PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : unleashed_



lalalalalalo
19-10-2010, 01:21 PM
Loipon...arxika o paiktis me to nick : "GamwThSalonika" akoma kai apto lobby evrize manes pateres theies petheres oti mporeite na fantasteite. Stin arxi tou game. O mate mou me to onoma mia_agapi_exo nebriase kathos einai salonikios san emena kai ton ebrise dn thumamai ti mporeite na deite sto replay parolo pou o "gamwthsalonika" evrize protos ktlpktlp. TOn kanei mute o unleashed_ . Kai leei stamatiste dn ksero kai go ti. MEta sto game o Gamwthsalonika p eixe tiny eno tn eipame na min paei down epeidi eimastan mates klein mein mas egrapse. lew ntaksei an thelei paei dn tou epivalei kaneis na min paei alla sto game petakse ton mate mou p eixe venomancer me toss sto centaur kai ton peiran fb. Epeita apo 3 lepta peripou nomizw. Eirthe mid kai ekane kai mena toss . En to metaksu ton friend mou ton petakse apto game i sundesi. Tespa...dn eipe tpt gia end dn eipa kai go tpt. Meta ebrize o tiny xerotan p skotose ton venomancer ktlp....lew sto riki na kanei kati kathos dn mporei na kanei oti thelei starxidia tou o riki. Tespa o admin epivalei tin taksh. Kai threi ta rules. O tiny thelei ban kai o admin abuse.

Greekgod
19-10-2010, 01:57 PM
Katarxas to mute ston veno itan swstotato efoson evrise mana (an kai 8a mporouse na kanei kateu8ian ban alla telos pantws)...Sti sinexeia o tiny evrize kanonikotata kai o sigekrimenos admin den ton ekane oute kan mute...To end itan swsto efoson to zitisate eseis pou eisastan me to ari8mitiko meionektima...Exoume kai leme: O tiny prepei na ginei banned gia manners kai o admin na dextei 1 lvl warn gia min xrisi tou mute se user o opoios evrise...+1 sto abuse...

Demian
19-10-2010, 02:00 PM
1...(00:31) mia-agapi-exw:8A ME KLASEIS MIA MAANTRA ARXIDIA
(00:37) mia-agapi-exw: GAMW TN MANA S

pf....nice manners...

2....(07:22)GamwThSalonika: GAMW TH PANAGIA S

pf...Nice manners....

3...lalalalalalo ekanes alo ena fail abuse....

heLLCursed
19-10-2010, 02:08 PM
Den pisteuo oti to Abuse Tou pediou einai katholou fail...ego thelo oposdipote na ginei kapia epipliksi se auton ton admin...LOIPON den exei sxesi me ti omada eimai kai den asxoloume...alla pedia epeidi eimai apo mekedonia...den ANEXOMAI na me leei kapios BOULGARO...an auto den einai reason gia ban i warn tote pios einai more? tin PANAGIA diladi pou katebase o admin kaneis den tin metraei?warn i demote ton admin. Enas tetios admin ME EIDIKA TETIO ACCOUNT (gamwtinsalonika) as paei kapou allou na peksei -1 APO MENA gia ton ADMIN.

Demian
19-10-2010, 02:11 PM
Den pisteuo oti to Abuse Tou pediou einai katholou fail...ego thelo oposdipote na ginei kapia epipliksi se auton ton admin...LOIPON den exei sxesi me ti omada eimai kai den asxoloume...alla pedia epeidi eimai apo mekedonia...den ANEXOMAI na me leei kapios BOULGARO...an auto den einai reason gia ban i warn tote pios einai more? tin PANAGIA diladi pou katebase o admin kaneis den tin metraei?warn i demote ton admin. Enas tetios admin ME EIDIKA TETIO ACCOUNT (gamwtinsalonika) as paei kapou allou na peksei -1 APO MENA gia ton ADMIN.


Na se diorthosw file m...dn kserw ama to prosekses alla o Gamwtisalonica dn einai admin!

k0st1k4s
19-10-2010, 02:14 PM
diavaste prota k meta pite tin gnomi sas.....

dn exo kati me ton admin...alla dn eprakse sosta

oso gia ton user gamotinsalonika ...ena sosto ban ....

heLLCursed
19-10-2010, 02:17 PM
Demian sorry an den eida kala man emena den me niazei kanenas admin me niazei auto to atomo me auto to account (Gamwthsalonika) na ginei ban ..den anexomai re file mou na me leei o kathe teleuteos ton moikanwn emena BOULAGRO...giati an einai etsi PES TOU oti kai o Mefas Aleksandros BOULGAROS ITAN?kante ton ban!!!

Demian
19-10-2010, 02:28 PM
Demian sorry an den eida kala man emena den me niazei kanenas admin me niazei auto to atomo me auto to account (Gamwthsalonika) na ginei ban ..den anexomai re file mou na me leei o kathe teleuteos ton moikanwn emena BOULAGRO...giati an einai etsi PES TOU oti kai o Mefas Aleksandros BOULGAROS ITAN?kante ton ban!!!


exeis dikaio se afto pu les...Alla tha parakalousa na min ginei spam to post!

lalalalalalo
19-10-2010, 02:51 PM
Na se diorthosw file m...dn kserw ama to prosekses alla o Gamwtisalonica dn einai admin!

to proseksa kego... o admin opws anaferw einai allos. O gamwtisalonica einai o reason p kanw abuse ton admin.

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------


1...(00:31) mia-agapi-exw:8A ME KLASEIS MIA MAANTRA ARXIDIA
(00:37) mia-agapi-exw: GAMW TN MANA S

pf....nice manners...

2....(07:22)GamwThSalonika: GAMW TH PANAGIA S

pf...Nice manners....

3...lalalalalalo ekanes alo ena fail abuse....

gia to allo ena fail abuse. Eida left the game voluntarily kai to lew sto post mou........dn exei kamia sxesi me ti sugekrimeni periptosi.

Aivazzz
19-10-2010, 02:53 PM
1...(00:31) mia-agapi-exw:8A ME KLASEIS MIA MAANTRA ARXIDIA
(00:37) mia-agapi-exw: GAMW TN MANA S

pf....nice manners...

2....(07:22)GamwThSalonika: GAMW TH PANAGIA S

pf...Nice manners....

3...lalalalalalo ekanes alo ena fail abuse....

Oxi den htan fail to abuse. O enas vrizei akrivws opws kai o allos. Alla mono o enas trwei mute kai ekei htan to lathos tou. Oute kan prohdopoihsh. Tipota! Egw exw faei ban apo enan complexiko admin gt ton eipa aderfh meta apo mish wra spammarismatos (kai spammarismatos kathws eixa mute sthn sunexeia) O admin den ekane tpt gia ta manners se auto to game poso mallon pou o enas ek twn duo katestrepse to game. Btw sovaro name to gamw thn salonika. Bravo. Kanenas logos gia mute otan vrizei manes kai apokalei tous thesnikeis voulgarous.

Demian
19-10-2010, 03:02 PM
Pedia vlepw oti me exete valei sto mati :)....Dn eipa oti o admin eprakse swsta,egw dn simfwnisa sto Post tou lalalalao pu lei <O admin abuse>...Twra oso anafora ton admin tha to dei o armodios kai tha apantisi,dn xriazete na spamaroume emeis.To mono pu katafernume einai na mperdevoume perisotero thn katastash...

C0uP_d3_GrAcE
19-10-2010, 03:40 PM
Αρχικα και αν και καπως αργα μετα απο τοσο spam, συμπληρωσε την σωστη φορμα η οποια ειναι η εξης:

* Όνομα του κατηγορούμενου admin:
* Game Name:
* Παράπτωμα του Admin:
* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:
Στο θεμα του Admin Abuse τωρα,το παραπτωμα του Admin ηταν πως επρεπε να κανει mute και τους 2 users και οχι μονο στον εναν,διοτι και ο user GamwthSalonika ,εβριζε κανονικοτατα.Επισης, τι ειναι αυτα τα ρατσιστικα σχολια???.Απο Μακεδονια ειμαι και γω και δεν θα καταλαβω ποτε γιατι καποια ατομα εχουν τετοιες αντιληψεις.Ειναι κατι που φυσικα σε θιγει εντονα και ειναι λογος ban εννοειται!!! Ban τον Tiny και 1lvl warn στον Admin,θα ηταν αρκετο πιστευω.
No more Comments.......

Insom
19-10-2010, 06:36 PM
Θα έπρεπε kick/ban τον salonica στο lobby κιόλας μόνο και μόνο λόγω name...

Δεν έφαγε mute. Δεν έφαγε ban. Προφανώς κάποια φιλία έπαιζε γιατί ο μεν ένας τρώει mute, άρα ξέρει τα rules ο unleashed_, και στον άλλον που δεν έβγαλε τα κεφαλαία και έβριζε 2x + προκλητικός στο all τίποτα.
Δηλαδή imo αξιόποινο για τον admin, εννοείται ban ο salonica, αν και μάλλον ήδη ban θα είναι...

yoko
25-10-2010, 04:26 PM
closed mexri na eksetastei

nauagio
04-11-2010, 11:03 AM
O admin unleashed_ θα δεχθεί ποινή 2 lvl warn για την ανικανότητα στην διαχείρηση του game.

O user GamwThSalonika θα δεχθεί ban για manners.

Admin Abuse Accepted

Case Solved

Topic Closed