PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - Frozen.Dragon.



Frozen.Dragon.
18-05-2009, 08:14 PM
Prospathisa na kanw lan sto spiti me anorthodoxo tropo(usb k ethernet se duo pc taftoxrona) me apotelesma otan empene o adrfos mou sto internet apo to allo pc na me petaei emena apo to internet. Arghsa na to katalavw me eixe petaxei idh duo fores apo 2 games se mia mera! Omws mpika pali battlenet ekana wisp stous host k zhthsa sugnwmh mou eipan k o forsaken k o gg2all oti ola kala k den trexei tpt. Kai shmera phga na bw se game k mou leei o Northerner_4 eisai banned filos leei gai leave! Sas parakalw polu kante unban paizw dota 6 xronia k den exw kanei leave oute mia fora sth zwh mou! Hmouna k sto GDB mexri na kleisei to channel k den eixa faei ban pote ston 1,5 xrono pou hmouna sto channel tous! Sas parakalw k pali kante me unban! Efxaristw!

zimba
18-05-2009, 08:34 PM
Apopsi mou,opos exw xanapei,se olous na dinete mia 2ri eukeria!
Elpizw na elises t provlima me ti grammi alios epomeno leave sou 8a simanei kai to permanent ban!
Dwse ligo xrono mexri na dei kapios Head admin auto to thread sou kai na parei tin teliki apofasi(pisteuw unban)!
Gl !

Playlandos
18-05-2009, 08:44 PM
Egw protinw unban mou exei tixei paromio peristatiko kai den einai katholoy oraio kseneroneis apisteuta kai den ftais kai apo pano bebaia na ftiaksis kai esi to internet sou gia na mn iparxoun tetoia problhmata

Frozen.Dragon.
18-05-2009, 09:15 PM
Thanx paidia idh to eftiaxa to provlhma me th sundesh sto lanaki... elpizw na me kanoun unban giati einai krima! goustarw trela ta nl games giati epitelous den uparxei lag k delay k mporei kapoios na deixei pragmatika to skill tou!Paizw xronia dota k pote den hmoun leaver k oute tha uparxw! Thanx k pali!

wtfmejt
19-05-2009, 03:02 PM
tha aferethi simera to ban ama den exi aferethi idi