PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Tbhcba



Amlet
01-10-2010, 11:54 AM
* Το Battle.net account σας : Tbhcba
* GameName :Tbhcba
* Hostbot :eleos
* Admin Name : Κανενας
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 23.32 οπως λεει το replay
* Reason : Ειχα δωσει το account στον ξαδερφο μου να παιξει κανενα game γιατι θελω να κανω apply για admin μιας και δεν εχω τοσο χρονο πλεον για να ανεβασω τα παιχνιδια μου. Εκανε την @@ ρια του τελικα.Σημερα το πρωι ειδα το ban. Μιλησα με τον konops και του ειπα πως εχει. Εαν με ξερει καποιος θα γνωριζει οτι δεν ειμαι leaver. Ατομα που μπορουν να σας το πουν ειναι ΟwΝedΒyΗate, lord_fe4nor.

Kyuubi)NineTail
01-10-2010, 12:01 PM
LoL....uparxoun periptosares edw pera...tecpa,
GL!

Amlet
01-10-2010, 12:06 PM
Νταξ υπαρχουν περιπτωσεις. Δεν ειναι και κατι υπερ-σπανιο να δινεις το account σου σε κανενα φιλο-συγγενη :p Τι να λεμε τωρα

konops
01-10-2010, 12:16 PM
Όντως μου μίλησε το παιδί και μου είπε τι έγινε. Καλό θα είναι να αλλάξει pass και να φτιάξει άλλο acc για τον ξάδερφο του. Αν θέλουν οι αρμόδιοι ας του δώσουν μια 2η ευκαιρία.

volakas
01-10-2010, 01:16 PM
Αν μπορείς να μας πεις σε παρακαλώ ένα λόγο να δώσεις το account σου και να μην κάνει δικό του.Απλά μου φαίνεται δύσκολο να το πιστέψω.

kAbiAs.
01-10-2010, 01:50 PM
Αν μπορείς να μας πεις σε παρακαλώ ένα λόγο να δώσεις το account σου και να μην κάνει δικό του.Απλά μου φαίνεται δύσκολο να το πιστέψω.

Ρε συ volaka χαλαρωσε στον ξαδερφο του το εδωσε με τον οποιο λογικα εχουν και μεγαλη στενη επαφη.
Ομως και εσυ τι εμπιστευεσαι τριτους??
Αναμεσα στο account και σε σενα δεν επιτρεπεται να μπαινει κανενας(αγραφος κανονας)
Την επομεη φορα να εισαι πιο προσεχτικος με τισ κινησεις σου.+1

volakas
01-10-2010, 02:41 PM
Ρε συ volaka χαλαρωσε στον ξαδερφο του το εδωσε με τον οποιο λογικα εχουν και μεγαλη στενη επαφη.
Ομως και εσυ τι εμπιστευεσαι τριτους??
Αναμεσα στο account και σε σενα δεν επιτρεπεται να μπαινει κανενας(αγραφος κανονας)
Την επομεη φορα να εισαι πιο προσεχτικος με τισ κινησεις σου.+1

Τι να χαλαρώσω ρε φίλε;Ο κολλητός μου παίζει dota και τον εμπιστεύομαι με την ζωή μου.Έχει δικό του account αλλά και πριν φτιάξει δεν μπορώ να καταλάβω την λογική να ζητήσει να μπει με το δικό μου αντί να κάνει ένα create new account;Είναι δύσκολο ή παράλογο;Γιατί να θέλει να λέγεται volakas για ένα game και όχι Μανώλης ας πούμε;

Cassiopeia
01-10-2010, 04:15 PM
Τι να χαλαρώσω ρε φίλε;Ο κολλητός μου παίζει dota και τον εμπιστεύομαι με την ζωή μου.Έχει δικό του account αλλά και πριν φτιάξει δεν μπορώ να καταλάβω την λογική να ζητήσει να μπει με το δικό μου αντί να κάνει ένα create new account;Είναι δύσκολο ή παράλογο;Γιατί να θέλει να λέγεται volakas για ένα game και όχι Μανώλης ας πούμε;

Aπλουστατα θελει να φτασει τα 400 games για να κανει admin application. Mystery solved!

Amlet
01-10-2010, 06:12 PM
Οπως το ειπε ο Cassiopeia. Απλα εχω γυρω στα 300 games και λογω δουλειας το εδωσα στον ξαδερφο μου να κανει κανα game. Εννοειτε οτι εχει δικο του account ρε παιδια. Νταξει δεν ειμαι τοσο ρωσος να ρισκαρω το κεφαλι μου στα 300 παιχνιδια να κανω leave. Δεν ειμαι 15 χρονος :|

oWNeDByHATE
01-10-2010, 11:36 PM
+1 stn tbhcba tn 3erw prosopika kai dn einai leaver apla opws eipe logo douleias dinei kamia fora t aka tou stn 3aderfo tou gia na anebasei ta games tou..e3alou exei kalo stay rate.mia deuteri eukairia pistebw pws tn a3izei.

Cassiopeia
03-10-2010, 01:07 AM
Οπως το ειπε ο Cassiopeia. Απλα εχω γυρω στα 300 games και λογω δουλειας το εδωσα στον ξαδερφο μου να κανει κανα game. Εννοειτε οτι εχει δικο του account ρε παιδια. Νταξει δεν ειμαι τοσο ρωσος να ρισκαρω το κεφαλι μου στα 300 παιχνιδια να κανω leave. Δεν ειμαι 15 χρονος :|

Δεν το ελεγα για καλο το οτι προσπαθουσες να γινεις admin παραβιαζοντας ουσιαστικα τους κανονισμους...

volakas
03-10-2010, 11:43 AM
Αφού σε υποστηρίζουν τόσοι φίλοι σου σημαίνει πως είσαι καλός παίκτης και δεν υπάρχει αμφιβολία γι'αυτό. Δεν νομίζεις πως είναι λάθος για σένα όμως να σου χαλάει τη φήμη το ξαδερφάκι σου; Καλύτερα να γίνεις admin με 400 δικά σου παιχνίδια και ας αργήσεις λίγο, παρά εκτός του ρίσκου να φάει ban το account σου (που έφαγε) να νομίζουν δικαίως κάποιοι ότι ο Tbhcba έχει διπλή προσωπικότητα :). Τέλος πάντων καλή τύχη με το unban σου.+1 από μένα.

Amlet
03-10-2010, 12:19 PM
Συμφωνω volaka με αυτο που λες. Πιστεψε με και εγω για 4-5 παιχνιδια το εδωσα και κατεληξε να κανει leave στα πρωτα 2. Μαλλον τελικα ειναι καταλυτης το θεμα ηλικιας, αν και 18 το ξαδερφακι εκανε μαλακιες. Cassiopeia επισης καταλαβαινω τι εννοεις. Ειναι γεγονος οτι ψηνομαστε γενικα για ενα μεγαλο tour τωρα γιαυτο εχει πεσει αρκετη δουλεια στο να μιλαμε με διαφορες ομαδες για το ποτε και πως θα το κανουμε. Ειχαμε ποσταρει και ποιο παλια για tour στην Θεσσαλονικη με αρκετα επαθλα πανω απο 1200 ευρω ;) Θα δουμε πως θα παει!

lord_fe4n0r
03-10-2010, 01:06 PM
. Εαν με ξερει καποιος θα γνωριζει οτι δεν ειμαι leaver. Ατομα που μπορουν να σας το πουν ειναι ΟwΝedΒyΗate, lord_fe4nor.

de thelw n fanw kakos alla den exw idea poios eisai :<
alla ama to leei o stelios pws eisai comple tote isxuei

Amlet
09-10-2010, 01:23 AM
Παιδια εγινε τιποτα τελικα? Να γνωριζω

small_H0uz0uris
10-10-2010, 05:25 AM
[Tbhcba] has played 280 games with this bot. Average loading time: 7.07 seconds. Average stay: 92 percent.

Με βάση το ικανoποιητικό stay rate που παραθέτω παραπάνω και την θετική ψήφο του αρμόδιου manager το ban θα αφαιρεθεί ! ! !

Accepted
Topic Closed