PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Bilias_sPGr



ThunDeR_BoY
19-05-2009, 09:29 AM
D E N katalavenw tin adiaforia twn Moderator gia auto to thema pragmatika. Vlepw na apadane pantou girw sta threads kai auto akoma anapdito! 8elete kiala thread gia na faei demote kai ban? Oriste lipon to 3o mipws kai ginei kati. O bilias_SpGr exei leavarei epanalimena , exei bad manners ( flaming sinexws ) Kai kanei unban ton eauto tou. Elpizw na sas traviksa tin PROSOXH me to 3o Post!!!:mad:

Chaos.Zero
19-05-2009, 12:23 PM
postare replay k tha drasoume analogws

AtSuNaKaToN
19-05-2009, 02:55 PM
D E N katalavenw tin adiaforia twn Moderator gia auto to thema pragmatika. Vlepw na apadane pantou girw sta threads kai auto akoma anapdito! 8elete kiala thread gia na faei demote kai ban? Oriste lipon to 3o mipws kai ginei kati. O bilias_SpGr exei leavarei epanalimena , exei bad manners ( flaming sinexws ) Kai kanei unban ton eauto tou. Elpizw na sas traviksa tin PROSOXH me to 3o Post!!!:mad:

Lathos kaneis oi Moderator einai gia tin evrythmi leitourgia tou forum, den pernoun apofaseis gia ban/unban promote/demote, giafto einai oi Administrators.

D0MeNiCa
19-05-2009, 03:40 PM
D E N katalavenw tin adiaforia twn Moderator gia auto to thema pragmatika. Vlepw na apadane pantou girw sta threads kai auto akoma anapdito! 8elete kiala thread gia na faei demote kai ban? Oriste lipon to 3o mipws kai ginei kati. O bilias_SpGr exei leavarei epanalimena , exei bad manners ( flaming sinexws ) Kai kanei unban ton eauto tou. Elpizw na sas traviksa tin PROSOXH me to 3o Post!!!:mad:

tou kirou bilias_spgr tou exoun aferethei ta dikaiwmata prin kaneis to thread,episis den xriazete na kaneis 10 psot giana se proseksoume,alla den mporoume na pernoume biastikes apofaseis.

AtSuNaKaToN
19-05-2009, 04:07 PM
SOLVED Admin Bilias_SpGr has been demoted .

Thread Closed