BoY
19-05-2009, 10:58 AM
kai egw pistevw pws prepi na ginei Unbanned , exw pexei arketes fores me ton Gtpkftw kai dn exei leavarei pote , einai edaxei pedi kai kalos player , dn nomizw na travikse kalwdio , ine ligo viastikh i kinish tou host kai la8os , ama evlepe ta stats tou tha evlepe pws dn ton simfere na kanei leave kai oti tou aresei na pezei sta NoL Games . Pistevw pws prp na ginei unbanned amesa.

DoNt.LoLme
19-05-2009, 11:27 AM
kala h admin pos tin exoun dei?kai egw admin ime bsk ala pos tin exoun dei eksousia???afou to pedi epeze kanonika mexri tote ti ton pirakse p epese..as imaste ligo elastikoi re pedia...egw oses fores exw rothsei novadomenica,rusvodka,koukou m exoun pei oti se periptosi sindesis min ginete ban..kai egw to pedi to kserw kala ala grafw antikimenika kai mono auto to post

wtfmejt
19-05-2009, 03:17 PM
koitaxte merikes fores o alos apla pefti k kala ine na min ginete ban tora ama o alos ine rage quitter diladi stegno leave meta apo death entaksi afto sikoni ban

zimba
19-05-2009, 05:16 PM
O user meta apo apofasi egine unban by me!
Topic closed,to unban vgike!