PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse: shasha_0c



Karamolegkos2
29-09-2010, 02:14 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου για Prolong: SBD_Agio-Pneuma , ReDiKoLO. , RoDriGo , ParaligoNinja. , όνομα admin SaSha_0C

* Game name: AR****

* Παράπτωμα του user: Prolong

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Στα αρχικά λεπτά ένα leave που έγινε δεν έχει σημασία που το αναφέρω αλλα επειδή υπήρχε admin το ban έγινε από αυτόν... στο 36ο λεπτό άρχισε το prolong όπως καθαρά θα δείτε από Admin και το υπόλοιπο team χωρίς υποχώρηση έως την λήξη του παιχνιδιού !

Dean.Winchester
29-09-2010, 02:41 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου για Prolong: SBD_Agio-Pneuma , ReDiKoLO. , RoDriGo , ParaligoNinja. , όνομα admin SaSha_0C

* Game name: AR****

* Παράπτωμα του user: Prolong

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Στα αρχικά λεπτά ένα leave που έγινε δεν έχει σημασία που το αναφέρω αλλα επειδή υπήρχε admin το ban έγινε από αυτόν... στο 36ο λεπτό άρχισε το prolong όπως καθαρά θα δείτε από Admin και το υπόλοιπο team χωρίς υποχώρηση έως την λήξη του παιχνιδιού !

to replay to anevases gia na mas dixeis ta orea manners s?kati gamo****s k kati g**w ta spitia...mantepse k pios allos tha ginei ban,SOU MIAZEI LIGO

Karamolegkos2
29-09-2010, 03:11 PM
Lf;333728']to replay to anevases gia na mas dixeis ta orea manners s?kati gamo****s k kati g**w ta spitia...mantepse k pios allos tha ginei ban,SOU MIAZEI LIGO

Eγώ έκανα report φιλαράκο από κει και πέρα εσείς κρίνετε για το ποιος θα φάει ban και το ποιος όχι και το ότι έβρισα Νομίζω δεν το έκανα δημοσια και ούτε υπήρχε διάλογος οποτε δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σε κάποιον αλλα στον hero αλλα ας παραμείνουμε στο θέμα μας εσύ επειδή σπαστικές που έκανα report έναν admin προσπαθείς να υπερασπιστής κάποιον ? γιατί τα παραπτώματα από admin's είναι παρα πολλά το τι "kick" πέφτει το τι ban πέφτει χωρίς λόγο τόσο καιρό δεν έχω δόση αφορμή για τίποτα και έχω μπει και σε game που "έπεσε" admin και δεν έκανα report αλλα! ο admin αφού έπεσε δεν έκανε relog in για πιο λόγο ? οποτε κατευθείαν μην κρίνεις αυτόν που κάνει report για ΈΝΑΝ ADMIN που θα πρεπε υποτίθεται να είστε και κομπλέ που υπάρχει ένα τέτοιο άτομο που κάνει report Admin's που δεν συμμορφώνουν τα team του ενώ αυτός είναι ο άνθρωπος που θα συντονίσει το game στα επίπεδα που πρέπει να είναι!

Dean.Winchester
29-09-2010, 03:44 PM
Eγώ έκανα report φιλαράκο από κει και πέρα εσείς κρίνετε για το ποιος θα φάει ban και το ποιος όχι και το ότι έβρισα Νομίζω δεν το έκανα δημοσια και ούτε υπήρχε διάλογος οποτε δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σε κάποιον αλλα στον hero αλλα ας παραμείνουμε στο θέμα μας εσύ επειδή σπαστικές που έκανα report έναν admin προσπαθείς να υπερασπιστής κάποιον ? γιατί τα παραπτώματα από admin's είναι παρα πολλά το τι "kick" πέφτει το τι ban πέφτει χωρίς λόγο τόσο καιρό δεν έχω δόση αφορμή για τίποτα και έχω μπει και σε game που "έπεσε" admin και δεν έκανα report αλλα! ο admin αφού έπεσε δεν έκανε relog in για πιο λόγο ? οποτε κατευθείαν μην κρίνεις αυτόν που κάνει report για ΈΝΑΝ ADMIN που θα πρεπε υποτίθεται να είστε και κομπλέ που υπάρχει ένα τέτοιο άτομο που κάνει report Admin's που δεν συμμορφώνουν τα team του ενώ αυτός είναι ο άνθρωπος που θα συντονίσει το game στα επίπεδα που πρέπει να είναι!

1on den irtha na iperaspito kanenan edw,
2on poli kala ekanes k dimiourgises to admin abuse afou dn itan sostos o admin
3on egw aplos ipa tin gnomh gt oute esi isoun panagitsa sto game

Karamolegkos2
29-09-2010, 04:29 PM
Lf;333795']1on den irtha na iperaspito kanenan edw,
2on poli kala ekanes k dimiourgises to admin abuse afou dn itan sostos o admin
3on egw aplos ipa tin gnomh gt oute esi isoun panagitsa sto game

εγώ την απάντηση μου σου την έδωσα και πιο πάνω δεν είχα διάλογο από κει και πέρα κρίνουν οι Admin's για το τι θα γίνει! παναγίτσα δεν ήμουν και αυτό που λες δεν αντίστοιχη σε αυτό το Topic εάν κάποιος θίχτηκε διότι δεν έγινε δημοσια ούτε έγινε διάλογο ούτε αναφερόμουν σε κάποιο συγκεκριμένο άτομο αλλα στον hero ας κάνει report

Nepheloh
29-09-2010, 09:55 PM
Ο karamolegkos2 μπορει να ελεγε ο,τι ελεγε, αλλα:

1) Δεν ηταν στο all και δεν συγκεκριμενοποιησε σε ποιον αναφεροταν αρα δεν υπαρχει θεμα manners αυτα που φαινοταν ηταν προς τον Warlock τα οποια manners δεν ειναι αφορμη για ban.

2) Οπως ειπε εκανε το report για να τιμωρηθουν οσοι παρεβησαν τα rules. Αν κατα τη γνωμη των υπευθυνων τα παρεβηκε και ο ιδιος βεβαιως και θα τιμωρηθει.

On topic: Υπαρχει ξεκαθαρο prolong απο ολοκληρο το αντιπαλο team εκτος του rodrig0 (Nerub).
Απο τη στιγμη που ο ιδιος ο admin οχι μονο δεν προσπαθησε να σταματησει η εστω να προειδοποιησει το team του για το prolong, αλλα συμμετειχε κιολας.

Κατα τη γνωμη μου τουλαχιστον demote ο admin για μη γνωση των rules και το prolong που εκανε.
Aλλοι παιχτες τρωνε ban για το prolong και πιστευω το ιδιο πρεπει και αυτοι.

ΥΓ: Ενα μεγαλο μπραβο στον rodrig0 επειδη δεν εκανε prolong σε αντιθεση με το υπολοιπο team του (ειτε εσκεμμενα ειτε ακουσια).

Dean.Winchester
29-09-2010, 10:11 PM
Ο karamolegkos2 μπορει να ελεγε ο,τι ελεγε, αλλα:

1) Δεν ηταν στο all και δεν συγκεκριμενοποιησε σε ποιον αναφεροταν αρα δεν υπαρχει θεμα manners αυτα που φαινοταν ηταν προς τον Warlock τα οποια manners δεν ειναι αφορμη για ban.

dld otan ipe tha me prixei tora autos g***w to spiti t, thelei gem o g***manos esi se pion les na to to lege? gia skepsou ligo?ela valto ligo na doulepsei..ama dn einai auta p eipe auformh gia ban tote ti einai?
btw se ola ta alla p ime +fwnw

Karamolegkos2
29-09-2010, 11:21 PM
Ο karamolegkos2 μπορει να ελεγε ο,τι ελεγε, αλλα:

1) Δεν ηταν στο all και δεν συγκεκριμενοποιησε σε ποιον αναφεροταν αρα δεν υπαρχει θεμα manners αυτα που φαινοταν ηταν προς τον Warlock τα οποια manners δεν ειναι αφορμη για ban.

Όπως είπε o Nepheloh και oπως είπα και εγω πιο πάνω ΔΕΝ αναφέρθηκα σε κάποιον δεν υπήρχε διάλογος και ότι είπα ήταν ένα ξέσπασμα προς τον αντιπαλο hero και την φάση προφανώς δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό... m[i]Lf

nauagio
11-10-2010, 01:12 PM
Σύμφωνα με τα καινούργια rules,δεν υπάρχει prolong από την μερία του scourge.
Karamolegkos2 η εξύβριση των Θείων είναι λόγος για ban.Δεν θα προβώ όμως σε ποινές.
Άπο εδώ και στο εξής όμως,άφου κάνω γνωστό το γεγονός,η ποινή θα είναι ban με την παραμικρή αφορμή πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed