PDA

View Full Version : hmm? =/



Dominatrixia
19-05-2009, 05:14 PM
Sas exei sumbei se esas.. na skalwsei to wc.. alla to pc na mhn exei ''pethanei''? Dld na exei pagwsei to warcraft alla na mporeis na kaneis alt tab and so on.. to patha prin ligo .. kai dn mporousa na to ksanaanebasw to wc ;/ (Niwthw oti to pc thelei format...) ksenera :'( (efaga kai ena gamo thn mana sou lol)

So.. any same embeiries p sas exoun sumbei?

Archmage
19-05-2009, 08:31 PM
hmm ego to pa8ana me to palio m pc poso kairo exis to pc s ??

Dominatrixia
19-05-2009, 09:57 PM
4~ xronia alla dn nomizw na fteei ayto , mia xara paizw dota gnk sto pc m.. alla nomizw ekana malakia egw.. egrafa ena cd sto Nero pio prin kai gnk m'ayto prepei na'xei na kanei.. gt kai mia selida p phga na anoixw sto firefox skalwse (alla tlk ezhse) .. tespa.. Mexri na kanw format sto pc tha paizw stou bro :P thx pantws gia to feedback

Aniw8able
19-05-2009, 10:13 PM
Oxi to prob den einai ka8olou texniko tou Pc (Apla opote tou r8ei tou Wc3 kanei xemparka prammata) filos m eixe empeiria na exei kollhsei sto CD key kai anagkasthke na bgalei to Wc3 kai na parei allo cd (kainourgio) wste na to xanabalei

Dominatrixia
19-05-2009, 11:59 PM
gamhseta kai afhseta p leme dld =/ eleos

Archmage
20-05-2009, 09:02 AM
Oxi to prob den einai ka8olou texniko tou Pc (Apla opote tou r8ei tou Wc3 kanei xemparka prammata) filos m eixe empeiria na exei kollhsei sto CD key kai anagkasthke na bgalei to Wc3 kai na parei allo cd (kainourgio) wste na to xanabalei

ma to wc3 paizi xoris cd lol mono tin proti fora pou benis to zhtaei

BoT-AsTeRioS
20-05-2009, 12:21 PM
mia katagrafi enos lathos stoixeiou stin mnimi prokalei antistoixa problimata.
katebase to ccleaner katharise tin mnimi soy kai ksanatreksto isws lythei to problima. episis psaksto kai apo to registry prwtou katafygeis se format

Playlandos
20-05-2009, 12:26 PM
sou protinw kai egw to Cleaner dioti eixa ena paromio problhma kai me boithise na to kseperasw to link pou 8a to kaneis Download einai auto: http://www.ccleaner.com/download

Archmage
20-05-2009, 12:39 PM
kai ego to katebasa to c cleaner tora to dokimazo otan teleisi to cleaning 8a sas po tin gnomi m :P

Dominatrixia
20-05-2009, 01:34 PM
ok ty ;) tha to dokimasw otan exw xrono

zimba
22-05-2009, 05:17 PM
Sas exei sumbei se esas.. na skalwsei to wc.. alla to pc na mhn exei ''pethanei''? Dld na exei pagwsei to warcraft alla na mporeis na kaneis alt tab and so on.. to patha prin ligo .. kai dn mporousa na to ksanaanebasw to wc ;/ (Niwthw oti to pc thelei format...) ksenera :'( (efaga kai ena gamo thn mana sou lol)

So.. any same embeiries p sas exoun sumbei?


Emena m tixenei sixna na skalonei to wc.....
Exw rixei trela xevoulomata tosa xronia p eimai idraulkikos,,,,,,
mouaxaxaxaxa!!!

bobonis
26-05-2009, 11:34 PM
Vale Linux :D:D

Aniw8able
27-05-2009, 12:05 AM
Vale Linux :D:D

+1 boboni to xw dei to linux sto pc enos xadelfou m kai einai polu kurile

CheSteR.
31-05-2009, 07:12 PM
proswpika eixa k egw mia paromoia empeiria me ton proigoumeno stathero mou... eixe 1gb ram k otan ekanes k alles diergasies pathaine kati tetoia kollimata.
meta xrisimopoiisa to tuneup, mporei merikoi na min to exete se ektimisi alla se mena ekane polu kali douleia gt mporesa k stamatisa kapoies diergasies pou ektelouse to pc xwris kan na to kserw k episis xwris na prosferoun kati parapanw.
opote sou protinw auto to program.

Vercis
31-05-2009, 08:54 PM
proswpika eixa k egw mia paromoia empeiria me ton proigoumeno stathero mou... eixe 1gb ram k otan ekanes k alles diergasies pathaine kati tetoia kollimata.
meta xrisimopoiisa to tuneup, mporei merikoi na min to exete se ektimisi alla se mena ekane polu kali douleia gt mporesa k stamatisa kapoies diergasies pou ektelouse to pc xwris kan na to kserw k episis xwris na prosferoun kati parapanw.
opote sou protinw auto to program.

Το TuneUP ειναι αρκετα αξιολογο μπορω να πω!

Γενικα παιδια μην ξεχνατε να καθαριζετε το PC σας! Καντε κανα defrag τους σκληρους, clean την registry κλπ!

Mohawk
01-06-2009, 08:18 AM
kamia fora to task manager gemizei me asxeta arxeia pou omws katalambanoun xwro.eixe kollisei to wc3 otan ekana alt tab gia na allaksw tragoudi kai meta dn anebaine.eixe pagwsei.mpika sto task manager kai brika ena arxeio pou epiane 109kb apo tin mnimi.to ekana termatismo kai ola arxisan na douleuoun pali.

pliroforiaka na ksereis oti to msn,limewire,garena pianoun poli xwro stin mnimi giauto na apofeugeis na ta afineis anoixta eidika ama ise se game

T2]eNiaC_
01-06-2009, 09:34 AM
sou proteinw kai egw to CCleaner...eixa paromoio provlhma me to palio mou pc...omws xrhsimopoiw to CCleaner kai sto kainourgio na exw to kefali mou isixo :P

Pynos
01-06-2009, 10:00 AM
Δυστυχώς για ένα καθαρό pc δε φτάνει μόνο ένα ccleaner, θες να κάνεις defrag, καθαρισμό της registry με κάποιο πρόγραμμα, ένα άλλο για τα spyware, firewall να τρέχει, ccleaner, antivirus και φυσικά να προσέχεις που μπαίνεις κ τι κατεβάζεις...Τρέχα γύρευε

save me! (http://www.ubuntu.com/)

Strike
10-06-2009, 09:49 PM
Δυστυχώς για ένα καθαρό pc δε φτάνει μόνο ένα ccleaner, θες να κάνεις defrag, καθαρισμό της registry με κάποιο πρόγραμμα, ένα άλλο για τα spyware, firewall να τρέχει, ccleaner, antivirus και φυσικά να προσέχεις που μπαίνεις κ τι κατεβάζεις...Τρέχα γύρευε

save me! (http://www.ubuntu.com/)
moLis phga na to pw..
kai an 8eLete na vaLete linux kante to gia programming kai oxi gia games...
gia games sas proteinw mac!
to exw pa8ei k egw poLLes fores auto kai kamia fora kanw rr tin explorer.exe kai epanerxontai oLa!

HawkEyes
11-06-2009, 09:38 AM
ta programata pou eipan ta paidia einai poli kala!!i gnwmi m einai oti apto pou aneferes me to nero otan kaneis antigrafi pote min trexeis wc3 giati mporei na sou kolisei!!prosopiki mou empiria einai giati enw ta windows mou petane apo auta pou exw se ram kai ola ta alla...otan kanw antigrafei me nero8 pou exw mou argi na aniksi to internet peripou san na pagoni...euftixws den to pathenw sto wc3:P lete na fteei to nero8 paidia?den exw dokimasei giati na balw to nero7 sto palio pc pou eixa kai ola itan ok!!i na balw to9 ti lete?

TzaTzikI_Way
11-06-2009, 12:57 PM
To eixa k egw auto to provlima...Poly spastiko eidika otan paizeis sovara games... Vevea Etixe ekeino ton kairo na parw kainourgio pc opote de borw na voi8isw kai poly.Tha simfwnisw omws oti to CCleaner kanei thaumata...To exw k egw kai to usarw sixna